18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

zgotowana woda w bmw

PrezesTegoBurdelu • 2012-12-27, 19:22
Tak się bawi wieś. Oglądać od 0:45


lisu2t

2012-12-27, 22:28
Nie ma to jak kupić BMW i jeździć na wodzie.. Pozdrowienia ;]

Pan_Doktur

2012-12-27, 22:32
W Anal Wjeżdżam napisał/a:

Tak się bawi wieś. Oglądać od 0:45



na placyku z boku gość bawi się tanią beemką sam bym tak chciał więc pokaż jak ty się bawisz bacie j***ny.
Wk***ia mnie twój komentarz bo gdzie tam widzisz coś wieśniackiego?!

Może ci rozwala gule że nie stać cie na realizację swoich pasji, że nawet nie chce ci się wstać od kompa i iść pojeździć na rowerku czy samochodem?

Zaraz na głównej będzie film (lub już jest) jak j***ne baty palą gumę na orlenie gdzie baba ich strofuje to k***a jest wieśniactwo kolego i serdecznie jeb się na ryj

daw31

2012-12-27, 22:53
haha PAROWÓZ ;) w środku pewnie kontrolki ciśnienia oleju, otwarcia klapki baku a temperatury nie działa

ps...........88

2012-12-27, 23:02
o k**** jeszcze lubelska rejestracja :D nie dziwię się :D same chamy w bmw na LKS, LC, LB itp jeżdżą :D

PrezesTegoBurdelu

2012-12-27, 23:09
Mr Zakapior napisał/a:

na placyku z boku gość bawi się tanią beemką sam bym tak chciał więc pokaż jak ty się bawisz bacie j***ny.



Tak, już lecę grzać samochód aby polatać bokiem po parkingu hahaha

Mr Zakapior napisał/a:

Wk***ia mnie twój komentarz bo gdzie tam widzisz coś wieśniackiego?



W beemQ widzę coś wieśniackiego.

Mr Zakapior napisał/a:

Może ci rozwala gule że nie stać cie na realizację swoich pasji, że nawet nie chce ci się wstać od kompa i iść pojeździć na rowerku czy samochodem?



Tak to sobie tłumacz, nie stać mnie na latanie szrotem po kawałku betonu w szczerym polu

A co do reszty to nie podejmę się komentowania twojego postu heheh.

Spina plebsów, mega beka grana

Brzydkii

2012-12-27, 23:30
Jak to mawia moja matula: BMW dobre samochody, ale mają pecha do właścicieli :D

blackbird969

2012-12-27, 23:32
debil.. niestety fabryczny wskaźnik temperatury jest tak zwalony w E30 i E36, że jak drgnie w górę to już jest mało czasu na schłodzenie, gdyby wrzucił wysoki bieg i przejechał na prostej to może by się udało schłodzić to jakoś ale wątpię, rozwiązaniem w tych autach jest oczywiście dodatkowy wiatrak włączony cały czas + wymiana chłodnicy na większą też z takiego auta (różne silniki mają mniejsze lub większe chłodnice w BMW) i to tani zabieg, a zapewnia dobre zabezpieczenie. Można też zdjąć maskę albo chociaż już na stałe unieść lekko podkładkami wtedy też poprawiamy chłodzenie.

max1522

2012-12-27, 23:34
i jak my teraz do domu pojedziemy ... :D

Analna wagina

2012-12-27, 23:35
Nawet nie można kupić bmke, bo już wiadomo z czym kierowca się kojarzy :S

malwa321

2012-12-27, 23:38
ładny czerwony piekarnik

meheleh

2012-12-27, 23:38
k***a, j***ni obudzili szatana!

Crow22

2012-12-27, 23:59
virdem napisał/a:

moze ktos napisze co tam dokladnie moglo sie stac?on nie wylaczyl silnika caly plyn wylecial i rozwalilo blok? bo chyba niezly rozp*zdziel pod maska jest

@2up
czemu nie mozna gasic przegrzanego auta?



Hoho! Mój pierwszy komentarz. Co się mogło stać? Ciśnienie w układzie chłodzenia wzrosło co spowodowało rozerwanie któregoś z przewodów z cieczą/chłodnicy czy tam zbiorniczka wyrównawczego, bloku nie ma prawa coś takiego ruszyć.
Czemu nie można gasić przegrzanego auta? Ponieważ dużo efektywniej schłodzi się go rozpędzając do jakiejś sensownej szybkości czyli np ponad 50km/h na wyższym biegu, przepływające przez chłodnice powietrze w mig ochłodzi silnik, oprócz tego można było włączyć ogrzewanie w środku na maxa co w znacznym stopniu by pomogło, lecz żeby na to wpaść trzeba by wykazać się chociaż minimalną wiedzą, której w tym przypadku zabrakło...

Rezik

2012-12-28, 00:23
No i jak my teraz do domu wrócimy? :D

Filo1

2012-12-28, 00:37
Cytat:

Widze "L" na początku tablicy rejestracyjnej, ehh... Reszta normalnych mieszkańców Lubelszczyzny przeprasza ...


ja już myślałem że DB :D czyli moja miejscowość

ddobry10

2012-12-28, 00:47
W Anal Wjeżdżam napisał/a:



tak, zazdroszczę e30 za 4 tysiące. :idzwch*j:



Widać że mamy rzeczoznawce a zarazem znawcę samochodów, k***a nerwy mi puszczają jak ktoś takie głupoty piszę. Nie jestem wielkim fanem BMW ale szczerze mówiąc E30 są ładnymi samochodami i gdyby nie problemy z nadwoziem (korozja) to bym sobie taki sam z miłą checią kupił jak by mnie było stać. A ten samochod jest wart 5-6 tyś, jak nie drożej. Wiec jak się nie znasz to morda k***a w kubeł i nie bulgocz bo się gotujesz jak ta BEEMKA