18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zetka wraca z frontu i pokazuje dziciakom jak działa granat

Yakov • 2023-09-15, 13:03
Ot, ruski mir w pełnej krasie.
A na zespół stresu pourazowego najlepszy jest samogon. Jak widać.


Alertwawo

2023-09-15, 16:39
U nich jest zajebiście tam to się żyje nie to co w tej zafajdanej polszy

JackCola

2023-09-15, 17:35
Ukry zamiast tu pisać komentarze wracajcie walczyć o wasz kraj ,nie wstyd wam siedzieć na naszym zasiłku ???!!!!!!

0dbytBiskupa

2023-09-15, 17:55
zipi napisał/a:

jesteś typowym zidiociałym Połowcem, jeszcze nie dawno byliście za wpuszczaniem "Białorusków" bez paszportów, ale jak Tvn powiedziało inaczej to juz nie jesteście, banda skonczonych zjebów, spokojnie jak w TVN powiedza coś na ukraińców to znowu zmienicie zdanie, k***y jak ja was nienawidze.


kosioraldo napisał/a:

Ja mam tak samo, jeszcze bardziej niż tą dzicz co oni chcą wpuszczać, powinno się te lewactwo zakopać gdzieś głęboko i żeby nigdy więcej nie wróciło


Ooo, widzę "samodzielnie myślącym, niezależnym umysłom" z sadola wjechała za mocno pisio-konfiarska propaganda.

Gwoli jasności, nigdy nie byłem za wpuszczaniem kogokolwiek, oprócz Ukraińców. Bo tylko ta wojna nas dotyczy, inne nie. Płot na granicy z Białorusią w 100% popieram. Ale na pisiarzy i konfiarzy sram. I co? To kim jestem? Komuchem, pisiakiem czy może nazistą? Do przemyślenia, o ile potraficie to ogarnąć.

Siriuz

2023-09-15, 18:06
0dbytBiskupa napisał/a:

Ooo, widzę "samodzielnie myślącym, niezależnym umysłom" z sadola wjechała za mocno pisio-konfiarska propaganda.



A powiedz - jaka jest prawda? Kto mówi prawdę? Kim są prawdziwie myślący samodzielnie o niezależnych umysłach? Skąd czerpią informacje?

Rasael

2023-09-15, 18:37
Od razu patologia, u nas tak się robi karierę w policji. ;)

0dbytBiskupa

2023-09-15, 18:46
Siriuz napisał/a:

A powiedz - jaka jest prawda? Kto mówi prawdę? Kim są prawdziwie myślący samodzielnie o niezależnych umysłach? Skąd czerpią informacje?


Z wszystkich dostępnych źródeł, ale żadnemu nie wierzą do końca.

Siriuz

2023-09-15, 18:54
0dbytBiskupa napisał/a:

Z wszystkich dostępnych źródeł, ale żadnemu nie wierzą do końca.



Czyli biorę dzienniki wszelkiej maści od CNN, Reuters, przez Wyborczą, PCH24, po RT, Al Jazeera, Wion, China Daily czy NKnews i co potem? Jak z tego wyłuskać prawdę?

Yakov

2023-09-15, 19:03
Siriuz napisał/a:

Czyli biorę dzienniki wszelkiej maści od CNN, Reuters, przez Wyborczą, PCH24, po RT, Al Jazeera, Wion, China Daily czy NKnews i co potem? Jak z tego wyłuskać prawdę?



Sprawdzając źródła. Jesli CNN podaje że była lawina błotna w Libii i widzisz na filmach jebutna lawine, to znaczy, że pewnie nie kłamią. A jeśli inne stacje podają te same informacje, to wiedz, że coś jest na rzeczy.

Wbrew pozorom weryfikowanie większości informacji jest dość łatwe, bo zwykle mają mocne umocowanie w źródłach.

d-_-bE.Prigozhin61

2023-09-15, 19:11
Yakov napisał/a:

Sprawdzając źródła. Jesli CNN podaje że była lawina błotna w Libii i widzisz na filmach jebutna lawine, to znaczy, że pewnie nie kłamią. A jeśli inne stacje podają te same informacje, to wiedz, że coś jest na rzeczy.
Wbrew pozorom weryfikowanie większości informacji jest dość łatwe, bo zwykle mają mocne umocowanie w źródłach.



Co ma lawina do narracji politycznej?

:lol:
Wg ciebie jeśli media mówią że Trump chował tajne akta w domu to w to wierzysz czy używasz dedukcji że gość myślący bo miliarder i nie mógł być na tyle głupi by trzymać dowody obciążające siebie w domu zamiast ukryć to gdzieś a nawet przy tym sianie zbudować bunkier z sejfem na zadupiu?

