18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgrabna neutralizacja nastolatki...

Halman • 2021-12-28, 08:46

w los angeles 14-latka o innym kolorze skóry postanowiła podziobać nożem klientów...

andrzejrobert75

2021-12-28, 11:12
jozue napisał/a:

nie można tak mówić, "innym". Można używać określeń np. alternatywnym, albo równym



O lepszym kolorze .

KFCnigget

2021-12-28, 12:42
pewnie chciała zrobić promocję świąteczną dla czarnych braci i sióstr z BLM, chyba że nie doszło do protestów :kawa:
swoją drogą ciekawe jaki kolor skóry miały jej ofiary :)

gixi

2021-12-28, 13:40
Mzimu napisał/a:

Z karabinem ? Tak, wiem, czarna małpa zasłużyła, ale przecież wokoło są ludzie, a ściany z płyty GK.



OPIS JEST BŁĘDNY

Zabity został 24 latek.
14-latka zginęła z powodu ww. płyt karton-gips

https://www.theguardian.com/us-news/2021/dec/27/los-angeles-police-burlington-killing-video

"One of the officer’s bullets struck the girl when it bounced off the floor and into the dressing room where she was with her mother, police said on Monday."

Halman

2021-12-28, 14:00
gixi napisał/a:

OPIS JEST BŁĘDNY
Zabity został 24 latek.
14-latka zginęła z powodu ww. płyt karton-gips



ta strona podaje takie info; źródło także słowo przeciwko słowu...

djhardy

2021-12-28, 14:07
Ale to on tylko ma dwa naboje, że dalej nie strzelał ? :roll:

ksg

2021-12-28, 14:20
Halman napisał/a:

nie mam wpływu na to co podaje to tak że słowo przeciwko słowu...



ale masz wpływ na podciągnięcie się z angielskiego

"an officer opened fire with a long rifle inside a Burlington store two days before Christmas, killing a 14-year-old girl and an assault suspect."

oficer oddał strzały zabijając 14-letnią dziewczynę ORAZ uzbrojonego podejrzanego

Halman

2021-12-28, 14:36
ksg napisał/a:

ale masz wpływ na podciągnięcie się z angielskiego
"an officer opened fire with a long rifle inside a Burlington store two days before Christmas, killing a 14-year-old girl and an assault suspect."
oficer oddał strzały zabijając 14-letnią dziewczynę ORAZ uzbrojonego podejrzanego


heh, faktycznie ale wcześniej było coś zgoła innego; wyłącznie tylko o 14 latce z nożem więc...

serenity

2021-12-28, 15:15
Lobo24 napisał/a:

Na 14-latke z karabinem. ..
Ja wiem, że nie poszło o "cichy chód po ulicy" tylko atak nożem. Nie wiadomo co odj***ła zanim przyjechali niebiescy chłopcy.
Ja wiem, że inaczej bym śpiewał jakby po mojej okolicy śmigały murzyny z bronią.
Nie mniej jednak pracowałem w psychiatryku gdzie między innymi zapewniałem bezpieczeństwo i empirycznie wiem, że trafiają się w takim personelu zboczeńcy oraz ludzie o skłonnościach sadystycznych, którzy po prostu lubią bić po mordzie. Pacyfikowanie agresywnego pacjenta to jedno, a zrzucenie kopniakiem typa z wózka inwalidzkiego na podłogę to drugie. Pacjent zaatakował pielęgniarkę, to kara musi być, ale żeby na ścianie ślady po zębach zostawały to już przesada. Tak samo tutaj. Chłopak trochę za bardzo rwie się do pracy. Widać, że to lubi.
W pewnych społecznościach kumulują się pewne zjawiska. Jak pójdziecie na siłownię to spotkacie tam sporo "koksów" oraz narcyzów co przyszli na trening bez energetyka, czy konkretnego planu ale z zajebistym sprzętem fotograficznym.
Z drugiej strony przebywanie w danych środowisku czy pod wpływem danych czynników też zmienia. Na początku pracy byłem miły i serdeczny. Powszechnie chwalony za empatię. Ale z biegiem czasu po paru ostrzejszych akcjach sam zacząłem się zachowywać jak ci których krytykowałem. Jak strażak w pracy częściej od normalnego człowieka spotyka ogień, tak policjant narażony jest na kontakt z brutalną przemocą i złem. Ogień ogniem, a na ekstremalne zło - ekstremalne środki.



Idź k***a na siłownie pobiegać po bieżni j***ny debilu! Chcesz zabijać to musisz wiedzieć, że ktoś, a tym bardziej niebieskie ludziki, cię odjebie!

nebelwerfer

2021-12-28, 15:27
Halman napisał/a:

ta strona podaje takie info; także słowo przeciwko słowu...



czytać nie umiesz Helmi? "killing a 14-year-old girl and an assault suspect" AND AN assault SUSPECT" jest tu kluczem :) i to podaje strona na którą się powołujesz :) więc to nie jest słowo przeciwko słowu tylko mózg przeciwko bezmózgowi :D

Cloverface

2021-12-28, 15:30
Nie wiedziałem, że są naboje które zmuszają podejrzanego do robienia pajacyków.

SandaczPL65

2021-12-28, 15:42
Sądząc po gabarytach koleżanki to była poprostu głodna i chciała sobie kawałek ukrócić :mrgreen:

Halman

2021-12-28, 15:42
nebelwerfer napisał/a:

czytać nie umiesz Helmi? "killing a 14-year-old girl and an assault suspect" AND AN assault SUSPECT" jest tu kluczem i to podaje strona na którą się powołujesz więc to nie jest słowo przeciwko słowu tylko mózg przeciwko bezmózgowi



zważ co już wcześniej napisałem; rano był tam inny opis wiec sobie swoje mądrości wsadź gdzie chcesz ty tępa dzido. miłego

szczyglas

2021-12-28, 16:05
Wiewór napisał/a:

To jest M16A1. Zabytkowa broń. Ciekawe skąd oni ja wzięli.



W niektórych departamentach oficerowie mogą nosić własną, prywatną broń. Było nagranie, na którym policjant latał z Coltem 1911

Maras0803

2021-12-28, 19:19
Napie**alać z emki w centrum handlowym do nieuzbrojonego meksa co za k***a dziki kraj

betoon

2021-12-28, 19:23
jak zwykle niewinne w k***e j***ne ciemne istoty muszą być nękane przez białych policjantów. j***na malpa chciala tylko dziabu dziabu porobic.
dobrze k***a strzelac i jebac tfu