18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

zgaszenie komendanta straży wiejskiej

bujaszaka • 2013-08-18, 00:35
Kolejny świetny film prezentujący przydatność i kompetencje niewątpliwie bardzo potrzebnej instytucji, jaką jest straż gminna




Bezradność w oczach pana komendanta- bezcenna :emo:


Dla ADHD: bohaterski wjazd komendanta w 8:17, wcześniej dialog z całkiem miłą i rozmowną strażniczką - widać wyjątek potwierdza regułę ;)

dN...........N!

2013-08-18, 00:39
materiał definitywnie na piwko:
- pani oficer z pagonem na cycku,
- mądro-głupi pan komendant,
- obywatel z postawą na piątke.

nygas232

2013-08-18, 01:34
Uwielbiam te filmiki z upokarzaniem SM i drogówki, piwo!

Sz...........an

2013-08-18, 01:36
Straży miejskiej powinno nie być a jeśli już być musi to niech zmieni nazwę na "Agencję Poprawy Budżetu Gmin i Miast" bo strażnicy z nich tacy jak z koziej dupy trąbą.

A już karygodne jest, że funkcjonariusz publiczny nie zna PODSTAWOWYCH PRAW nie wspominając o kodeksie karnym bądź cywilnym.

Marsto

2013-08-18, 01:46
Jak ja uwielbiam takie filmiki, to jest coś co mógłbym oglądać wiecznością :D

Tomaszov

2013-08-18, 01:56
Oddaje moje ulubione, dobrze schłodzone piwo autorowi tego nagrania - winszuje. Bezcenny widok - na takie wrzuty, aż mi się morda cieszy!

Zelusiek

2013-08-18, 01:58
ojjj, pod koniec filmu ksm juz lekko obawiał sie o swoją posade, jakies mysli mu po tej głowce pustej chodziły juz :D

Yanosik

2013-08-18, 02:11
Oby więcej takich komendantów! Zbliża się koniec SM/SG/SW wielkimi krokami. Tacy niekompetentni ludzie na tych stanowiskach poprowadzą wymienione instytucje do autodestrukcji. 8-)

P(r)OLAND

2013-08-18, 02:16
Szaczun za odwage i checi!!!!!!!!

Kylar

2013-08-18, 02:18
O! I tutaj możemy zauważyć bardzo prostą zasadę: bądź miły dla mnie, ja będę dla ciebie (to tak odnośnie pani strażniczki).

majkel_admwz

2013-08-18, 02:29
cisnąć z nimi k***ami !!! za robotę się brać, a nie porządnych obywateli gnębią...

Matush5

2013-08-18, 02:40
Zabawne bo w miejscowości niedaleko mnie też tacy funkcjonują i w sumie służbowym autem jeżdżą tylko na zakupy :) Reszte dnia siedzą na obrzeżach miasta i mają wyj***ne, raz byłem świadkiem gdy paląc papierosa z kolegą i idąc przez park dołączył do nas "strażnik miejski". Jak sam twierdził w trosce o dobro środowiska chciał zobaczyć gdzie wyrzucimy peta :) Pogoniliśmy go i szedł za nami. Kilka metrów dalej siedziała grupa MAX 14 latków. Siedzieli na ławce właściwie na oparciu a nogi mieli na siedzisku i WSZYSCY czyli 2 łepków i 2 dziewczyny popijali sobie Tyskie mówimy do niego czy on to widzi (zgodnie z prawem jest to niszczenia mienia oraz picie alkoholu w miejscu publicznym no i nieletni). Odpowiedział, że jego to nie dotyczy i on nic nie widzi bo to za dużo papierkowej roboty ;) Można ? można.... Żyć nie umierać idealna praca sam wybiera sobie zlecenia, nakłada mandaty na kogo ma ochotę. k***a mać chyba zostanę "Strażnikiem miejskim".

Ps. Odpowiadając już na pytanie co z niedopałkiem rzuciliśmy je mu tuż pod nogi - kiedy powiedzieliśmy, że zgłosimy ten fakt z dzieciakami na policje odszedł.

pawu95

2013-08-18, 03:45
Zawsze jak jakis funkcjonariusz publiczny prosi o wylaczenie sprzetu nagrywajacego, to mam wrazenie, ze chca spuscic wpie**ol osobie nagrywajacej...

Ladnie sie komendant spalil. Mega zbity z tropu jak o prawie jazdy zaczeli gadac. :D

okrzej

2013-08-18, 04:24
Oby więcej takich ludzi. Dzięki nim szybciej zniknie ten gang wyłudzaczy.

Dziadek

2013-08-18, 05:05
Koleś tak go przegabacił że bez jaj mu się ręce trzęsły , srał w gacie bo nie wiedział jakie kolejne trudne pytanie dostanie i brak odpowiedzi.. Leci piwko.