18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zezwierzęcenie

Pener • 2011-10-30, 17:03
od 1:10 murzynka na basenie :roll:

przypominam:
4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury i tematów tabu. Jednak komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta.
4.6. Komentarze reprezentujące niski poziom kultury autora będą usuwane. W celu utrzymania przejrzystości forum, usuwane będą również komentarze zawierające tylko jedno słowo lub nadmiar emotikonek.

dth

2011-10-31, 00:10
A teraz zgadnijcie jaka rasa jako jedyna nie wymyśliła koła.

ŻukIAmbrozjaWjednym

2011-10-31, 01:01
A wiecie dlaczego w Afryce nie jarają trawy?


Bo boją sie gastro... :roll:

ot1234

2011-10-31, 01:20
oni są jacyś naćpani czy co? dlaczego oni tak robią nie rozumiem nic z tego, co to za zachowanie, tak publicznie i w ogóle, co to ma na celu? czy to jakaś taka nie zrozumiała dla mnie afroamerykańska tradycja jak np polski ogórek do wódki? nie no, naprawdę nie pojmuje tego kompletnie, to jakiś taniec jest? tak teraz się na dyskotekach młodzi bawią?

no niech mi to ktoś wytłumaczy. o ile to da się w ogóle wytłumaczyć, nie odwołując się do argumentów rasistowskich oczywiście. ja osobiście nie mogę się doszukać żadnego sensownego wytłumaczenia na publiczne, masowe pie**olenie się przez ubrania w biały dzień, więc chyba coś jednak prawdy w tym całym gadaniu o małpach i bananach jest...

i jak takich do społeczeństwa wpuścić bez obawy o zdrowie naszych córek? a przecież to nie jest wcale pierwszy tego typu filmik przedstawiający takie zachowanie "naszych ciemniejszych braci" więc to chyba jednak problem na większą skale a nie jedynie błąd jednostki.

Samilo

2011-10-31, 05:14
Mularz jak możesz pogo porównywać do murzyńskich wygibasów? Sadistic nie jest dla Ciebie.

Ca...........er

2011-10-31, 07:26
Dobra, ja jako rasisty siebie nie określam, ale w tym całym cyrku poprawności przykre jest jedno: Gdyby to byli biali, to na KAŻDYM!! portalu posypały by się głosy, że debile i k***y. A jak są czarni, to już poza sadolem każdy z finezją pierdzi, że dziwne i nie rozumie, ale dosadnie nie powie, bo czarny. I tym samym jest rasiolem, bo dyskryminuje białych, czyli przeważnie samego siebie. Czyli jest idiotą.
Napatrzyłem się na czarnych w UK i muszę przyznać, że coraz więcej jest tam ciemnoskórych osób cywilizowanych. Niestety, ale pozostałe 70% to nadal zdziczałe murzyny (nie piszę małpy, bo to inteligentne zwierzęta, które potrafią stworzyć hierarchię i zdobyć pożywienie, a nie się bezmyślnie wybijać) i wierzcie mi, że różnicę pomiędzy murzynem a czarnoskórym widać od razu. Pamiętam jeszcze ciekawą wymianę zdań z pewnym żydem (który śmiał się i z żydów i z czarnych):
-Kurde, nie uważacie, że przesadzacie z tym rasizmem w obec czarnych?
-Tak, ale to ich wina!
-I to jest najlepsza możliwa odpowiedź!

Pener

2011-10-31, 08:16

cisek666

2011-10-31, 09:09
Niech was to nie zmyli, to są tajne satanistyczne rytuały mające na celu... k***a sam nie wiem...

Hauer88

2011-10-31, 11:39
Jak wyglada tolerancja (czytaj anty-bialy rasizm) w USA?

Murzyni w porównaniu z Białymi popełniają 13x więcej morderstw, 10x więcej napadów i gwałtów. Dane te bazują na raportach FBI i pomimo różnic z roku na rok wykazują ogólną tendencję ostatniej dekady. Wg Departamentu Sprawiedliwości 25% Murzynów w USA odbywa karę więzienia, jest pod nadzorem kuratorskim lub na zwolnieniu warunkowym. Pomimo stanowienia tylko 12% populacji USA, Murzyni dokonują ponad połowę gwałtów i napadów rabunkowych oraz 60% morderstw w całym kraju. Szacunkowo ok. 50% Czarnych mężczyzn zostanie aresztowanych i oskarżonych o poważne przestępstwo przynajmniej raz w ciągu całego życia. Murzyn 56x chętniej zaatakuje Białego niż odwrotnie. Czarni gwałciciele w 54.9% wybierają białe ofiary, czyli 30x częściej niż Biali - Czarne. Roczne sprawozdanie Dep. Sprawiedliwości USA wykazuje, iż tylko 2.4% przemocy Białych jest skierowane w Murzynów, podczas gdy ludzie Biali padają ofiarami ponad 50% aktów agresji ze strony Czarnych.

michal29

2011-10-31, 12:07
TO teraz taki mały quiz. Dlaczego na wszystkich kontynentach ludzie potrafili sie rozwijać na wysokim poziomie tylko nie w Afryce? Po prostu murzyni nie odczuwają potrzeby rozwoju, im pasuje siedzenie w buszu i ganianie za antylopami. Ale jak już przedostana sie do swiata cywilizowanego to zaczynaja głupieć i chcą wprowadzać swoje plemienne zwyczaje

Pan Mularz

2011-10-31, 16:20
S.O.A.D. napisał/a:

Mularz

wolę być w ścianie śmierci na porządnym metalowym koncercie, niż patrzeć na zj***nych hip-hopo-rapowych-i-innych-ch*jowych murzynów. i nie porównuj koncertu metalowego do jakiś zwierzęcych podrygiwań na ulicy.



Ty wolisz, a dla mnie to takie samo zezwierzęcenie jak wśród tych murzynów z filmiku. Może za parę lat inaczej na swoje zachowanie spojrzysz. Przynajmniej mam taką nadzieję.

Samilo napisał/a:

Mularz jak możesz pogo porównywać do murzyńskich wygibasów? Sadistic nie jest dla Ciebie.



Pogo, to zabawa dla istot, które tylko z wyglądu przypominają człowieka. Tak samo jak tego typu murzyńskie tańce.

S.O.A.D. napisał/a:

europejczycy mają przynajmniej jakąś kulturę, która swoje podstawy bierze z antycznej grecji i rzymu, jednych z najbardziej cywilizowanych antycznych kultur. tymczasem murzyni zatrzymali się na niskim poziomie kulturowym i jakoś nie idzie im dalszy rozwój. praktycznie w każdej społeczności są pasożytami i nie są specjalnie przydatni, chyba że jako tania siła robocza. zdarzają się oczywiście bardziej cywilizowane przypadki, ale niestety jest to zdecydowana mniejszość.



Hauer88 napisał/a:

Jak wyglada tolerancja (czytaj anty-bialy rasizm) w USA?

Murzyni w porównaniu z Białymi popełniają 13x więcej morderstw, 10x więcej napadów i gwałtów. Dane te bazują na raportach FBI i pomimo różnic z roku na rok wykazują ogólną tendencję ostatniej dekady. Wg Departamentu Sprawiedliwości 25% Murzynów w USA odbywa karę więzienia, jest pod nadzorem kuratorskim lub na zwolnieniu warunkowym. Pomimo stanowienia tylko 12% populacji USA, Murzyni dokonują ponad połowę gwałtów i napadów rabunkowych oraz 60% morderstw w całym kraju. Szacunkowo ok. 50% Czarnych mężczyzn zostanie aresztowanych i oskarżonych o poważne przestępstwo przynajmniej raz w ciągu całego życia. Murzyn 56x chętniej zaatakuje Białego niż odwrotnie. Czarni gwałciciele w 54.9% wybierają białe ofiary, czyli 30x częściej niż Biali - Czarne. Roczne sprawozdanie Dep. Sprawiedliwości USA wykazuje, iż tylko 2.4% przemocy Białych jest skierowane w Murzynów, podczas gdy ludzie Biali padają ofiarami ponad 50% aktów agresji ze strony Czarnych.



Gdybyście obydwaj, trochę się wysilili i pomyśleli, to myślę, że byście doszli do tego dlaczego tak jest. Chyba, że już naprawdę głupota osiągnęła tak wysoki poziom, że wszelkie starania nie dadzą rezultatów.

cisek666 napisał/a:

Niech was to nie zmyli, to są tajne satanistyczne rytuały mające na celu... k***a sam nie wiem...



:homer:

michal29 napisał/a:

TO teraz taki mały quiz. Dlaczego na wszystkich kontynentach ludzie potrafili sie rozwijać na wysokim poziomie tylko nie w Afryce? Po prostu murzyni nie odczuwają potrzeby rozwoju, im pasuje siedzenie w buszu i ganianie za antylopami. Ale jak już przedostana sie do swiata cywilizowanego to zaczynaja głupieć i chcą wprowadzać swoje plemienne zwyczaje



Kolejny... Naprawdę nie wiesz? Postaraj się pomyśleć, tak jak koledzy wyżej. Jeśli nie będzie rezultatów, to wujek Mularz pomoże.

AngelusNL

2011-10-31, 16:43
Mularz napisał/a:



Oczywiście, że widziałem. Widziałem nawet gorsze zachowania wśród białych.

Pierwszy lepszy przykład z brzegu. Zobacz ile zwierzaków:

:-D




Tak, a większość Polaków, to pijacy i złodzieje samochodów...
Zejdź na ziemie.



za Voice of The Voiceless i wall of death masz krate piwa :D

kosaplaymaker

2011-10-31, 17:16
0:33 - biała skarpeta na grubej frocie wjeżdża na klapku ;D może i czarny, ale mentalność polską ma ;P

Kov

2011-11-01, 10:17
Tak dochodzę do wniosku, że to nie jest zezwierzęcenie. Na odwrót - to zwierzęta się czasami zmurzyniają...

michal29

2011-11-01, 11:13
Mularz pewnie masz na mysli ze biedna afryka byla wykorzystywana przez białych bla bla bla No ale kurva kto im bronil sie rozwijać wczesniej zeby to oni wykorzystywali Europę? Oni woleli siedzieć w buszu i ganiac się z gepardami.

Pan Mularz

2011-11-01, 20:48
michal29 napisał/a:

Mularz pewnie masz na mysli ze biedna afryka byla wykorzystywana przez białych bla bla bla No ale kurva kto im bronil sie rozwijać wczesniej zeby to oni wykorzystywali Europę? Oni woleli siedzieć w buszu i ganiac się z gepardami.



Nie, mam na myśli gorsze warunki klimatyczne.