18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zetka wraca z frontu i pokazuje dziciakom jak działa granat

Yakov • 2023-09-15, 13:03
Ot, ruski mir w pełnej krasie.
A na zespół stresu pourazowego najlepszy jest samogon. Jak widać.


Yakov

2023-09-16, 00:13
Siriuz napisał/a:

Nie kojarzę aby jakikolwiek większy dziennik podawał źródła do swoich wiadomości, choćby ten nieszczęsny CNN. Już nawet coraz częściej trudno jest o jakiś podpis autora, nie wspominając o nazwisku - zwłaszcza w polskich mediach.



CNN bardzo często podaje źródła. Najczęściej to świadkowie jakiegoś zdarzenia, rzecznik prasowy, czy też osoba, której materiał dotyczy.

Pierwsze z brzegu:
https://edition.cnn.com/2023/09/15/europe/french-ambassador-niger-hostage-intl/index.html

darek1234

2023-09-16, 00:40
~VeIture napisał/a:

Typowy kacap. Jak 3/4 męskich ukrów którzy nam wj***li po marcu zeszłego roku. Jedni k***a i drudzy margines pie**olony intelektualny z aspiracjami niczym magnateria średniowieczna. Jedni i drudzy we krwi mają mordowanie Nas.



Obawiam się, że sam zacząłeś cierpieć na zespół stresu poutraceniowego, naprawdę potrzebujesz dobrego psychologa i mówię to poważnie

Siriuz

2023-09-16, 00:56
Yakov napisał/a:

CNN bardzo często podaje źródła. Najczęściej to świadkowie jakiegoś zdarzenia, rzecznik prasowy, czy też osoba, której materiał dotyczy.
Pierwsze z brzegu:



Tak, są nazwiska i wiadomo gdzie szukać, wiadomo kto napisał - fakt. W każdym razie ciekawy wątek przywołałeś. Warto porównać jak piszą o sytuacji w Nigrze poszczególne media. Sprawdziłem na szybko RT, Wion i Daily China. Spośród nich tylko Wion odniósł się bezpośrednio do słow Macrona:

www.wionews.com/world/macron-says-french-ambassador-to-niger-literally-being-held-hostage-636451

Informacja jest pełniejsza i choćby podkreśla to, że ambasador był "wypraszany" już od tygodni. Dostał nawet 48h ultimatum żądające natychmiastowego opuszczenia Nigru, które zignorował... a Macron twierdzi, że ambasador jest zakładnikiem... No nic.
Co ciekawe wokół wątku Niger + Francja z CNN nie dowiesz się, że Francja rozmieszcza swoje wojska w sąsiednich państwach planując inwazję. O tym dowiemy się z kilku artykułów na RT:

www_._rt_._com/africa/582702-france-accused-planning-aggression-niger/

a wśród nich także artykuł o planach CIA aby dokonać zamachu na przedstawicieli nowego rząd Nigru.
No ale to czego w pierwszej kolejności brakuje na CNN, to w ogóle informacja o przyczynach całego kryzysu, o protestach Nigeryjczyków żądających opuszczenia ich kraju przez wojska francuskie. O tym napisali wszyscy i Chińczycy:

epaper.chinadaily.com.cn/a/202309/04/WS64f51b51a31020d7c67bc546.html

i Wion i RT, ale nie CNN.

lesku73

2023-09-16, 01:20
czy ktoś do k***y nędzy odbierze ten domofon?!?

KANIBAL22

2023-09-16, 02:20
VeIture napisał/a:

Typowy kacap. Jak 3/4 męskich ukrów którzy nam wj***li po marcu zeszłego roku. Jedni k***a i drudzy margines pie**olony intelektualny z aspiracjami niczym magnateria średniowieczna. Jedni i drudzy we krwi mają mordowanie Nas.

gdzie ty k***a zlomie takie rzeczy widziales w polsce i co ty porownujesz noga ci druga odapada? ja od 2014 roku jak sie zaczelo robic grubo na ukrainie mimo ze naplywali w duzej ilosci zwlaszcza po oficjalnej wojnie nigdy nie spotkalem problemow z ukraincami czy by to byly typy czy kobiety wrecz przeciwnie zdarzylo sie bardzo po ludzku sympatycznie czasami lepiej niz z nowo poznanymi polakami wiec nie histeryzuj i nie powielaj gowna to ze ci ktos zaj***l proteze to nie znaczy ze to od razu ukrainiec

darek1234

2023-09-16, 10:22
Siriuz napisał/a:

wśród nich także artykuł o planach CIA aby dokonać zamachu na przedstawicieli nowego rząd Nigru



No popatrz, popatrz, plany CIA w mediach?! motylek w dupie jest agentem czy to oficjalne oświadczenie? Ja pie**olę, co wy za breję pijecie

Siriuz

2023-09-16, 11:13
darek1234 napisał/a:

No popatrz, popatrz, plany CIA w mediach?! motylek w dupie jest agentem czy to oficjalne oświadczenie? Ja pie**olę, co wy za breję pijecie



O! Dareczek już przyleciał bronić swoich misiów. Amerykane - neee, złote chłopaki, niewinne, demokracje i cywilizację niosą!

AisesPoint

2023-09-16, 11:59
VeIture napisał/a:

Typowy kacap. Jak 3/4 męskich ukrów którzy nam wj***li po marcu zeszłego roku. Jedni k***a i drudzy margines pie**olony intelektualny z aspiracjami niczym magnateria średniowieczna. Jedni i drudzy we krwi mają mordowanie Nas.



Codziennie z ziomkami ukrami ustawiamy sie na mordowanie P0laków No to szo druzi sohodnia o czetwrti w centrum

The_Generat

2023-09-16, 13:47
0dbytBiskupa napisał/a:

I co? To kim jestem? Komuchem, pisiakiem czy może nazistą?



zwykłym debilem

darek1234

2023-09-16, 18:12
Siriuz napisał/a:

O! Dareczek już przyleciał bronić swoich misiów. Amerykane - neee, złote chłopaki, niewinne, demokracje i cywilizację niosą!



pie**olę Hamerykanów, chociaż wolałbym tysiąc razy żyć pod ich butem niż "na wolności" pod kacapskim batem. Obawiam się, że twoja inteligencja i bajkopisarstwo to idą już na czele pochodu. Jakie tam plany ma jeszcze CIA, uchylisz rąbka tajemnicy, chyba że motylek w dupie nie wrócił jeszcze z misji, więc cichoooo szaaaa? :D

Siriuz

2023-09-16, 20:15
darek1234 napisał/a:

pie**olę Hamerykanów, chociaż wolałbym tysiąc razy żyć pod ich butem niż "na wolności" pod kacapskim batem. Obawiam się, że twoja inteligencja i bajkopisarstwo to idą już na czele pochodu. Jakie tam plany ma jeszcze CIA, uchylisz rąbka tajemnicy, chyba że motylek w dupie nie wrócił jeszcze z misji, więc cichoooo szaaaa?



A po ch*j mam Ci cos uchylać? Dla mnie możesz pozostać tępym ignorantem i zamiatać ulice.

slimi

2023-09-17, 00:59
Na pochybel k***om.....

jbćTalmud

2023-09-20, 17:01
VeIture napisał/a:

Typowy kacap. Jak 3/4 męskich ukrów którzy nam wj***li po marcu zeszłego roku. Jedni k***a i drudzy margines pie**olony intelektualny z aspiracjami niczym magnateria średniowieczna. Jedni i drudzy we krwi mają mordowanie Nas.



i ja szanuje takiego rodaka!! 100% zgoda z komentarzem