18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zdrowy skurwiel z Bośni...

Halman • 2020-11-25, 06:05

ewidentnie miłością do siebie nie pałali... :kawa:

joeblacktwo

2020-11-25, 06:12
Kawał poligona z niego ale też pytanie ile razy ten pies go pogonił wcześniej

35i

2020-11-25, 06:13
joeblacktwo napisał/a:

Kawał poligona z niego ale też pytanie ile razy ten pies go pogonił wcześniej



A co by dopiero było, jakby pies umiał się poruszać ciągnikiem?

joeblacktwo

2020-11-25, 06:18
35i napisał/a:

A co by dopiero było, jakby pies umiał się poruszać ciągnikiem?



Zaorałby by ch*ja albo dojechał

Asuritta

2020-11-25, 07:06
I to mi się podoba nie dbasz o sralucha znudził się to go zabij lub uśpij ! kilkaset gówien na chodnikach mniej Brawo dla pana traktorzysty !

Pralpunkt

2020-11-25, 07:37
Może mu straszył kury w kurniki i jaj nie znosiły

Rebeliant

2020-11-25, 07:48
Z premedytacją rozjechał wszarza. Mieszane mam uczucia, bo jestem za odstrzałem psów luzem na drogach się szwendajacych, ale nie k***a rozjeżdżaniem, strzykawka środka a nie barbarzyństwo.

Kompromisem wydaje się być sytuacja, gdzie sk***iel psa rozjeżdża, wypada z kabiny i wpada pod przyczepę.

aristonek

2020-11-25, 08:53
po takich ludzi śmieciarka przyjeżdza i normalnie k***y ładuje prosto z kontenera. ch*j mu w dupe, oby zdechł szybciej niż ten piesek

htp

2020-11-25, 09:07
Asuritta napisał/a:

I to mi się podoba nie dbasz o sralucha znudził się to go zabij lub uśpij ! kilkaset gówien na chodnikach mniej Brawo dla pana traktorzysty !



Wyrasta nowy miłośnik psów. Nowe wcielenie poligona?

r061071

2020-11-25, 09:15
To moslimy kochają tylko koty

sexymis

2020-11-25, 10:32
Czekałem do końca czy moze bedzie wracał.

z3r0c00l1337

2020-11-25, 10:35
Jeszcze brakowało tam pitbulla,amstafa i tego takiego całego białego z tą brzydką mordą hasających sobie na luzie, ciekawe ile ludzi musiały by pogryź żeby aprobata dla kierowcy ciągnika była. A może już się tak stało i stąd ta reakcja? Ciekawi mnie wasza reakcja jak na waszą córke/rodzine skoczyło by takie bydle, dzwonilibyście po PETA i czekali jak wam się osoba bliska wykrwawi? Wina psa to nie jest, ktokolwiek jest właścicielem tego owczarka powinien dostać ostry wpie**ol. Co do ras wymienionych wyżej, szkoda, że same bezmózgi pałają chęcią posiadania takich psów, no ale z drugiej strony kto normalny by takie bydle trzymał. Rottweiler, doberman,haski,owczarki - wyglądają groźnie i zarazem majestatycznie a nie jakieś karły na sterydach z mordami jak Ania grodzka vel bengalski.

JaTylkonaChwile

2020-11-25, 11:28
jestem dumny czytajac komentarze - tlumacze dla czego :

W TV byloby : przedstawiamy panstwu wstrzasajace nagranie ba ba bla w bestialski sposob z premedytacja bla bla bla
kierowca traktora lobuz, narodowiec bla bla bla
Zanim pusciliby filmik 90% widzow ma juz naszykowane widly i pochodnie... wklada buty i leci szukac kierowcy.

Na sadolu jeden skromny komentarz Halmana i mozna odpalac seans
W komentarzach zaraz dochodzenie, przypuszczenia, burza mozgow co moglo byc przyczyna itd.

Tak samo jak cos sie odpie**oli na filmie : czekam na eksperta i zawsze sie ktos znajdzie. Jesli sie nie znajdzie spec - wtedy wkraczam ja z jakims pseudo naukowym wyjasnieniem o kant dupy potluc.

Tutaj kulturalnie mozemy sie powyzywac od ch*jow i udowadniac swoja racje... piwka moga nas utwierdzac w naszym przekonianiu lub brak piwek moze swiadczyc ja sie mylimy.

Pomimo generalnego sp***olenia spolecznosci sadola, jestem dumny z ludzi tworzacych ta zj***na spolecznosc :D

Redot

2020-11-25, 14:29
Asuritta napisał/a:

I to mi się podoba nie dbasz o sralucha znudził się to go zabij lub uśpij ! kilkaset gówien na chodnikach mniej Brawo dla pana traktorzysty !



Jesteś idiota uśpij się sam

Noside

2020-11-25, 15:21
Rebeliant napisał/a:

Z premedytacją rozjechał wszarza. Mieszane mam uczucia, bo jestem za odstrzałem psów luzem na drogach się szwendajacych, ale nie k***a rozjeżdżaniem, strzykawka środka a nie barbarzyństwo.
Kompromisem wydaje się być sytuacja, gdzie sk***iel psa rozjeżdża, wypada z kabiny i wpada pod przyczepę.



Dać wieśniakom technologię, żeby wyglądali na inteligentnych.
Strzykawka? Żeby latali po wsi i darli japę "Doktory jado, chowajta się ludzie do doma"?
Jakby w pierwszej kolejności sterylizowali psy to by kłopotu nie było i to tyle w temacie podróży ludzi głupich ku cywilizacji.
Zapobiegać, nie przeciwdziałać.