18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zdrowe dziecko gra w kręgle

Bonifacy69 • 2021-12-13, 17:48
Zdrowie – stan pełnego fizycznego, umysłowego i społecznego dobrostanu (w tym dobrostan subiektywny), a nie tylko całkowity brak choroby czy niepełnosprawności.


Huherko

2021-12-14, 16:20
nowynick napisał/a:

w Polsce kobiety są ustawowo zmuszone do rodzenia takich potworków.



Podaj mi ustawę w której w Polsce trzeba urodzić ciężko chore dziecko.

Dzisiaj

2021-12-14, 19:04
htp napisał/a:

A tobie tak się zrobiło po szczepieniu na odrę, czy ospę?



a szczepionki na odre czy na ospe byly produkowane i testowane przez kilka miesiecy? Slyszales zeby tyle osob umarlo po szczepionkach na odre czy ospe :D ? co za mlot...

Huherko napisał/a:

Podaj mi ustawę w której w Polsce trzeba urodzić ciężko chore dziecko.



na strajku kobiet tak powiedziala lempart! :D

prophetess napisał/a:

To ty jesteś właśnie przykładem dlaczego powinna istnieć aborcja.
Owszem, teraz to dziecko, kiedy odkryłam, ze jestem w ciąży (a było to bardzo wcześnie) był to zlepek komórek, później płód. W niczym się nie gubię, ty się gubisz.
Nie, nie k***ilam się, byłam w związku i zdarzyła się wpadka - tak w związku tez zdarzają się wpadki i to mimo antykoncepcji! Niebywałe! Nie usunęłam, to była moja decyzja, tak nakazała mi moja moralność i nie tobie decydować czy ja, czy Anka spod piątki, czy Dzesika z mieściny obok postępuje dobrze bądź zle usuwając bądź zachowując ciąże. Nie sądzę, ze byłabym w stanie w ogóle przejść aborcję, chyba tylko jeśli dziecko byłoby poważnie chore, ale czemu twoje przekonania mają wpływać na wszystkie inne kobiety? Jakim prawem chcesz im odebrać prawo o decydowania o własnym ciele?
A co z dziewczynami zgwałconymi? Myślisz, ze gwalciciel myśli o antykoncepcji? Albo może przerwie stosunek, bo może ofiara zaciąży? Powiesz tym dziewczynom, ze się k***ią? Albo może zasłużyły, bo za krótką sukienkę ubrały? Polecam wystawę „what were you wearing” w takim razie.
Pudło, jestem w pełni zaszczepiona, czekam na trzecia dawkę a pilot samolotu powinien walnąć samobója w domowym zaciszu.
A dziewictwo straciłam mając ponad 20 lat, tak się strasznie „k***iłam”
A, i najgłośniej o zakazie aborcji pie**olą ludzie, którym zajście w ciąże nie grozi



no ile jest gwaltów matole? kocham te przyklady, ze gwalt itd. nie dziwie sie, ze czekasz na 3 dawke. Jak wiadomo barany nie maja zbyt duzego IQ a jak im w TV powiedzieli to pędzą stadem sie szczepic :D
Sram na twoje tracene dziewictwa - nie klam bo zaloze sie, ze jechalas na zywca po pijaku albo w momencie uniesienia za stodołą nie potrafilas odmowic chlopakowi z miasta :D Wracajac do pilota - nie pie**ol, jego cialo - jego wybor. Jak akurat leci samolotem, powinien miec prawo decydowac o wlasnym zyciu.... ;)

silwerbalk

2021-12-14, 19:59
Ja pierodle you are so exaited...... Jak stworek nie czai co się dzieje wokół :roll: bardziej widzę strach w jej oczach że stary zaraz puści i poleci jak kula do kręgli . :lol:

silwerbalk

2021-12-14, 19:59
Ja pierodle you are so exaited...... Jak stworek nie czai co się dzieje wokół :roll: bardziej widzę strach w jej oczach że stary zaraz puści i poleci jak kula do kręgli . :lol:

