18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zdrowy skurwiel z Bośni...

Halman • 2020-11-25, 06:05

ewidentnie miłością do siebie nie pałali... :kawa:

saikomiki

2020-11-25, 17:03
Asuritta napisał/a:

I to mi się podoba nie dbasz o sralucha znudził się to go zabij lub uśpij ! kilkaset gówien na chodnikach mniej Brawo dla pana traktorzysty !



ty mi się znudziłeś, podaj adres, przyjdę i uśpię.

NieZmienny

2020-11-25, 18:53
Zutylizować k***e traktorzyste.

Rebeliant

2020-11-25, 19:19
Noside napisał/a:

Dać wieśniakom technologię, żeby wyglądali na inteligentnych.
Strzykawka? Żeby latali po wsi i darli japę "Doktory jado, chowajta się ludzie do doma"?
Jakby w pierwszej kolejności sterylizowali psy to by kłopotu nie było i to tyle w temacie podróży ludzi głupich ku cywilizacji.
Zapobiegać, nie przeciwdziałać.



Sterylizacja to raczej gwóźdź do trumny. Kto będzie rozpładzał kundle? Mają zostać tylko genetyczne popaprańce, nazywane błędnie rasowymi?

Gdzieś po środku by się trzeba spotkać.


Wyjaśnię też zastosowany skrót myślowy: strzykawka środka czyli odstrzał przy użyciu pocisków usypiających, a potem utylizacja, albo eksport do Wietnamu/Chin albo do elektrociepłowni na biomasę aby plebs z wielkiej płyty miał ciepło w swych siedliskach :)

AdamBrown

2020-11-25, 19:19
JaTylkonaChwile napisał/a:

jestem dumny czytajac komentarze - tlumacze dla czego :
W TV byloby : przedstawiamy panstwu wstrzasajace nagranie ba ba bla w bestialski sposob z premedytacja bla bla bla
kierowca traktora lobuz, narodowiec bla bla bla
Zanim pusciliby filmik 90% widzow ma juz naszykowane widly i pochodnie... wklada buty i leci szukac kierowcy.
Na sadolu jeden skromny komentarz Halmana i mozna odpalac seans
W komentarzach zaraz dochodzenie, przypuszczenia, burza mozgow co moglo byc przyczyna itd.
Tak samo jak cos sie odpie**oli na filmie : czekam na eksperta i zawsze sie ktos znajdzie. Jesli sie nie znajdzie spec - wtedy wkraczam ja z jakims pseudo naukowym wyjasnieniem o kant dupy potluc.
Tutaj kulturalnie mozemy sie powyzywac od ch*jow i udowadniac swoja racje... piwka moga nas utwierdzac w naszym przekonianiu lub brak piwek moze swiadczyc ja sie mylimy.
Pomimo generalnego sp***olenia spolecznosci sadola, jestem dumny z ludzi tworzacych ta zj***na spolecznosc



masz piwo, za odrobinę zdrowego sarkazmu, bo niktórzy dorobili sie kołka osinowego w dupie, i myślą, ze tu jest wszystko na serio. Zwłaszcza komentarze :D

Dawko92

2020-11-25, 20:51
Boże... Biedny pies

Kocur28

2020-11-26, 02:10
Piękne, szkoda że nie palił gumy na tym zawszonym kundlu.

szupakabras20

2020-11-26, 16:50
Co za zwyrodnialec j***ny. Niech wyjdzie np i zajebie mu siekierą raz a dobrze i bez męczarni. Ten pies bedzie zdychał teraz kilka godzin jak nie dni.

dominator76

2020-11-28, 23:00
i każdej niedzieli pierwsza ławeczka w kościele.

fdjf

2020-11-30, 00:05
Kocur28 napisał/a:

Piękne, szkoda że nie palił gumy na tym zawszonym kundlu.



No dokładnie, i to wycie - miód na moje uszy :D