18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Zgwałcił ukochaną pianką montażową.

Necromantic • 2011-08-09, 22:26
Był horror zamiast romantycznej randki i rozsadzający ból zamiast niebiańskiej rozkoszy. A wszystko przez to, że kiedy Anna G. (40 l.) ze Szczecina (woj. zachodniopomorskie) w trakcie łóżkowych figli krzyknęła do swojego kochanka Zdzisława B. (40 l.): "Wypełnij mnie!", ten złapał za piankę do montażu okien i drzwi i spełnił życzenie kobiety.


Eksperyment sprawił, że ona wylądowała na stole operacyjnym, a on w więzieniu.

Romantyczny wieczór zaczął się niewinnie - od winka i czułych słówek. Jednak po chwili kochankowie byli już nadzy i roznamiętnieni. I nagle Anna G. wykrzyczała do kochanka: "Wypełnij mnie"! Ten potraktował to dosłownie. Chwycił z półki w przedpokoju piankę poliuretanową i... wstrzyknął ją w waginę kochanki! Pianka, która zazwyczaj służy do montażu drzwi i okien, zaczęła w Annie G. rosnąć i szybko twardnieć. Przerażona kobieta, zamiast wielkiej przyjemności, poczuła potworny ból. Kochanek musiał wezwać pogotowie. Anna G. miała dużo szczęścia, bo lekarzom udało się usunąć operacyjnie całą stwardniałą i szczelnie ją wypełniającą piankę. Kiedy kobieta wybudziła się z narkozy, ze wstydu nie mogła z siebie wydukać jednego słowa.

- To był wypadek i mój pomysł - opowiada. - Nie mam do Zdziśka pretensji. Żyję i to jest najważniejsze! - dodaje, spuszczając głowę. Kiedy opuszczała szpital, lekarze poradzili jej, by następnym razem korzystała z bardziej sprawdzonych i atestowanych "umilaczy", które można kupić w sex-shopie.


Źródło: http://www.se.pl/archiwum/zgwaci-ukochana-pianka-montazowa_83419.html

sznycel

2011-08-09, 22:46
Cytat:

w trakcie łóżkowych figli krzyknęła do swojego kochanka Zdzisława B. (40 l.): "Wypełnij mnie!", ten złapał za piankę do montażu okien i drzwi i spełnił życzenie kobiety.



Szczyt debilizmu został osiągnięty. Gratuluję. :facepalm:
A tak nawiasem to ujmując to artykuł rodem Faktu...

LOADING...

2011-08-09, 22:47
Zapewne obydwoje mają konta na sadolu :-/

mikel1994

2011-08-09, 23:16
Co Wy chcecie, gość tylko spełnił tylko jej życzenie :)

Zastanawiam się tylko, kto ma w sypialni pod ręką piankę montażową?

Adivost0

2011-08-10, 00:26
@up
Cytat:

Chwycił z półki w przedpokoju piankę poliuretanową


tak tam pisze, serio, ja nie żartuję .

marna

2011-08-10, 00:32
mikel1994, wziął ją z przedpokoju ;)
mnie bardziej ciekawi, dlaczego nie zdziwił kobiety fakt, że jej mężczyzna w trakcie igraszek znika na moment i wraca z pianką montażową..

Alooooo

2011-08-10, 01:30
Jak zwykle wszystko sie dzieje w Szczecinie i wszedzie pojawia się o Szczecin,nie jestem w stanie tego wyjaśnić. (nie nie jestem ze Szczecina) Tylko ja mam takie wrażenie?

Gienek2

2011-08-10, 09:39
pan zdzisław jest już wypaczony przez pracę na budowie, wszystko mu się z jednym kojarzy, do każdego mówi majster

brylant1412

2011-08-10, 09:40
Szczecin to jak druga Ameryka same cuda

Uechtacz

2011-08-10, 13:37
Jasne, k***a, najprawdziwsza prawda. Zwłaszcza z Super Expressu.

Czekoo

2011-08-10, 14:34
Panowie! To jest prawda :) Znajomego matka pracuje w szpitalu i od niego to usłyszałem, a teraz to jest na sadolu :D

Pan Jezus

2011-08-10, 14:46
Teraz tylko czekać na tego typu samoróbki na hardzie :D

No...........er

2011-08-10, 14:55
Wypełnij mnie... No tak. Co by było gdyby powiedziała: "sp***ol się we mnie!" :)

kowalik

2011-08-10, 20:04
Dla tych co sie dziwią skąd ta pianka, czytanie ze zrozumienim się kłania

"- To był wypadek i mój pomysł - opowiada. - Nie mam do Zdziśka pretensji."

Wiec chyba raczej zaplanowane wszystko mieli...

thoms0n

2011-08-10, 20:37
Akurat w tej dziedzinie można w to uwierzyć. Ludzie są popie**oleni jeśli chodzi o seks.