18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zejście po siłowni

~_Yarko_ • 2021-09-02, 19:09
33-letni mężczyzna zmarł na zawał serca po ćwiczeniach na siłowni.


Indie.
Tutaj jest pełna wersja dwuminutowa.

Tryper

2021-09-02, 21:04
Jakiś specjalista może napisać co się czuję w takim momencie jak koleś z nagrania?

jajcu111

2021-09-02, 21:04
Najgorzej, że w rzeczywistości zawał wcale nie wygląda tak jak w filmach, że ktoś łapie się za klatę i krzyczy "Halina, mam zawał". Mój ojciec jak mu się to przydarzyło, to zaczął narzekać, że ręce go bolą, potem miał problem by w ogóle je podnieść do góry. Jak pojechałem z nim na pogotowie, to mi powiedzieli, że w zasadzie jest w trakcie zawału serca.
Przej***na sprawa

Marcin360360

2021-09-02, 21:47
Wiecie jak to jest? Chcesz wiecej i więcej pokonujesz sam siebie pobijasz kolejny rekord a później przychodzi to. Dwa zabiegi serca miałem w tym roku i powiem tyle wszytko jest dla ludzi ale sport trzeba uprawiać z głową. Ja wróciłem ale ty możesz już nie. Sterydy to najwiekszy smiec ktorybdodatkowo zabija.

Adae

2021-09-02, 22:01
Marcin360360 napisał/a:

Wiecie jak to jest? Chcesz wiecej i więcej pokonujesz sam siebie pobijasz kolejny rekord a później przychodzi to. Dwa zabiegi serca miałem w tym roku i powiem tyle wszytko jest dla ludzi ale sport trzeba uprawiać z głową. Ja wróciłem ale ty możesz już nie. Sterydy to najwiekszy smiec ktorybdodatkowo zabija.


Kazdy dobry paker wie, ze jak sie bierze koks to trzeba pakowac cialo rownomiernie, a nie tylko klata/lapa. Tez ziomek przypakowal serce, ale zapomnial o przypakowaniu zyl zeby wytrzymaly to napie**alanie.

Zenonn

2021-09-02, 22:09
Marcin360360 napisał/a:

Wiecie jak to jest? Chcesz wiecej i więcej pokonujesz sam siebie pobijasz kolejny rekord a później przychodzi to. Dwa zabiegi serca miałem w tym roku i powiem tyle wszytko jest dla ludzi ale sport trzeba uprawiać z głową. Ja wróciłem ale ty możesz już nie. Sterydy to najwiekszy smiec ktorybdodatkowo zabija.



Które sterydy ?
pie**olisz, że bułki wolisz. Wszystko z umiarem i głową nie jest szkodliwe. A jak masz wady serca to nawet biegnąc po mleko do biedronki możesz się przekręcić.

Bizior4

2021-09-02, 22:18
Pewnie się zaszszczepił chwilę wcześniej

Dupaapud

2021-09-02, 23:30
emilwkpg napisał/a:

k***a, moj najwiekszy lek, skonczyc w taki sposob
najgorsze ze typ wiedzial ze cos jest nie tak, ciekawe co czul, co mu bylo, i czy znajac taki objaw mogl by wezwac pogotowie w czas. Zyjesz zyjesz i jeb ... bez sensu..



hehehe, gówno czuł, słabo mu było, ból w mostku, ucisk w okolicy łokcia, poty, lęk :) to są objawy zawału serca. Szybko idzie w tym wieku. Poniżej 60tki zawału się nie przeżywa. Czy miał czas na pogotowie? Nic by to nie dało. Zmarł szybciej niż zdążył się wystraszyć.

Dodam, że piwko za muzykę. Klimatyczny podkład pod zejście śmiertelne. Taką muzkę chciałbym słyszeć podczas zgonu.

