18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgwałcili mu 6-letnią córeczkę.

~Sokole_Oko • 2015-05-20, 19:40
Andrzej wziął sprawy w swoje ręce

Stnq

2015-05-21, 02:54
@up i @2xup

Wy rozumiecie, że on to zrobił dla siebie? On to zrobił z zemsty, żeby wymierzyć jemu sprawiedliwość, jego sprawiedliwość, żeby zaspokoić swój ból.

Gdyby robił to dla dziecka to nigdy naraziłby jej na 25 lat życia bez ojca.

I bez flejmu - ja rozumiem, co i dlaczego zrobił. Wiem też, że nie wiem ( i żaden z was nie wie) jakbym się zachował. Jedno, co wiem, to to, że myślałbym najpierw o dziecku, nie o jego oprawcy.

fastmoney

2015-05-21, 03:11
Stnq,
Rozumiem ale nigdzie nie pisałem że on to zrobił dla niej. Uważam, że zrobił to co powinien zrobić i że wyrok jest nieadekwatny do czynu.

W............R.

2015-05-21, 03:15
@Stnq Właśnie dlatego napisałem o resocjalizacji, a nie o uniewinnieniu... Inna sprawa, że 25 lat za coś takiego w świetle 21 lat dla Breivika... Chyba mi się wątroba zagotowała.

Kowalien

2015-05-21, 05:58
Nie należy skazywać pie**olców na karę śmierci. Niech nak***iają do usranej śmierci ciężkie roboty, za minimum wiktu i opierunku, tacy niewolnicy XXI wieku. Dlaczego? Bo za winę należy się kara. Niech taki patafian nie siada na krześle elektrycznym, tylko dzień w dzień niech zapie**ala z ciężką harówą. Co on poczuje umierając jako skazaniec? Strach przed śmiercią i koniec. A tutaj należy się długotrwała i przedłużana pokuta, schylaniem łba przed tymi którym się zawiniło. Śmierć to nie kara, to ucieczka od odpowiedzialności

Krak

2015-05-21, 07:47
To jest chore, że człowiek (mam nadzieję, że to jego prawdziwy obraz) który nadaję się jak najbardziej do istnienia w społeczeństwie jest od niego izolowany...

mustangscs

2015-05-21, 07:51
dostał 25 lat a siedzi już 31? albo wp odgrzebuje stare ciekawsze materiały

Symbian

2015-05-21, 08:11
Gdyby ktoś zgwałcił mi córkę to bym go nie zabił . Śmierć w tym przypadku była by dla niego nagrodą . Torturował bym dewianta całymi tygodniami w ciemnej piwnicy . Scenariusz byłby podobny do najgorszych filmów . I po miesiącu dwóch mógłbym go zabić na spokojnie z myślą że zrozumiał za co go torturowałem i nagrodą była by śmierć .

Ca...........er

2015-05-21, 08:56
No sadole, może jakaś petycja do szanownego prezydenta w sprawie uwolnienia tego pana? Ja tam się podpiszę ;) Nie powiem, że trafi do mądrego człowieka, ale może nie trzeba będzie popełniać błędów ortograficznych, żeby zrozumiał?
Pieprzyć prawo, które zamyka niewinnych, a ułaskawia bandytów! Pieprzyć takie prawo i taką Polskę, a raczej to, co nasi ciemiężyciele Polską nazywają.

modoc

2015-05-21, 10:11
Jeśli już w takiej sytuacji miałbym i tak dostać 25 to bym sk***iela oskórował i posypał solą :D

Hvsarz

2015-05-21, 10:52
bloodwar napisał/a:

Jeżeli ktoś gwałci 6cio latkę to nie potrzebuje resocjalizacji - potrzebuje kary śmierci!
Jeżeli ktoś zabija kogoś kto mu zgwałcił córkę - nie potrzebuje resocjalizacji, powinien po złożeniu wyjaśnień od razu móc iśc do domu


