18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgwałcili mu 6-letnią córeczkę.

~Sokole_Oko • 2015-05-20, 19:40
Andrzej wziął sprawy w swoje ręce

osa79

2015-05-20, 19:46
Wolska dla wolaków... widać po 1 turze wyborów....

W............R.

2015-05-20, 21:21
Ja się zastanawiam... jeśli podstawowym celem kary więzienia jest resocjalizacja, to gdzie są procedury warunkowego zwolnienia takich ludzi?

Btw. będę niedługo likwidował część biblioteczki (muszę gdzieś poukładać kilkadziesiąt stosów książek, które zajęły mi już wszystkie powierzchnie płaskie). Po obejrzeniu tego filmiku chciałbym książki przekazać do biblioteki jakiegoś zakładu karnego, domu opieki albo coś... Jeśli ktoś wie, gdzie byłyby potrzebne, proszę o info na priv.

bloodwar

2015-05-20, 21:47
Jeżeli ktoś gwałci 6cio latkę to nie potrzebuje resocjalizacji - potrzebuje kary śmierci!
Jeżeli ktoś zabija kogoś kto mu zgwałcił córkę - nie potrzebuje resocjalizacji, powinien po złożeniu wyjaśnień od razu móc iśc do domu

zgonex

2015-05-20, 22:14
jak dla mnie facet jest idiotą. od wymierzania kary jest sąd. na jego miejscu co najwyżej opłaciłbym klawisza żeby nadał w pierdlu, że jest pedofilem i już chłopaki by się nim zaopiekowali. j***ny kretyn, bardzo pomógł córce idąc do pierdla na resztę życia.

GO...........ED

2015-05-20, 22:23
"kurde.... kurde"

Cytat:

[ Komentarz dodany przez: Duch: 2015-05-20, 22:25 ]
ach to omijanie regulaminu :amused: myślący użyszkodnik :krejzi:


a jak 8-) na pohybel modOM i innym takim :P

Mom and Death

2015-05-21, 00:21
Ja pie**olę, jak on mógł dostać 25 lat? :shock:

metalowy_szatan

2015-05-21, 00:50
@zgonex - mam wrażenie że nie do końca zrozumiałeś co powiedział pan Andrzej. Z wysłuchanej historii można się dowiedzieć że gwałciciele dostali po 3 lata internacji (cokolwiek to oznacza, ale rozmówca wyraźnie to podkreślił więc nie mogła to być typowa odsiadka), co oznacz że do paki nie trafili. Z powyższego wynika że to było gówno a nie sprawiedliwość, a pomysł z klawiszami i kolegami w pierdlu by nie wypalił. Wniosek jest następujący - nie oceniaj jak gówno wiesz.

MagicznyTomasz93

2015-05-21, 00:56
Niech się k***a do czegoś przyda ten prezydent i ułaskawi pana Andrzeja.

szejq

2015-05-21, 01:00
Ale to Polska... A taki Breivik dostał 21 lat i mozliwość wcześniejszego wyjścia

fastmoney

2015-05-21, 01:27
zgonex,

Sam jesteś kretyn, gość wyrwał chwasta i powinien dostać medal a dostał 25. Jak będziesz kiedyś ojcem to może to zrozumiesz, chociaż wyglądasz na takiego co to by czekał aż sąd skarze zboka (pewnie na jakieś 5-7lat) i to by ci wystarczyło.

Stnq

2015-05-21, 01:32
@Fastmoney
Nie neguję zabijania sk***ysynów, ale weź się zastanów, jaki pożytek jego córka ma z tego, że tamten koleś nie żyje a ojciec siedzi w pierdlu? Żaden. Gdyby ich zaj***ł i nie dał się złapać, jasne, super. Ale nie powinien tego robić dopóki nie byłby prawie pewien, że go nie złapią.

