18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zejdź mi z drogi

yelow88 • 2015-12-02, 17:18
Grzywna do 5 tys. złotych i utrata prawa jazdy może grozić mieszkańcowi Bydgoszczy. Policjanci z bydgoskiego Śródmieścia przedstawili 37-latkowi zarzuty związane miedzy innymi ze stworzeniem zagrożenia w ruchu drogowym, wjechanie na torowisko w miejscu niebędącym pasem ruchu i potrącenie pracownika z nadzoru ruchu MZK Bydgoszcz. Kierowca nie wiedział tylko, że całość zdarzenia była nagrywana przez pracowników straży miejskiej obsługujących monitoring. Teraz mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Niby nic takiego ale za swoją głupotę prawdopodobnie straci prawko :roll: Akcja 0:20



Uwaga Krół Bydgoszczy jedzie w swoim rangerze 8-)

SamPanDiabel

2015-12-02, 20:44
Nameless napisał/a:


@Eth
No chyba Cię pogięło. Wyobraź sobie, że za chwilę wszyscy idą śladem tego pajaca i robią objazd przez torowisko...



Wyobraziłby sobie, gdyby nie był cymbałem bez wyobraźni. Jednakże jest cymbałem, dlatego wypisuje to co wypisuje :)

tigerqaz

2015-12-02, 20:48
Pięknie ujęty moment potrącenia.
Pewnie do takowego nawet nie doszło ale cóż, Straż Miejska w Bydgoszczy lubi koloryzować i dołożyć kilka faktów. Akurat odnośnie karania takich kierowców, mogą mu dołożyć jeszcze zaśmiecanie, palenie i picie alkoholu w miejscu publicznym i co tam jeszcze lubią...

Grzyb18

2015-12-02, 20:58
I bardzo dobrze, k***iarz powinien stracić prawo jazdy i dostać taką karę że po sprzedaży tej swojej super terenówki by mi nie wystarczyło. j***ć cwaniactwo.

Y0SH

2015-12-02, 20:59
dwóch debili - jeden warty drugiego. Jeżeli tramwaj się zepsuł na środku skrzyżowania to co kolesiowi to leży, że on by przejechał - mandat za wjazd na torowisko i do widzenia, a nie k***a szeryf się znalazł i kolesiowi przed maskę wchodzi przed 3 tonowe auto. Widocznie kolesiowi się spieszyło i tyle - ch*j tak naprawdę by to zmieniło, że by tam przejechał. To jest takie polskie pie**olenie jak zwykle, że nie dam mu przejechać bo ja jestem Pan z nadzoru ruchu. Debile.

Eth

2015-12-02, 21:57
@Thunbi

Usilowanie morderstwa - a jebnij sie w ceban, rownie dobrze usilowanie morderstwa mozesz nazwac pomachanie nozem w czyims kierunku.
Zreszta - ja tego nie komentowalem, bo to byl akurat idiotyzm, co nie zmienia faktu, ze koles nie powinien stawac mu na drodze jazdy.
Zj***nie w tym kraju jest, bo jest zbytni biurokratyzm i debile slepo zapatrzeni w zasady - polecam zalatwic cos w jakims urzedzie.
Przy odpowiednim sterowaniu i nadzorze bezproblemowo dalo sie rozladowac korek puszczajac te samochody po trawniku za tramwajem, ale nie - tutaj by sie nie dalo i ch*j - bo zasady, bo tamto sramto - lepiej ujebac ruch na godzine.
Trawnik i torowisko, o swietosc k***a, przejechac po nich to grzech.

@Rafcio115

Naucz sie rozrozniac MPK/MZK od ZTM - ci drudzy odpowiadaja za infrakstrukture transportowa, mpk realizuje tylko funkcje przewozenia.
MPK/MZK wlasnie za pomoca nadzoru ruchu - czyli tego samochodu, oraz czlowieka kierujacego ruchem na drodze wlasnie w takich wypadkach zanim policja odpowiednio zareaguje i maja do tego (i tylko do tego) odpowiednie uprawnienia.
Z tego tez powodu maja "syreny" na dachu, ktore pozwalaja im na odrobine wiecej - jednak ta sygnalizacja swietlna musi byc wlaczona, wiec kierowca pojazdu od mpk lamal prawo tak samo jak kierowca pickupa w kwestii wjazdu na torowisko.
Tak wiec - torowisko nie nalezy do MZK/MPK - a tak przynajmniej u mnie jest.
Ujecie obywatelskie to mozna sobie zastosowac przy dokonaniu PRZESTEPSTWA (dokladnie tak jest to dokonanie w odpowiednim kodeksie), a nie wykroczenia - dodatkowo tylko w sytuacji braku mozliwosci pozniejszego ustalenia tozszamosci sprawcy - a tutaj mozna po rejestracji.
Torowisko bylo ukryte, wiec zawiesic sie tez nie mogl. Ta osoba z nadzoru ruchu jesli juz chciala zareagowac, to powinna spisac rejestracje i zawiadomic policje - TYLKO TYLE, reszta to szeryfowanie, poniewaz nie maja uprawnie do kierowania ruchem drogowym na torowisku lub trawniku, ktore sa z niego wylaczone.
Cwaniakow... jakby byl normalny korek i facet nie chcial poczekac 5-10 minut, jakby sie wpychal przed innych, jakby popie**alal po chodnikach narazajac pieszych - spoko, cwaniak kombinuje, ale jak moze sobie przejechac bokiem - NIKOMU nie wadzac przy tym, nie sprawiajac, ze inni beda czekali dluzej, to w czym problem?
W niczym k***a, ale w kraiku ludzi zawistnych w stylu - ja mam ch*jowo, a nie potrafie zrobic nic w tej kwestii, to inni tez maja miec ch*jowo - to faktycznie jest problem.
Cholera wie czemu mu sie spieszylo.

