18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zgrabna neutralizacja nastolatki...

Halman • 2021-12-28, 08:46

w los angeles 14-latka o innym kolorze skóry postanowiła podziobać nożem klientów...

Fx12

2021-12-28, 08:55
Ajkenbrif 2

bercisko

2021-12-28, 09:49
Poszedł na świniobicie z karabinem? :-)

Mzimu

2021-12-28, 09:53
Z karabinem ? Tak, wiem, czarna małpa zasłużyła, ale przecież wokoło są ludzie, a ściany z płyty GK.

Stonka

2021-12-28, 10:09
Zajebiste te FPS-y teraz robią

gzr

2021-12-28, 10:11
Mzimu napisał/a:

Z karabinem ? Tak, wiem, czarna małpa zasłużyła, ale przecież wokoło są ludzie, a ściany z płyty GK.



Przez taką świnię kule na wylot nie przeszły.

Halman

2021-12-28, 10:15
gzr napisał/a:

Przez taką świnię kule na wylot nie przeszły.


praktyczne doświadczenia amerykańskiej policji... :-D

baronturbina

2021-12-28, 10:16
Mzimu napisał/a:

Z karabinem ? Tak, wiem, czarna małpa zasłużyła, ale przecież wokoło są ludzie, a ściany z płyty GK.


Masz racje 5,56 NATO lata przez gips, ale skoro M4 wziął to znaczy ze gruba akcja. Jak widać. Pięknie się to ogląda!

Lobo24

2021-12-28, 10:20
Na 14-latke z karabinem. ..
Ja wiem, że nie poszło o "cichy chód po ulicy" tylko atak nożem. Nie wiadomo co odj***ła zanim przyjechali niebiescy chłopcy.
Ja wiem, że inaczej bym śpiewał jakby po mojej okolicy śmigały murzyny z bronią.
Nie mniej jednak pracowałem w psychiatryku gdzie między innymi zapewniałem bezpieczeństwo i empirycznie wiem, że trafiają się w takim personelu zboczeńcy oraz ludzie o skłonnościach sadystycznych, którzy po prostu lubią bić po mordzie. Pacyfikowanie agresywnego pacjenta to jedno, a zrzucenie kopniakiem typa z wózka inwalidzkiego na podłogę to drugie. Pacjent zaatakował pielęgniarkę, to kara musi być, ale żeby na ścianie ślady po zębach zostawały to już przesada. Tak samo tutaj. Chłopak trochę za bardzo rwie się do pracy. Widać, że to lubi.
W pewnych społecznościach kumulują się pewne zjawiska. Jak pójdziecie na siłownię to spotkacie tam sporo "koksów" oraz narcyzów co przyszli na trening bez energetyka, czy konkretnego planu ale z zajebistym sprzętem fotograficznym.
Z drugiej strony przebywanie w danych środowisku czy pod wpływem danych czynników też zmienia. Na początku pracy byłem miły i serdeczny. Powszechnie chwalony za empatię. Ale z biegiem czasu po paru ostrzejszych akcjach sam zacząłem się zachowywać jak ci których krytykowałem. Jak strażak w pracy częściej od normalnego człowieka spotyka ogień, tak policjant narażony jest na kontakt z brutalną przemocą i złem. Ogień ogniem, a na ekstremalne zło - ekstremalne środki.

Wiewór

2021-12-28, 10:32
baronturbina napisał/a:

Masz racje 5,56 NATO lata przez gips, ale skoro M4 wziął to znaczy ze gruba akcja. Jak widać. Pięknie się to ogląda!



To jest M16A1. Zabytkowa broń. Ciekawe skąd oni ja wzięli.

BajecznyKrzysztof

2021-12-28, 10:33
taktycznie! wzieli czarnego, żeby zastrzelił czarną i nie ma problemu

baronturbina

2021-12-28, 10:34
Wiewór napisał/a:

To jest M16A1. Zabytkowa broń. Ciekawe skąd oni ja wzięli.


Możesz mieć racje ale modyfikacje platformy AR jest mocno rozwinięta. Ameryka panie Wiewiór!

jozue

2021-12-28, 10:43
Halman napisał/a:

14-latka o innym kolorze skóry



nie można tak mówić, "innym". Można używać określeń np. alternatywnym, albo równym

Wiewór

2021-12-28, 10:45
baronturbina napisał/a:

Możesz mieć racje ale modyfikacje platformy AR jest mocno rozwinięta. Ameryka panie Wiewiór!



Widać po przednim chwycie montowanym tylko w a1 plus stały montaż na lunetę, który był odkręcamy w następnych wersjach. I oczywiście stała kolba. Broń pamiętająca czasy wojny w Wietnamie.

dracov6664

2021-12-28, 10:54
Mam nadzieje że zabili ją na śmierć :D