Córka jest priorytetem tutaj. Nie sprawiedliwość, nie kara, nie zemsta. Córka. To córkę ci skrzywdzili i kurewsko egoistycznie się zachowujesz, jeśli "wymierzasz sprawiedliwość" i lądujesz w pace na najważniejsze 25 lat życia swojej córki.

dwroland

2015-05-21, 01:38
Czekaj, czekaj, czy ja k***a dobry filmik odpaliłem?

fastmoney

2015-05-21, 02:10
Stnq,
Myślę, że to był impuls, brak sprawiedliwości w tym przypadku, kara 3 lat internacji to kpina więc chłop wziął sprawy w swoje ręce i wymierzył prawdziwą sprawiedliwość. Prawo ojca. Może i go nie było przy córce przez lata ale popatrz jeszcze na to że gdyby nie on i jego zemsta to taki pedryl mógł zgwałcić kolejne dzieci (co jest bardzo prawdopodobne). Co do córki nic o niej nie wiemy i nie ma co się wypowiadać ale ofiary gwałtów mają skazę na psychice często w dorosłym życiu się to na nich odbija, popełniają samobójstwa. Każdy jest inny ale wątpię żeby ktokolwiek po takiej traumie się ogarnął i żył jak ''normalny'' człowiek. Co do wyroku, może Andrzej gdzieś tam podświadomie liczył na kilka lat za wyrwanie chwasta, niestety dostał wyrok jak za człowieka.

SpijaczWymiotów

2015-05-21, 02:34
zgonex napisał/a:

jak dla mnie facet jest idiotą. od wymierzania kary jest sąd. na jego miejscu co najwyżej opłaciłbym klawisza żeby nadał w pierdlu, że jest pedofilem i już chłopaki by się nim zaopiekowali. j***ny kretyn, bardzo pomógł córce idąc do pierdla na resztę życia.



Patrzcie młodzi i się uczcie o to przykład zdebilałego przesiąkniętego lewactwem kretyna! Co byś zrobił widząc jak ktoś gwałci ci zonę albo dziecko? Po twojej wypowiedzi wnioskuje, że jeszcze byś prosił gwałciciela aby wyszedł z twojej zony/dziecka i aby poczekał na policje :homer:

gdyż nie możesz ho nawet uderzyć/pchnąć/szarpnąć z powodu iż:
Cytat:

od wymierzania kary jest sąd



k***A stary powiem ci co byś zrobił: wziął byś śmiecia za fraki i pierwszym lepszym ciężkim przedmiotem rozj***ł byś mu łeb. Jak byś nie miał pod ręką żadnego przedmiotu obił byś mu mordę pięściami tak aby pluł i dławił się krwią. Jak byś był kaleką bez rąk skopał byś j***nego śmiecia nogami a jak byś był jeszcze bez nóg zagryzł byś go na śmierć taka jest prawda!
Nie żeń się i nie rób dziecka gdyż to oni będą cierpieć mając takiego ojca/meża.
Co daje teraz więzienie? NIC! Kary nieadekwatne do czynu lub wychodzenie "za dobre sprawowanie". Więzienie teraz nie odstrasza a wręcz przeciwnie - przyciąga coraz więcej ludzi dlatego, ze kary są tak śmieszne, że ich nie odczuwasz. k***a mać za gwałt jeden dostaje 3 lata a inny za wstawienie zdjęcia jak gra w ruletkę w domu też 3 lata no ja pie**ole :homer:

Taki śmieć idzie do pierdla i co dalej? Dzieci przeważnie (dorośli też ale rzadziej) wytwarzają w mózgu tak zwaną blokadę psychologiczną. Dzieciak został zgwałcony i może wymazać to z pamięci, wymazać na jakiś czas. Zdarzenie takie jest w podświadomości i wystarczy jedna małą iskra np dzieciak dorasta i spotyka swego oprawce - aby wszystko sobie przypomnieć. Koszmary i ból wracają a jak osoba sobie nie radzi odbiera sobie życie.
Jak nie wymaże z pamięci to przez cały okres dorastania osoba taka nie rozwija się prawidłowo z powodu leków, strachu czy nawracających wspomnień. Człowiek taki może nie byś w stanie stworzyć udanego związku z powodu strachu do płci przeciwnej - może wyglądać, że jest dobrze ale w głowie może być "burza".

Na koniec napisał bym ci abyś ..... ale niestety regulamin sadistica (który staje się coraz bardziej absurdaany z miesiąca na miesiąc) tego zabrania więc jedyne co mogę napisać to NIE POZDRAWIAM a panu z filmu życzę uniewinnienia i pomocy od ludzi dla niego i rodziny!