Jak moj automobil ulegnie awarii to nie upie**alam polowy ruchu w miescie, a jezdze tak zeby nikomu nie przeszkadzac.
Hejtowac bede lacznie zarowno MPK jak i ZTM (chociaz glownie ztm), bo przez debili musze od 4 lat (a beda jeszcze rok, chociaz mialo byc o wiele krocej) jezdzic objazdami, poniewaz jest upie**olony jeden z glownych wezlow komunikacyjnych - rondo w samym centrum. Zamiast sprawnej przebudopwy to partactwo, a na placu budowy albo nikogo nie ma, albo stoja i sie patrza.
Jako zleceniodawca nie nadzoruja odpowiednio przebudowy i nie motywuje odpowiednio wykonawcy do dotrzymywania terminow, to tak k***a jest. Ile to czasu i pieniedzy straconych, jak uj***na ekonomia miasta? Zamiast sprawnie przeprowadzic remont, wynajac firme, ktora temu podola - to nie, lepiej wybrac najtansze gowno, jak chinczykow do autostrad i niech cale miasto pozniej placi za zaoszczedzone groszaki.
Sam pewnie z kafla, jak nie wiecej na benzyne musialem dodatkowo wybulic przez to, ze partacze nie potrafia czegos sprawnie zrobic i zamiast sprawnie dojezdzac, to musze napie**alac zygzakiem.
Wracajac do MPK to gdyby bilety byly tanie to bym sie nie dopie**alal, ale ladnie za nie kosza, jak nie potrafia dobrze zarzadzac tym co kosza, to moze warto by troche dyrekcji ujebac pensje.
Nie zwalaj problemow finansowych na wielka dewastacje, po prostu ciulaja wszystko najmniejszymi kosztami i pozniej musza naprawiac kilka razy, zamiast porzadnie zainwestowac i na dluzsza mete zaplacic mniej.
Jestem na nich bardzo wk***iony, przez to tez w niektorych kwestiach dostaje im sie wiecej jadu niz w danej sytuacji zasluguja, ale coz...

@SamPanDiabel

Tak, jestem cymbalem poniewaz potrafie sie sam o siebie zatroszczyc, nic mi sie nigdy powaznego nie stalo i nie potrzebuje by ktos sie mna opiekowal jak downem.

Nie pisalem, ze wszystcy mieli to zrobic, ale ze czleczyna z mzk zamiast dopie**alac sie do czegos, co nie lezy w jej kwestii, to powinna zapie**alac zrobic to co do niej nalezy - rozladowac korek.
Wracajac do waszej fatalistycznej wizji "a jakby nagle wszyscy postanowili pojechac bokiem" to krew by sie lala, same wypadki i armageddon... nie. Wtedy po prostu czlowiek z nadzoru ruchu musialby zatrzymac ruch tramwajowy, zmieniloby sie kto czeka i tyle. Zadnej tragedii.

jachu190

2015-12-02, 22:15
Ford Ranger to auto dla kryptogejów :)

Black Snake

2015-12-02, 22:18
Koleś ze straży miejskiej - utrata prawka. Wjechał na torowisko bez uprawnień zwykłym samochodem (bez kogutów to ch*j, a nie uprzywilejowane auto), do tego zatrzymuje ruch bez uprawnień. PS j***ć straż miejską

GhostRider32

2015-12-02, 22:47
Ten typ nadwozia chyba przyciąga idiotów :D

slawekfmx

2015-12-02, 22:48
Eth ma racje k***a zastawią skrzyżowanie jakimś złomem i jeszcze cwaniakują, tak jest we wszytstkich miastach przez to gówno zwane tramwajami. we wrocławiu nie ma tygodnia żeby się to gówno nie rozkraczyło i jeszcze mają przywileje wlączają im swiatła i jak to gówno jedzie to stoisz trzy albo cztery cykle swiateł bo se k***a niebieskie gówno po szynach jedzie.

kawu1

2015-12-02, 23:06
Black Snake - do okulisty matole

RockyWood

2015-12-02, 23:20
Eth napisał/a:

Tak, jestem cymbalem



;)

noir

2015-12-03, 08:58
Brzydgoszcz, albo jak toruń woła, brudgoszcz :mrgreen:

GangBang

2015-12-03, 19:26
@eth osz ty chory pojebie! do redakcji do roboty leć! Tyle tekstu? rlly?

killua

2015-12-03, 20:42
Nameless napisał/a:

I bardzo dobrze tak wieśniakowi. Niech wypie**ala na wieś z tym pickupem.

@Eth
No chyba Cię pogięło. Wyobraź sobie, że za chwilę wszyscy idą śladem tego pajaca i robią objazd przez torowisko...



w sumie burak ale z drugiej strony i ch*j by sie stalo jakby puscili ruch przez srodek ronda, taki problem ? przyajmniej nie zakorkowalo by sie pol miasta a nikomu by to nie zaszkodzilo. co jakis czas by zatzymywali by pouscic tramwaj i tyle.