18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żebrak Potraktowany Nożem Przez Ochroniarza

T3RMINATOR • 2019-01-20, 18:00
Koleś żebrze przed apteką i zostaje zaatakowany przez drugiego kolesia ( ochroniarza )który przerzucił go przez barierkę, a następnie dźgnął go nożem.














A street man was killed by a pharmacy watchman in Bible Square in Goiânia late Tuesday (15). Agents of the State Homicide Investigation Office (IHL) of Goiás carry out investigations to locate the perpetrator, identified as Selmar Pereira Silva, 46, a vigilante.

Images released by the State Civil Police show a discussion between the vigilante and the resident of the street in front of the pharmacy around 9pm.

At one point, Selmar begins to assault the man, who was on the spot begging. After leaving him cornered against a railing, the perpetrator of the crime throws punches at him. He then pulls a knife from his pants and strikes the victim's chest, which can stand for just a few moments."

EksplozjaSmaku

2019-01-20, 23:52
@Arock
Nikt Ci nie kaze go oplakiwac, ale jako, ze byl prezydentem to byl takze osoba cos wiecej niz przecietny "szarak", wiec w takich sytuacjach nie moze byc olany jak owy szarak.

Rejti

2019-01-21, 00:01
@gwardek pie**olnij się w makówkę kodomito. Fakt, że sprawował urząd nie czyni go człowiekiem wyższego sortu. Był obywatelem jak reszta tego przeszło 38 milionowego kraju, i miał takie same prawa i obowiązki wobec tego państwa jak reszta. I zasługiwał na taki pogrzeb jak każdy inny obywatel tego państwa.
Ludzie twojego rodzaju uważają się k***a za takich postępowych, a to co wyślyniłeś na tej klawiaturze to system pańszczyźniano feudalny. PATRZCIE ON BYŁ PREZYDENTEM, MACIE LIZAĆ PODŁOGĘ PRZED JEGO TRUMNĄ. Zjebie.

kiki_riki

2019-01-21, 00:13
Boję sie cokolwiek napisać żeby nie być oskarżonym o mowę nienawiści, mam tylko nadzieje że nie będzie żałoby narodowej. Ale powiedzcie Jurek bo nie wiem co wklejać na FB ?

djted

2019-01-21, 01:06
Wie ktoś co to za suv tam stoi? Ten czarny?

SQRW3L_ponury

2019-01-21, 01:41
@Katie

To był k***a twoj rodak którego jakiś ch*j potraktował tak jak bysmy zyli w zaj***nym murzynowie wiec jakaś atencja wydarzeniu sie z gruntu należy... natomiast schemat: 'smierc prezydenta przyiąga tłumy' a 'śmierc lumpa wszyscy maja w dupie' ogarnia nawet dziecko a ty pie**olisz jakies komusze brednie ze kazdy zasługuje na taki sam pogrzeb

dwakilo

2019-01-21, 03:04
kontownik napisał/a:

ale pogrzebu na cały kraj nie było?



Bekniesz za to człeniu.

kontownik

2019-01-21, 03:13
Gwardek napisał/a:

@kontownik
Rozumiesz wgl, kto to jest PREZYDENT? Nikt nie dzieli ludzi na miastowych i "wsioków". Jakiś wariat zadźgał PREZYDENTA miasta a nie jakiegoś przeciętnego mieszczucha. Ogarnij tą lekką różnicę.



to jak segregacja rasowa

Siemasz123

2019-01-21, 05:39
"resident of the street" - dobre xD

kontownik

2019-01-21, 05:59
kiki_riki napisał/a:

Boję sie cokolwiek napisać żeby nie być oskarżonym o mowę nienawiści, mam tylko nadzieje że nie będzie żałoby narodowej. Ale powiedzcie Jurek bo nie wiem co wklejać na FB ?



przecież byla żałoba narodowa nie widział?

Wiewór

2019-01-21, 08:13
kontownik napisał/a:

ty sie pie**olnij
czlowiek jest czlowiek taki sam ze wsi jak i z miasta a jakos tym ze wsi nie robia honorow żydki po śmierci na cały kraj



Jakby ich zabił terrorysta w ataku terrorystycznym na tle politycznym to też by mieli pogrzeb z honorami. Jeśli nie widzisz różnicy to znaczy, że masz iq planktonu.

Przypominam idiotom, że jak był pogrzeb kierowcy Łukasza Urbana, zamordowanego przez terrorystę w ataku w Berlinie to miał pogrzeb z honorami państwowymi w którym uczestniczył prezydent RP i członkowie rządu.
W pogrzebie Łukasza uczestniczyło kilka tysięcy zupełnie obcych ludzi co jak na pogrzeb zwykłego szarego człowieka jest absolutnym rekordem.
Krótka wybiórcza pamięć co? Znowu ameby szukają spisku i rzekomego wyróżnienia ale niestety... :roll:

nowynick

2019-01-21, 08:48
@kontownik ma rację. Bo na pogrzebie ładnie żona i córka listy czytały? Bo PREZYDENT Gdańska? Niczym się od tego Da Silvy jak dla mnie nie różni. Też mógł mieć rodzinę, a co do tego żebrania to coś czysto i normalnie ubrany, równie dobrze mógł być prezydentem Belem (portowe miasto w Brazylii kilka razy większe od Gdańska).


PS Jakby kosę zebrał dowolny inny człowiek na tym finale WOŚP to myślę, że reakcja Owsiaka byłaby taka sama.

killua

2019-01-21, 08:57
Gwardek napisał/a:

@kontownik
Rozumiesz wgl, kto to jest PREZYDENT? Nikt nie dzieli ludzi na miastowych i "wsioków". Jakiś wariat zadźgał PREZYDENTA miasta a nie jakiegoś przeciętnego mieszczucha. Ogarnij tą lekką różnicę.



Też nie do końca, jakby to był prezydent jakiegoś pipidowa (no wiem prezydenci są chyba od 100K mieszkancow) to pewnie by takiego szumu nie było. Ale adamowicz to gość który działał w opozycji za czasów PRL był ogólnie znany w kraju, był prezydentem miasta od 20 lat więc musiał dla tego miast się naprawdę zasłużyć. No i gdańsk więc też nie pierwsze lepsze miasto.

anzicurt

2019-01-21, 09:42
Dla mnie niewyobrażalne jest jak ludzie są zaślepieni... Dla mnie niedopuszczalne jest aby prezydenta czy kogolwiek zadźgać nożem za takie czy inne przekonania polityczne i jeszcze wsród idiotów latają teksty "dobrze, że szuje załatwili". Nie żyjemy w Afryce czy innej Brazylii, że to normalne.
Jaki kapitał polityczny partie prawicowe zbiły na ciemnocie, strasząc imigrantami, którzy prawda jest taka, że nie chcą tu przyjeżdżać. Sam raczej jestem im przeciwny, ale to raczej nie jest problem naszego kraju. Ale to sprytny sposób odwrócenia uwagi od prawdziwych problemów. Idąc do sklepu płaci się coraz więcej za to samo, do lekarza czeka się pół roku. Ale oczywiście największy problem dla tych wszystkich "patriotów" to uchodźcy... Polecam wyrwać się z garnuszka mamusi, żeby zobaczyć, że istnieją realne problemy...

janlew

2019-01-21, 11:13
O k***a zaś dźgnięto lewusa. Pewnie znów będzie cyrk o dźganie nienawiści

tarcer123

2019-01-21, 14:51
Uważam że w Polsce powinna wrócić kara śmierci np. przez powieszenie publiczne.