Acha i jeszcze jedno, sygnały przepowiadające zawał pojawiają się lata przed incydentem, należą do nich:
- mrowienie w dłoniach,
- zadyszka,
- zawroty głowy,
- suchość w ustach,
- ból brzucha,
- pieczenie przełyku (tzw zgaga), zlokalizowane w okolicach mostka
- poczucie lęku przed śmiercią
- uczucie odrealnienia

Jak niechcesz mieć zawału przed 50tym rokiem życia:
- regularna aktywność fizyczna - nie wysiłek, tylko aktywność: rower, spacery, pływanie,
- dużo czasu na świeżym powietrzu
- mało tłuszczów roślinnych, w szczególności utwardzony - margaryna to największe zło
- dużo naturalnego tłuszczu zwierzęcego
- systematyczne picie alkoholu :) w dużych ilościach :)
- dużo warzyw,
- dużo r*chania - to jest aktywność lepsza niż pedalska siłownia, jak por*chasz żonę, curkę, ciocię przez 10 minut intensywnie to się tak spocisz jak nigdy przy wyciskaniu 100 na klatę.
- mało stresu
- łagodna stolec
- dużo pieniędzy na koncie
- wyj***ne jajca

Kurde26

2021-09-03, 00:20
emilwkpg napisał/a:

k***a, moj najwiekszy lek, skonczyc w taki sposob
najgorsze ze typ wiedzial ze cos jest nie tak, ciekawe co czul, co mu bylo, i czy znajac taki objaw mogl by wezwac pogotowie w czas. Zyjesz zyjesz i jeb ... bez sensu..



Jeśli często rozmyślasz na podobne tematy, czujesz często lęk przed śmiercią, masz koszmary albo spada ci samoocena to pora wdrożyć witaminę D lub efektin 75

migracia

2021-09-03, 06:58
emilwkpg napisał/a:

k***a, moj najwiekszy lek, skonczyc w taki sposob
najgorsze ze typ wiedzial ze cos jest nie tak, ciekawe co czul, co mu bylo, i czy znajac taki objaw mogl by wezwac pogotowie w czas. Zyjesz zyjesz i jeb ... bez sensu..



Mam tyle lat co on. Chociaż nie chodzę na siłkę to i tak deko mnie ten film zestresowal.

notak

2021-09-03, 08:13
~Angel napisał/a:

Chyba lepiej w taki sposób (w kilka minut) niż umierać na raka (miesiącami) po seriach chemioterapii/radioterapii, srając pod siebie na oczach bliskich.



odejść w wieku 33 lat, nie dziękuję
wolałbym 70, mając satysfakcję z życia, choćbym mial trzy lata ostatnie srać pod siebie

DarioLee

2021-09-03, 09:40
Piwko za Breathe Floydów :brawo2:

nwonigers

2021-09-03, 12:08
Marcin360360 napisał/a:

Wiecie jak to jest? Chcesz wiecej i więcej pokonujesz sam siebie pobijasz kolejny rekord a później przychodzi to. Dwa zabiegi serca miałem w tym roku i powiem tyle wszytko jest dla ludzi ale sport trzeba uprawiać z głową. Ja wróciłem ale ty możesz już nie. Sterydy to najwiekszy smiec ktorybdodatkowo zabija.



to na ch*j bierzesz towar, zeby polechtac wlasne ego bo wyciskasz wiecej? jesli z tego nie zyjesz to jestes debilem.

skywalker75

2021-09-03, 19:26
Dupaapud napisał/a:


Jak niechcesz mieć zawału przed 50tym rokiem życia:
- regularna aktywność fizyczna - nie wysiłek, tylko aktywność: rower, spacery, pływanie,
- dużo czasu na świeżym powietrzu
- mało tłuszczów roślinnych, w szczególności utwardzony - margaryna to największe zło
- dużo naturalnego tłuszczu zwierzęcego
- systematyczne picie alkoholu w dużych ilościach
- dużo warzyw,
- dużo r*chania - to jest aktywność lepsza niż pedalska siłownia, jak por*chasz żonę, curkę, ciocię przez 10 minut intensywnie to się tak spocisz jak nigdy przy wyciskaniu 100 na klatę.
- mało stresu
- łagodna stolec
- dużo pieniędzy na koncie
- wyj***ne jajca



chyba ten Hindus sprzedał ci te rady, curko


szwagier87

2021-09-04, 23:18
Zenonn napisał/a:

Ale wtedy masz jeszcze czas skasować zawartość dysków i wyczyścić telefon, żeby wstydu rodzinie nie przynieść jak zajrzą po śmierci



Dlatego lepiej kasować od razu

Zenonn napisał/a:

Ale wtedy masz jeszcze czas skasować zawartość dysków i wyczyścić telefon, żeby wstydu rodzinie nie przynieść jak zajrzą po śmierci



Dlatego lepiej kasować od razu