Bardzo ładne hasełka, takie populistyczne. Świetnie byś się w komponował w dzisiejszą kampanię.
Popieranie samosądu, jest typowe dla plebsu. Rozumiem, że gdyby zabił nie tego faceta co trzeba, to mówi się "ups"? Po to powinien być sąd by najpierw czyjąś winę stwierdzić, bez wątpliwości.
A kara, też nie. Jeśli ma być kara śmierci jako najwyższa kara, to na najcięższe zbrodnie czyli morderstwo. Gwałt, bez morderstwa nie jest "najcięższą zbrodnią", bo dziecko żyje. Wystarczyłoby dożywocie ale bez ochrony jaką dziś mają pedofile. Jak się sami powieszą to mówi się trudno, a pewnie by tak się działo, gdyby byli w mieszanych celach. Dodatkowo można by takich ludzi używać do eksperymentów zamiast dziś jak się używa zwierząt. Bo co by nie mówić ale śmierć jest dosyć łagodną formą dla bydlaka pedofila, powinien pocierpieć dodatkowo odpracowując odszkodowanie dla ofiar za swoje utrzymanie.

defcon1

2015-05-21, 10:54
Oczywiście w tym chorym kraju, chorym systemie samosąd to jedyne wyjście.
Gdybyśmy żyli jednak w normalnym systemie, to do samosądów nie powinniśmy dopuszczać. Władza sądownicza powinna spoczywać w rękach sądów i koniec. Im mniej rozmyte są kompetencje władzy tym silniejsza pozycja tej władzy, a w silnym państwie władza sądownicza powinna mieć niezwykle silną pozycję.
To takie zimne spojrzenie na sprawę, wiadomo, że inaczej bym śpiewał, gdyby to mnie zgwałcono córkę. Ale mimo wszystko gdy dopuszczamy samosąd w jednej kwestii, zaraz gdzieś indziej zatłuką na śmierć złodzieja, a za kradzież nie powinno być kary śmierci. Innym razem jakaś 16-letnia córka się puści, "gwałciciela" ojciec zabije, a po jego śmierci gówniara się przyzna, że sama chciała (oczywiście tutaj nie ma o tym mowy, jako że mówimy o dziecku - to jasne).
I zaznaczam: to nie ojciec jest winny, a system. W normalnym kraju człowiek gwałcący dziecko idzie na całe życie do więzienia, gdzie musi zapie**alać na własne utrzymanie. A jak inni więźniowie się dowiedzą, że zgwałcił małe dziecko, to mu zafundują taki meksyk, że sam się delikwent wyhuśta, bo tego nie wytrzyma. Powiedzmy sobie szczerze: ktoś, kto gwałci dwudziestolatkę powinien dostać co najmniej 10 lat i wypłacać ogromne odszkodowanie, jest zwyrodnialcem, ale wciąż można mieć nadzieję, że jego psychika nie jest aż tak rozj***na, gdyż to dorosła kobieta. Natomiast gdy ktoś gwałci 6-latkę, to nie ma nawet rozmowy o żadnych terapiach, leczeniach - trzeba go trwale wyłączyć ze społeczeństwa, bo nawet łajdak ostatni i bandzior by się nie posunął do gwałtu na dziecku, to trzeba być... sam nie wiem jak to nazwać.

javal

2015-05-21, 12:06
zgonex napisał/a:

jak dla mnie facet jest idiotą. od wymierzania kary jest sąd. na jego miejscu co najwyżej opłaciłbym klawisza żeby nadał w pierdlu, że jest pedofilem i już chłopaki by się nim zaopiekowali. j***ny kretyn, bardzo pomógł córce idąc do pierdla na resztę życia.



Ten j***ny kretyn za to w przeciwieństwie do Ciebie potrafi zapewne czytać, a nawet słuchać ze zrozumieniem.

Gwałciciele dostali po 3 lata ALE NIE W ZIĘZIENIU!

Tak, córka straciła ojca, ale ten może uratował życie, a na pewno zdrowie psychiczne kolejnej ofiary gwałtu.

@Edit

I nie, nie popieram samosądu ale k***a nie wyobrażam sobie gdyby moje dziecko/żonę ktoś zgwałcił i chodził wolno po ulicach i zagrażał innym...

intermag

2015-05-21, 12:50
A ten drugi to j***ny pedofil, 15 dzieci ma na komviee

poyebaniec

2015-05-21, 13:01
polecam film :) http://www.filmweb.pl/film/7+dni-2010-497039
Chirurg, ojciec zgwałconej i zamordowanej ośmiolatki informuje policję, że przez siedem dni będzie torturował mordercę, a następnie go zabije. Ekranizacja powieści Patryka Senecala "Les sept jours du talion" ("Prawo talionu").

siemien

2015-05-21, 13:54
Odnajdźmy wszystkich z wyrokami za taki czyn. Jest możliwość złożenia na ręcę prezydenta takiego hmmm... oświadczenia, petycji o ułaskawienie Ich ?