Yakov

2023-09-15, 19:44
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Co ma lawina do narracji politycznej?

Wg ciebie jeśli media mówią że Trump chował tajne akta w domu to w to wierzysz czy używasz dedukcji że gość myślący bo miliarder i nie mógł być na tyle głupi by trzymać dowody obciążające siebie w domu zamiast ukryć to gdzieś a nawet przy tym sianie zbudować bunkier z sejfem na zadupiu?



Narracja plityczna nie jest informacją.
Sposób przedstawienia informacji może za to uchodzić za narrację polityczną.

Informacja o Trumpie jest z gatunku tych nieweryfikowalnych. Nie ma żadnej wartości. Rozpatrywałbym ją w kategorii poszlak.
Co do wiarygodności różnych ludzi, to przypominam, że nasz rodzimy komendant policji omal nie zabił się granatnikiem, więc jednak wszystko jest mozliwe.

d-_-bE.Prigozhin61

2023-09-15, 20:13
Yakov napisał/a:

Sprawdzając źródła. Jesli CNN podaje że była lawina błotna w Libii i widzisz na filmach jebutna lawine, to znaczy, że pewnie nie kłamią. A jeśli inne stacje podają te same informacje, to wiedz, że coś jest na rzeczy.
Wbrew pozorom weryfikowanie większości informacji jest dość łatwe, bo zwykle mają mocne umocowanie w źródłach.



Co ma lawina do narracji politycznej?

:lol:
Wg ciebie jeśli media mówią że Trump chował tajne akta w domu to w to wierzysz czy używasz dedukcji że gość myślący bo miliarder i nie mógł być na tyle głupi by trzymać dowody obciążające siebie w domu zamiast ukryć to gdzieś a nawet przy tym sianie zbudować bunkier z sejfem na zadupiu?


Yakov napisał/a:

Narracja plityczna nie jest informacją.
Sposób przedstawienia informacji może za to uchodzić za narrację polityczną.
Informacja o Trumpie jest z gatunku tych nieweryfikowalnych. Nie ma żadnej wartości. Rozpatrywałbym ją w kategorii poszlak.
Co do wiarygodności różnych ludzi, to przypominam, że nasz rodzimy komendant policji omal nie zabił się granatnikiem, więc jednak wszystko jest mozliwe.



Skąd informacja że komendant zainicjował granatnik i trzymając go odpalił? Skoro podłogę przebiło zainicjował tylko ładunek kumulacyjny więc wystarczy że uderzył tym w podłogę, a konkretnie pałąkiem zapalnika, ale nie zmienia to faktu że przemycił to na terytorium RP i do KGP

dżonyłojlker

2023-09-15, 20:13
Siriuz napisał/a:

Jakieś pewnie hukowe gówno, ale lewaczki srają pod siebie razem ze swoimi nadwrażliwymi pieskami jak w sylwestra



Te, a czy to są te same pieski co w sylwestra chowają się za fotelem i szczają na parkiet ze strachu? ;-) :mrgreen:

Yakov

2023-09-15, 20:59
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Co ma lawina do narracji politycznej?

Skąd informacja że komendant zainicjował granatnik i trzymając go odpalił? Skoro podłogę przebiło zainicjował tylko ładunek kumulacyjny więc wystarczy że uderzył tym w podłogę, a konkretnie pałąkiem zapalnika, ale nie zmienia to faktu że przemycił to na terytorium RP i do KGP



Nie wiem skąd. Ja tych informacji nie podałem, napisałem tylko, że omal się nie zabił własnym granatnikiem.
Reszta to twoja nadinterpretacja. A nadinterpretacja utrudnia oddzielanie faktów od spekulacji.

Siriuz

2023-09-15, 22:53
Yakov napisał/a:

Sprawdzając źródła. Jesli CNN podaje że była lawina błotna w Libii i widzisz na filmach jebutna lawine, to znaczy, że pewnie nie kłamią. A jeśli inne stacje podają te same informacje, to wiedz, że coś jest na rzeczy.
Wbrew pozorom weryfikowanie większości informacji jest dość łatwe, bo zwykle mają mocne umocowanie w źródłach.



Nie kojarzę aby jakikolwiek większy dziennik podawał źródła do swoich wiadomości, choćby ten nieszczęsny CNN. Już nawet coraz częściej trudno jest o jakiś podpis autora, nie wspominając o nazwisku - zwłaszcza w polskich mediach.