18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zejdź mi z drogi

yelow88 • 2015-12-02, 17:18
Grzywna do 5 tys. złotych i utrata prawa jazdy może grozić mieszkańcowi Bydgoszczy. Policjanci z bydgoskiego Śródmieścia przedstawili 37-latkowi zarzuty związane miedzy innymi ze stworzeniem zagrożenia w ruchu drogowym, wjechanie na torowisko w miejscu niebędącym pasem ruchu i potrącenie pracownika z nadzoru ruchu MZK Bydgoszcz. Kierowca nie wiedział tylko, że całość zdarzenia była nagrywana przez pracowników straży miejskiej obsługujących monitoring. Teraz mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Niby nic takiego ale za swoją głupotę prawdopodobnie straci prawko :roll: Akcja 0:20



Uwaga Krół Bydgoszczy jedzie w swoim rangerze 8-)

donkapusta

2015-12-02, 17:22
Tego operatora kamery należałby zbadać alkomatem.

TB303

2015-12-02, 17:33
Moje miasto, takie piękne :amused:

sikorka94

2015-12-02, 17:35
pojebów nie brakuje przecież :D

szymon888

2015-12-02, 17:46
@donkapusta, Ty myślisz, że sterowanie kamerami monitoringu miejskiego jest takie łatwe? Pewnie nie będziesz miał okazji spróbować. Konsole do sterowania kamerami są tragiczne, sama kamera reaguje z opóźnieniem, a dyżurny chciał najechać na tablice. Nie jego wina, że samochód akurat ruszył. Często jest tak, że nie można wykonywać ruchu kamerą we wszystkich 3 wymiarach jednocześnie, albo zbliżasz/oddalasz, albo kręcisz.

Eth

2015-12-02, 17:54
Zaj***li gownianym tramwajem przejazd na ch*j wie ile, korek na kilkaset metrow, albo i wiecej, a wielkie halo, ze koles chcial to objechac. Koles z mzk powinien ruszyc dupe organizowac odpowiednio objazd, bo od tego sa, a nie od prob zatrzymywania kogokolwiek. Moga kierowac ruchem na drodze, ale jak ktos pojedzie po trawie, czy po torowisku to juz ch*j im do tego, jedyne co moga to zglosic to na policje, a nie szeryfowac.
Dodatkowo poruszajac sie bez sygnalizacji sam lamal prawo w takim samym stopniu jak kierowca objezdzajacy torowiskiem.

Tak samo kare powinno dostac ichniejsze mpk za blokowanie ruchu i straty z tym zwiazane, poniewaz nie potrafia dopelnic swoich obowiazkow w kwestii konserwacji tramwajow. Dodatkowo uzywaja gowien, ktore dawno powinny byc zezlomowane.

Barney100

2015-12-02, 19:38
Bydgoszcz - moje miasto, moja patologia :P

Martik

2015-12-02, 20:20
@upup
Akurat ten typ tramwaju jest najbardziej wdzięczny i podejrzewam, że ostatni generalny remont miał wykonany w przeciągu 5 lat (najnowszy fabryczny bydgoski tramwaj ma też z 5 lat).
W związku z czym nie szalałabym tak z tym złomowaniem a zastanowiła się dlaczego te tramwaje nie znikają z ulic. Geeralny remont polega na rozbiórce do szkieletu i wstawieniu nowych elementów od poszycia po układy napędowe.

Thunbi

2015-12-02, 20:22
@Eth
przez takich ludzi jak ty i takie zj***ne podejście jest w tym kraju jak jest. k***a, sa pewne zasady i trzeba ich przestrzegać. Jeśli facet się śpieszył i postanowił zrobić coś takiego - ch*j, pół biedy. Ale na pewno nie powinien był się wykłócać i jeszcze taranować faceta z mzk.

Markens

2015-12-02, 20:24
@Eth jedziesz tak z grubej na służby, to ja tez pojadę. Tego gościa z carmnej fury trzeba pociągnąc nie na 5 patyków, tylko za usiłowanie morderstwa, wyraźnie próbował przejechać cżłowieka...

Ti...........ch

2015-12-02, 20:25
Koleś w samochodzie to baran, gość z MZK to chyba niespełna rozumu bohater, a tramwaje trzeba zobmbardować. Jest to środek komunikacji nieodpowiadający w ogóle wymogom współczesnego ruchu miejskiego, a i tak miejscy sobie pankowie na siłe starają się je faworyzować kosztem samochodów np. wydzielając pierdylion pasów tramwajowych na jezdniach.

Rafcio115

2015-12-02, 20:26
Eth, Uważam, że cwaniaków należy tępić. Każdemu może przytrafić się awaria, przez co zablokuje ruch. Ciekawe czy Twój samochód nigdy nie ulegnie awarii.
Skoro jesteś taki mądry to powinieneś wiedzieć, że do ustalania objazdów jest np. policja a nie MZK. Mogą kierować ruchem na drodze? Serio?... Torowisko należy do MZK, więc nie "ch*j im do tego", bo są jakby na swoim podwórku. Jak się debil zawiesi na torach jak kiedyś BMW w Częstochowie to wtedy będzie dodatkowy problem. Szeryfowanie? Mają prawo do ujęcia osoby, która popełnia wykroczenie lub przestępstwo. Poczytaj na temat chociażby ujęcia obywatelskiego.
Konserwują wszystko na ile mogą. Uwierz mi, że MZK, MPK czy PKS chętnie wymieniłoby wszystkie pojazdy gdyby tylko była taka finansowa możliwość. Nie jest to jednak takie proste jak to się może wydawać, więc przestań kozaczyć i hejtować wszystko dookoła. Gdyby banda idiotów nie niszczyła tramwajów czy autobusów to z pewnością mogliby przeznaczyć kasę na coś innego a nie tylko ciągłe wymiany porysowanych szyb, połamanych siedzeń, pomalowanych elementów itd.

Nikt nie zmusza do jeżdżenia komunikacją miejską. Nie pasuje to z buta, rowerem czy samochodem.

Nameless

2015-12-02, 20:34
I bardzo dobrze tak wieśniakowi. Niech wypie**ala na wieś z tym pickupem.

@Eth
No chyba Cię pogięło. Wyobraź sobie, że za chwilę wszyscy idą śladem tego pajaca i robią objazd przez torowisko...

donkapusta

2015-12-02, 20:35
szymon888 napisał/a:

@donkapusta, Ty myślisz, że sterowanie kamerami monitoringu miejskiego jest takie łatwe? Pewnie nie będziesz miał okazji spróbować. Konsole do sterowania kamerami są tragiczne, sama kamera reaguje z opóźnieniem, a dyżurny chciał najechać na tablice. Nie jego wina, że samochód akurat ruszył. Często jest tak, że nie można wykonywać ruchu kamerą we wszystkich 3 wymiarach jednocześnie, albo zbliżasz/oddalasz, albo kręcisz.




wiem jak się się steruje i masz rację, ale tak czy inaczej można by go alkomatem zbadać.

rav81

2015-12-02, 20:44
miał rację, jeżeli nie doszło do wypadku bądź kolizji drogowej a zatrzymanie przez osobę niemającą uprawnień do kierowania ruchem a nie jest, nie może nakazać jazdy w innym kierunku jakim przewiduje pas ruchu. Jaki wjazd na torowisko nie będące pasem ruchu. Idźcie się k***a leczyć albo inaczej gdybym napotkał takiego to bym wiedział co robić.