~prophetess

2021-12-14, 20:15
Dzisiaj napisał/a:

a
no ile jest gwaltów matole? kocham te przyklady, ze gwalt itd. nie dziwie sie, ze czekasz na 3 dawke. Jak wiadomo barany nie maja zbyt duzego IQ a jak im w TV powiedzieli to pędzą stadem sie szczepic
Sram na twoje tracene dziewictwa - nie klam bo zaloze sie, ze jechalas na zywca po pijaku albo w momencie uniesienia za stodołą nie potrafilas odmowic chlopakowi z miasta Wracajac do pilota - nie pie**ol, jego cialo - jego wybor. Jak akurat leci samolotem, powinien miec prawo decydowac o wlasnym zyciu....



A ile ofiar zgłasza gwałt? No? Słucham? Statystycznie 1/10
Nie miałam wyboru tak się składa, nie miałam czasu na przejście kwarantanny po wylocie z kraju, ale spokojnie, pocieszę Cię, zdrowie mam wzorowe i nie zapowiada się żeby miało się to zmienić ;-)
Nie kłamię, ale nie muszę niczego tobie udowadniać, nie jesteś nikim na kogo opinii mi zależy ;-) Widzę, że paniczyk z miasta się uniósł i próbuje przedłużyć swoje przyrodzenie cisnąc po (jego zdaniem) plebsie :roll: wstawaj zesrałeś się :lol:
Porównanie z pilotem z dupy, ale łudź się tam, ze masz racje, połechtaj to swoje biedne zaniedbane ego :amused:

Dzisiaj

2021-12-14, 22:27
prophetess napisał/a:

A ile ofiar zgłasza gwałt? No? Słucham? Statystycznie 1/10
Nie miałam wyboru tak się składa, nie miałam czasu na przejście kwarantanny po wylocie z kraju, ale spokojnie, pocieszę Cię, zdrowie mam wzorowe i nie zapowiada się żeby miało się to zmienić
Nie kłamię, ale nie muszę niczego tobie udowadniać, nie jesteś nikim na kogo opinii mi zależy Widzę, że paniczyk z miasta się uniósł i próbuje przedłużyć swoje przyrodzenie cisnąc po (jego zdaniem) plebsie wstawaj zesrałeś się
Porównanie z pilotem z dupy, ale łudź się tam, ze masz racje, połechtaj to swoje biedne zaniedbane ego



no juz wyslalas co wiedzialas? :D Skad masz te statystyki o gwaltach? od lempart? strajk kobiet czy moze z pakistanu? Taaa 1 na 10 kobiet jest gwalcona - teraz nawet wulgarne skomplementowanie cyckow (nie robie tak) uwazane jest za gwalt. Pijane k***y dupsza sie na imprezach a potem majac wyrzuty sumienia zglaszaja gwalt... Jedne zglaszaja gwalt a inne przyznaja sie poprostu, ze to byl seks po pijaku a czesto potem owocem takich libacji jest tzw. "wpadka" (pewnie wiesz cos na ten temat :D ) Wedlug lewackich sp***olin umyslowych chyba kazda kobieta jest gwalcona z 5 razy w ciagu zycia (czastem nawet wiecej jesli liczyc gwalt "slowny") Przyklad z pilotem boli bo nie wiesz co napisac - tzn napisalas juz, ze nie... nie moze. To kobieta tak samo - nieeee nie moze. Jak chce sie skrobac niech sobie wsadzi wieszak i pogmera w p*zdzie nawet codziennie, jak lubi. Jak juz doszlo do tego ,ze ma w sobie nowego czlowieka - niech poniesie konsekwencje swoich wyborow. Nie, nie pocieszylas mnie - zdrowia nie masz wzorowego - jakbys miala wszystko ok pod kopula to bys nie pie**olila takich glupot :)
Nie musze cisnac po wiesniarze, moge poprostu cisnac po glupiej babie i tyle. Glupiej, ktora nie potrafi sie zabezpieczyc a pozniej sranie, ze ojoj srodki antykoncepcyjnie nie sa zawsze skuteczne hehe. To tak jakbys skasowala auto na pierwszej latarnii i zaczela pie**olic o statystykach wypadkow, ze tyle i tyle wypadkow na drogach, ludzie gina itd. i bys nie umiala przyznac, ze nie potrafisz prowadzic samochodu. Wiem wiem... zaraz powiesz, ze masz prawo jazdy 40 lat i nie mialas nigdy zadnego wypadku :)

Wez na wszelki wypadek wysterylizuj sie i nie pie**ol, ze w polsce nie mozna - zaloze sie, ze takie jak ty weterynarz obsluzy. Specjalnie dla ciebie wklejam film, moze zrozumiesz.


