18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ch...........on

2013-04-15, 14:01
konował napisał/a:

Obrazek
Tyle w temacie.



Jestem tego samego zdania. Jednak jak widzę post typu: ,,wszyscy katole to debile z urojeniami'' to uznaję to atak na moją osobę i nie pozwolę się obrażać jakiemuś gimbusowi lub wyrośniętemu gimbusowi (taki co już ukończył gimbazę ale jeszcze myślenie z tego okresu mu się nie zmieniło), który krzyczy razem z tłumem tylko po to żeby być zaakceptowanym przez jakąś grupę (w tym przypadku ateistów).

Chcesz to bądź ateistą, chcesz to bądź katolikiem albo satanistą, ale k***a nie obrażaj poglądów innych osób (tym bardziej kiedy nie masz argumentów, bo niestety nie ma namacalnych dowodów na istnienie Boga, ale też nie można oficjalnie zaprzeczyć jego istnieniu)

Lotharius

2013-04-15, 17:18
androgenius napisał/a:



Nie mam szacunku do waszych urojeń, katolski robaku.




latino

2013-04-15, 23:06
- Czemu Mojżesz przeprowadził żydów przez może czerwone?
- Bo wstydził się iść z nimi przez miasto

carOla

2013-04-15, 23:21
"katolicki robaku"...
k***a, jak ja czasem żałuję, że katolicy nie potrafią zareagować w takich sytuacjach podobnie jak kozojebcy.

8t88

2013-04-16, 23:06
"Bóg" w języku polskim, pisze się z dużej litery, gdy chodzi o Boga Juedo-Chrześcijańskiego. Tak się przyjeło w naszym języku.

jednoręki-ujeżdżacz

2013-04-19, 23:17
androgenius napisał/a:



Nie mam szacunku do waszych urojeń, katolski robaku.


Nie chodzi nawet o szacunek do katoli. Religia jest też dużym dziedzictwem zabytków i częścią kultury Polski. Temu szacunek, skumał? Bóg, Honor, Ojczyzna?