18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zielona strzała ...

~McSadol • 2022-09-24, 21:23
skuteczne wyhamowanie motoc**y ...


Kuroń

2022-09-25, 00:22
Komentujecie motocyklistów, a zapewne jedyny raz jak czuliście adrenaline to przy własnych narodzinach -czego i tak na szczęście nie pamiętacie bo z traumą nie poradzilibyście sobie...
Żal nieraz czytać te wpisy pieszych, albo co najwyżej kierowców miejskich wozideł co ich wyprzedzające jednoślady wkurzają.
Hejtujcie kierowców tzw TIR-ów którzy oglądając familiadę, czy flirtując na fonie podczas jazdy potrafią całą rodzinę skasować.
P. S. Zabić się przy pierwszej tym podobnej sytuacji to duży pech.. A jeżeli dochodzi do kolejnej, to poważne braki w korze czołowej.

Pozdro

croyna

2022-09-25, 00:33
Kuroń napisał/a:

Komentujecie motocyklistów, a zapewne jedyny raz jak czuliście adrenaline to przy własnych narodzinach -czego i tak na szczęście nie pamiętacie bo z traumą nie poradzilibyście sobie...
Żal nieraz czytać te wpisy pieszych, albo co najwyżej kierowców miejskich wozideł co ich wyprzedzające jednoślady wkurzają.
Hejtujcie kierowców tzw TIR-ów którzy oglądając familiadę, czy flirtując na fonie podczas jazdy potrafią całą rodzinę skasować.
P. S. Zabić się przy pierwszej tym podobnej sytuacji to duży pech.. A jeżeli dochodzi do kolejnej, to poważne braki w korze czołowej.
Pozdro



dobrze, nie zesraj się

Roman01

2022-09-25, 00:46
Bo zapie**alać trzeba umieć. Na pewno nie tak ja ten i nie tak jak większość tutaj Aotucipek.

Sayoko

2022-09-25, 01:40
Szok i niedowierzanie... taki widok z POV i tak zmarnowane ujęcie... a mógł jechać z 10km/h szybciej ehhh

Xevik20

2022-09-25, 02:38
Na początku zapie**ala i czuje adrenalinę, a kończy się pełnymi gaciami :D . Jak niewiele brakowało, żeby skończył na hardzie.

Kałdi

2022-09-25, 07:55
pie**olony kierownik tira... Co on ślepy k***a jest

stefan szufla

2022-09-25, 08:11
Szybciej zapie**alaj następnym razem flecie jeden

__Tux__

2022-09-25, 09:49
Ciekawe co myśli taka motop*zda. Że takie sytuacje się zdarzają tylko w internecie a jemu się nie zdarzy?

OpenStreetMaps

2022-09-25, 10:46
W żaden sposób nie rozgrzeszam debila na motorze któremu po prostu należało się za brawurę. Ale po raz kolejny przypominam iż wolnojady i zawalidrogi przyczyną wypadków. W tej czerwonej osobówce na bank ślimaczy się jakaś prawdziwa p*zda drogowa że aż kierowca ciężarówki postanowił ją wyprzedzić. Na wolnojada w osobówce cichego sprawcę kolizji jak zwykle nikt nie zwrócił uwagi. A ja przypominam zbyt wolno to też niebezpiecznie dla innych użytkowników drogi którym taka zawalidroga będzie przeszkadzać i zmuszać do niebezpiecznego manewru wyprzedzania.

alucard321

2022-09-25, 10:47
Zbroja osrana od szyi po kolana

Juzwa

2022-09-25, 11:00
OpenStreetMaps napisał/a:

W żaden sposób nie rozgrzeszam debila na motorze któremu po prostu należało się za brawurę. Ale po raz kolejny przypominam iż wolnojady i zawalidrogi przyczyną wypadków. W tej czerwonej osobówce na bank ślimaczy się jakaś prawdziwa p*zda drogowa że aż kierowca ciężarówki postanowił ją wyprzedzić. Na wolnojada w osobówce cichego sprawcę kolizji jak zwykle nikt nie zwrócił uwagi. A ja przypominam zbyt wolno to też niebezpiecznie dla innych użytkowników ruchu którym taka zawalidroga będzie przeszkadzać i zmuszać do niebezpiecznego manewru wyprzedzania.



A gdzie jest przepis, że musisz zapie**alać równo z ograniczeniem prędkości? Jeśli chodzi o autostrady, to minimalna prędkość jest określona. Pokaż mi autostradę, gdzie wolno jechać ponad 200 km/godz. W Niemczech masz ZALECANĄ prędkość 130km/godz na autostradzie. Jeśli dojdzie do wypadku i udowodnią ci, że jechałeś szybciej, to ubezpieczyciel pokaże ci środkowy palec. Za twój złom i za furę czy fury przez ciebie zniszczone zapłacisz ze swojej kieszeni. Trzeba być popie**olonym, żeby jechać motorkiem ponad 200. Niech sp***ala na tor wyścigowy. Nie stać go? Tym bardziej niech wypie**ala z drogi publicznej.

Leesniczy

2022-09-25, 12:18
OpenStreetMaps napisał/a:

W żaden sposób nie rozgrzeszam debila na motorze któremu po prostu należało się za brawurę. Ale po raz kolejny przypominam iż wolnojady i zawalidrogi przyczyną wypadków. W tej czerwonej osobówce na bank ślimaczy się jakaś prawdziwa p*zda drogowa że aż kierowca ciężarówki postanowił ją wyprzedzić. Na wolnojada w osobówce cichego sprawcę kolizji jak zwykle nikt nie zwrócił uwagi. A ja przypominam zbyt wolno to też niebezpiecznie dla innych użytkowników drogi którym taka zawalidroga będzie przeszkadzać i zmuszać do niebezpiecznego manewru wyprzedzania.



No k***a jego w te i nazad... Jedzie sobie dziadek 80km/h to niech sobie jedzie 80, jego wola, wk***ia to, ale niebezpieczne to zbytnio nie jest i ruchu nie utrudnia. Wina imo 70% tirowca, bo oni lubią tak wyjeżdżać pod koła i motop*zdy, która musi zapie**alać tym swoim gównem ile się da. Chociaż patrząc na prędkość to wina 100% motop*zdy, zabrać prawko. Jakim skończonym kretynem trzeba być, żeby na czymś, co nie zapewnia żadnej ochrony jechać ponad dwa razy szybciej niż wszyscy dookoła.

piterzaut

2022-09-25, 12:39
alucard321 napisał/a:

Zbroja osrana od szyi po kolana



Waszmość poeta jesteś

Molch

2022-09-25, 14:31
Jestem zawiedziony tym filmem. :(

kolosasz

2022-09-25, 16:37
Spokojnie, zmieścisz się