18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zezwierzęcenie

Pener • 2011-10-30, 17:03
od 1:10 murzynka na basenie :roll:

przypominam:
4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury i tematów tabu. Jednak komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta.
4.6. Komentarze reprezentujące niski poziom kultury autora będą usuwane. W celu utrzymania przejrzystości forum, usuwane będą również komentarze zawierające tylko jedno słowo lub nadmiar emotikonek.

Kambodża

2011-11-01, 21:34
To ciepło wpływa na mózg O_o

S.O.A.D.

2011-11-02, 20:50
@Mularz

No to teraz żeś doj***ł o warunkach klimatycznych...

Ale najpierw wyjaśnię kilka kwestii:

1) Co znaczy, że za parę lat inaczej spojrzę na pogo, koncerty metalowe itd.? Obecnie mam 21 lat, studiuję na SGH, moim znajomi to również metale, a mimo wszystko osoby inteligentne, z którymi można porozmawiać na tematy, które przekraczają zdolności pojmowania zwykłego murzyna (rasistowska wstawka). Ściany śmierci, koncerty służą rozładowaniu energii i stresu. I moim zdaniem jest to o wiele lepszy sposób na rozładowanie emocji niż np.: wpie**olenie komuś na ulicy, bo tak.

2) Skoro pogo to dla Ciebie zezwierzęcenie, to może powiesz nam z jaką subkulturą ty się utożsamiasz? Nie ogarniam już wszystkich określeń, ale jak byłem jeszcze w liceum to pedałowatych chłopaczków nazywano albo skejtami albo bananami. Co, też należysz do grupy ludzi, która jedyne co potrafi robić to strzelać durne żarty, łazić w pseudo-markowych ciuchach, "melanżować", popisywać się jakimiś iGadżetami czy innym gównem? Dla mnie w takim razie to ty jesteś przykładem, tylko że zezwierzęcenia wtórnego.

3)
Cytat:

Gdybyście obydwaj, trochę się wysilili i pomyśleli, to myślę, że byście doszli do tego dlaczego tak jest. Chyba, że już naprawdę głupota osiągnęła tak wysoki poziom, że wszelkie starania nie dadzą rezultatów.



Wiesz, w myślach czytać nie umiem, więc proszę rozwiń swoją wypowiedź.

Ale jeśli dotyczy ona warunków klimatycznych (patrz początek), to powiem Ci, że wcale nie tak trudno jest po prostu się przenieść. Neandertalczycy zapie**alali po całej Europie i Bliskim Wschodzie. Murzyni mogli już dawno wyleźć z tej swojej zaplutej afrykańskiej dziury. Migracja nie była by dla nich wielkim problemem, bo i tak większość wiodła koczownicze życie. I nie możesz zaprzeczyć temu co powiedziałem:

Cytat:

europejczycy mają przynajmniej jakąś kulturę, która swoje podstawy bierze z antycznej grecji i rzymu, jednych z najbardziej cywilizowanych antycznych kultur. tymczasem murzyni zatrzymali się na niskim poziomie kulturowym i jakoś nie idzie im dalszy rozwój. praktycznie w każdej społeczności są pasożytami i nie są specjalnie przydatni, chyba że jako tania siła robocza. zdarzają się oczywiście bardziej cywilizowane przypadki, ale niestety jest to zdecydowana mniejszość.



Europejska kultura ma swoje podstawy w starożytnym Rzymie, Grecji oraz w Chrześcijaństwie. Antyczny Rzym i Grecja były jednymi z najbardziej cywilizowanych, razem z Egiptem, Arabami, Indiami i Japończykami. Murzyni siedzieli w buszu, za czasów starożytnych rzymian, za czasów Karola Wielkiego, za czasów Jagiellonów, itd. Dopiero wywożenie ich do Ameryki Północnej jako niewolników sprawiło, że część opuściła Czarny Ląd. Przez bite 2000 lat nie zrobili nic. A Europejczycy w te 2000 lat zrobili naprawdę wiele, za mało tu miejsca by wymieniać. Obecnie, częściej zobaczysz murzyna z gaciami opuszczonymi do połowy dupska, w wyciągniętej koszulce z durnym ryjem, który będzie próbował Cię okraść lub zabić, ew. zgwałcić Twoją dziewczynę, niż porządnego, schludnie ubranego czarnoskórego, który zmaga się z problemami normalnego cywilizowanego człowieka.

Rubber

2011-11-05, 15:15
a co myślicie, że tylko czarni się tak bawią? jesteście w błędzie

Pener

2011-11-21, 12:41

Pener

2012-05-05, 02:39

Pener

2012-09-13, 12:15

Teodorr

2012-09-24, 16:51
już nie brakuje