~prophetess

2021-12-14, 23:22
Dzisiaj napisał/a:

no juz wyslalas co wiedzialas? Skad masz te statystyki o gwaltach? od lempart? strajk kobiet czy moze z pakistanu? Taaa 1 na 10 kobiet jest gwalcona - teraz nawet wulgarne skomplementowanie cyckow (nie robie tak) uwazane jest za gwalt. Pijane k***y dupsza sie na imprezach a potem majac wyrzuty sumienia zglaszaja gwalt... Jedne zglaszaja gwalt a inne przyznaja sie poprostu, ze to byl seks po pijaku a czesto potem owocem takich libacji jest tzw. "wpadka" (pewnie wiesz cos na ten temat ) Wedlug lewackich sp***olin umyslowych chyba kazda kobieta jest gwalcona z 5 razy w ciagu zycia (czastem nawet wiecej jesli liczyc gwalt "slowny") Przyklad z pilotem boli bo nie wiesz co napisac - tzn napisalas juz, ze nie... nie moze. To kobieta tak samo - nieeee nie moze. Jak chce sie skrobac niech sobie wsadzi wieszak i pogmera w p*zdzie nawet codziennie, jak lubi. Jak juz doszlo do tego ,ze ma w sobie nowego czlowieka - niech poniesie konsekwencje swoich wyborow. Nie, nie pocieszylas mnie - zdrowia nie masz wzorowego - jakbys miala wszystko ok pod kopula to bys nie pie**olila takich glupot
Nie musze cisnac po wiesniarze, moge poprostu cisnac po glupiej babie i tyle. Glupiej, ktora nie potrafi sie zabezpieczyc a pozniej sranie, ze ojoj srodki antykoncepcyjnie nie sa zawsze skuteczne hehe. To tak jakbys skasowala auto na pierwszej latarnii i zaczela pie**olic o statystykach wypadkow, ze tyle i tyle wypadkow na drogach, ludzie gina itd. i bys nie umiala przyznac, ze nie potrafisz prowadzic samochodu. Wiem wiem... zaraz powiesz, ze masz prawo jazdy 40 lat i nie mialas nigdy zadnego wypadku
Wez na wszelki wypadek wysterylizuj sie i nie pie**ol, ze w polsce nie mozna - zaloze sie, ze takie jak ty weterynarz obsluzy. Specjalnie dla ciebie wklejam film, moze zrozumiesz.



Dalej insynuuj sobie moje kurestwo, widzę twój statek już dawno odpłynął :lol:
Czytanie ze zrozumieniem 1/10 OFIAR zgłasza gwałt. Nie oznacza to, ze co dziesiąta osoba była zgwałcona, a że jedynie co dziesiąta ofiara zgłasza ten fakt. Statystyki OBOP.
Nie, nie boli mnie, bo przykład jest kompletnie z dupy, coś jak zadania na etyce typu: „jakbyś miał uratować jedną osobę lub sto to co byś zrobił” :lol:
Nie porównuj zabicia płodu we wczesnym stadium rozwoju ledwo zdającego sobie sprawę z własnego istnienia, który nie przeżyłby gdyby urodził się w danej chwili do samobójstwa rozszerzonego z powodu depresji :roll:
Moi lekarze twierdzą co innego, wolę zaufać osobom z kwalifikacjami niż sadolowemu „specjaliście” z dupy :roll:
Ale ja nie narzekam, że wpadłam i urodziłam, skąd się to tobie w ogóle wzięło pajacu? Czytałeś w ogóle moje posty, czy czepiasz się pojedynczych rzeczy, do których tylko da się przyj***ć i wciskasz tam swoje teorie :lol: ?
Napisałam nawet k***a, ze nie uważam siebie za osobę zdolną do dokonania aborcji, chyba ze okazałoby się, że badania prenatalne wykazałyby poważną chorobę :roll: Jednak mimo iż aborcji bym nie chciała wykonać to czemu miałabym bronić tego innym, którzy z różnych powodów nie chcą mieć dziecka?
Znowu pudło, jestem w trakcie wyrabiania prawka, więc nie wciskaj mi znowu w usta słów, których nie wypowiedziałam.
Zapomniałeś nawet, ze nie mieszkam w Polsce :lol: Spokojnie, jak nadejdzie dzień, w którym stwierdzę, ze nie chcę mieć więcej dzieci to podwiążę jajowody, bo tutaj będę mogła legalnie to zrobić i zrobi to wykfalifikowana do tego osoba. To ty będziesz musiał zgłosić się do weterynarza z podobną sprawą :mrgreen:
Super, widzę animacja na twoim poziomie. W takim razie zabrońmy całkiem aborcji, bo takie potworki jak w filmiku z tematu tez chcą żyć, czemu chcesz im odbierać prawo do życia :roll: ? Jeszcze dane potwierdzone, przez amerykańskich naukowców. Czy to ci sami naukowcy, którzy potwierdzają działanie szczepionek, które tak wcześniej negowałeś :lol: ?
Dobra, czytaj sobie dalej wybiórczo i myśl, ze masz rację :lol:

neo001

2021-12-15, 03:48
PISowskie gówno miało tego tematu nie ruszać, ale ruszyli żeby ludzi czymś zająć i ponownie podzielić na pis-po.
Lewica z lempartową p*zdą celowo zniszczyła oddolny ruch o zachowanie tego co było. Jakie ona miała później postulaty, to aż się w głowie nie mieści. Nigdy nie zgodzę się na aborcje na życzenie, chyba że ojciec będzie mógł zostać zwolniony z alimentów za niechciane dziecko. I teraz p*zdeczki z lewicy mam pytanie: ciężko na własną rękę doprowadzić do poronienia?

notak

2021-12-15, 20:20
zgodzę się z przedmówcą,
10 to symulacja gwałtu aby zrobić skrobankę,
1 i to nie wiem nawet, prawdziwy gwałt

Polecam lekturę książki „też tak mam” różne przyziemne sprawy z perspektywy różnych osób.[/quote]


jesteś naiwna, powinnaś zdać sobie z tego sprawę

neo001 napisał/a:

PISowskie gówno miało tego tematu nie ruszać, ale ruszyli żeby ludzi czymś zająć i ponownie podzielić na pis-po.
Lewica z lempartową p*zdą celowo zniszczyła oddolny ruch o zachowanie tego co było. Jakie ona miała później postulaty, to aż się w głowie nie mieści. Nigdy nie zgodzę się na aborcje na życzenie, chyba że ojciec będzie mógł zostać zwolniony z alimentów za niechciane dziecko. I teraz p*zdeczki z lewicy mam pytanie: ciężko na własną rękę doprowadzić do poronienia?



czacha dymi, jakbym nachlanego ruska czytał

~prophetess

2021-12-15, 20:39
notak napisał/a:


jesteś naiwna, powinnaś zdać sobie z tego sprawę



Czemu? Bo wierzę, że istnieją osoby, których jedynym sensem istnienia nie jest posiadanie dzieci? Którzy, zamiast taplać się w pampersach wolą żyć sami dla siebie?
No faktycznie, czysta naiwność :roll:

neo001

2021-12-16, 02:48
notak napisał/a:

czacha dymi, jakbym nachlanego ruska czytał



Do wschodniej granicy mam kawałek. Ale jestem ciekaw z czym się nie zgadzasz, w końcu każdy może mieć inne zdanie na dany temat ;-)

to...........10

2022-05-06, 19:23
Dzisiaj napisał/a:

juz niebawem po pfizerku i innych bedzie duzo takich wynalazkow



Bredzisz