18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Zgwałcił ukochaną pianką montażową.

Necromantic • 2011-08-09, 22:26
Był horror zamiast romantycznej randki i rozsadzający ból zamiast niebiańskiej rozkoszy. A wszystko przez to, że kiedy Anna G. (40 l.) ze Szczecina (woj. zachodniopomorskie) w trakcie łóżkowych figli krzyknęła do swojego kochanka Zdzisława B. (40 l.): "Wypełnij mnie!", ten złapał za piankę do montażu okien i drzwi i spełnił życzenie kobiety.


Eksperyment sprawił, że ona wylądowała na stole operacyjnym, a on w więzieniu.

Romantyczny wieczór zaczął się niewinnie - od winka i czułych słówek. Jednak po chwili kochankowie byli już nadzy i roznamiętnieni. I nagle Anna G. wykrzyczała do kochanka: "Wypełnij mnie"! Ten potraktował to dosłownie. Chwycił z półki w przedpokoju piankę poliuretanową i... wstrzyknął ją w waginę kochanki! Pianka, która zazwyczaj służy do montażu drzwi i okien, zaczęła w Annie G. rosnąć i szybko twardnieć. Przerażona kobieta, zamiast wielkiej przyjemności, poczuła potworny ból. Kochanek musiał wezwać pogotowie. Anna G. miała dużo szczęścia, bo lekarzom udało się usunąć operacyjnie całą stwardniałą i szczelnie ją wypełniającą piankę. Kiedy kobieta wybudziła się z narkozy, ze wstydu nie mogła z siebie wydukać jednego słowa.

- To był wypadek i mój pomysł - opowiada. - Nie mam do Zdziśka pretensji. Żyję i to jest najważniejsze! - dodaje, spuszczając głowę. Kiedy opuszczała szpital, lekarze poradzili jej, by następnym razem korzystała z bardziej sprawdzonych i atestowanych "umilaczy", które można kupić w sex-shopie.


Źródło: http://www.se.pl/archiwum/zgwaci-ukochana-pianka-montazowa_83419.html

Jedr02

2011-08-11, 01:13
Przecież mówi że to jej pomysł, to skąd tytuł że ją zgwałcił?

miodek 1

2011-08-12, 10:43
niech se na początku łeb wypełni - nawet pianka, przynajmniej bedzie cos w nim miała

czaha

2011-08-12, 12:45
haha solidnie musiał ją rozepchać tą pianką xD

cocacabana

2011-08-13, 15:15
no artykuł niczym z 'Faktu' jak to już jedna osoba napisała, masakra -,-
a Zdzisiek widocznie słaby zajazd że sobie w taki sposób pomaga ; D ..
jeszcze nie raz głupota ludzka nas zaskoczy..

Re...........nt

2011-08-13, 18:46
Słowem zamknął głupią p*zdę, albo raczej zalepił...Cóż, debilizm ludzki sięga dna, ale po alkoholu dno niestanowi widać dość twardej granicy. :mrgreen:

BÃ...........³g

2011-08-13, 20:25
Pan Jezus napisał/a:

Teraz tylko czekać na tego typu samoróbki na hardzie :D



Pan Jezus!

Znówu się spotykamy... :karabin:

Ansgar

2011-08-17, 22:17
Dobrze że nie powiedziała "Przerżnij mnie!". A on nie miał pod ręką Husqvarny. :dead:

MaLiNoWsKa

2011-08-24, 19:28
Bankowo był to ziomek od słoika :mrgreen: