18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zdrada...

~DMT • 2019-11-13, 19:43
Rozmowa z kochanką męża...

WilkSzary

2019-11-14, 01:02
ProVVe napisał/a:

Nie rozumiem bab... Zamiast dbac o siebie (nawet dla samej siebie), o wygląd w trakcie ciąży, po ciąży, w normalne dni żeby facetowi nadal się tez podobała (bo co w tym złego?). To się dziwi, że idzie na miasto "jeść". Większość bab myśli "aaaa zalana forma fagas złapany będę zawsze zrzucać na bachora i mam wyj***ne". Ruszyć dupkę kupić smary (kremiki regeneracyjne), poćwiczyć, omijać fastfoody, zaskoczyć faceta jakąś depilacja fajna okolic intymnych. To ta maciora co jej kałdun wybił spod koszulki kopie laske bo dba o siebie... Lepiej pobić i dalej rozj***ć się przed tv na kanapie i pić olej zagryzając samą panierka... Dla takiej szczyt dbania to jest zrobienie pazurów jakby facet miał je wydymać



Nw sumie to działa w dwie strony ze spasionym dziadem.

KillerAnka95

2019-11-14, 01:04
ProVVe napisał/a:

Nie rozumiem bab... Zamiast dbac o siebie (...)


Słusznie napisane. Oczywiście miło by było gdyby to działało w dwie strony, ale baby mają większe pole do popisu, więc ja bym jedynie chciała żeby mój dbał o siebie pijąc dobrze schłodzone piwo, a nie katował się ciepłym Tyskim.

Sonal

2019-11-14, 08:48
Chyba bym się rozwiódł, jakby moja, na mojej krwawicy wyhodowana, żona tak potraktowała moją którąś kochankę.

muc13k

2019-11-14, 11:54
Nie rozumiem ludzi. Jeżeli moja kobieta by mnie zdradziła to jej należy się wpie**ol za bycie szmatą a nie typowi, który możliwe, że był nieświadomy, że robi to z czyjąś partnerką.

Inna sprawa jeżeli do partnerki ktoś się perfidnie przypie**oli i mówi Ci o tym, że ma psycho adoratora

LaChupacabra

2019-11-14, 18:27
Trzeba było żreć mniej tacosów to by nie miał tej kochanki.

ProVVe

2019-11-14, 18:51
KillerAnka95 napisał/a:

Słusznie napisane. Oczywiście miło by było gdyby to działało w dwie strony, ale baby mają większe pole do popisu, więc ja bym jedynie chciała żeby mój dbał o siebie pijąc dobrze schłodzone piwo, a nie katował się ciepłym Tyskim.



Wiesz pole polem, ale uważam, że koleś musi albo mieć kasę, poczucie humoru, dobry wygląd cokolwiek co zaintrygowało lepszy model do łóżkowych wygibasów(lub każdego po trochu). Bo przed grubym sanczao z draska na majtach i plamami po burito na podkoszulku raczej nog się nie rozklada. Inna sprawa, że dobra z Ciebie kobieta skoro tak dbasz o swojego

:-D

syulung

2019-11-14, 20:11
sensualna napisał/a:

ty serio myślisz że kobietom zależy na tym żeby podobać się swoim facetom? xdd sory ale większość nie trzyma adonisów w domu wręcz przeciwnie więc się nie mają dla kogo starać



tym bardziej nie-adonisy mają powód grubasku.