18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zdrada...

~DMT • 2019-11-13, 19:43
Rozmowa z kochanką męża...

akuel

2019-11-13, 19:50
Z początku myślałem, że kochanica bez gaci się miota xD

ProVVe

2019-11-13, 20:05
Nie rozumiem bab... Zamiast dbac o siebie (nawet dla samej siebie), o wygląd w trakcie ciąży, po ciąży, w normalne dni żeby facetowi nadal się tez podobała (bo co w tym złego?). To się dziwi, że idzie na miasto "jeść". Większość bab myśli "aaaa zalana forma fagas złapany będę zawsze zrzucać na bachora i mam wyj***ne". Ruszyć dupkę kupić smary (kremiki regeneracyjne), poćwiczyć, omijać fastfoody, zaskoczyć faceta jakąś depilacja fajna okolic intymnych. To ta maciora co jej kałdun wybił spod koszulki kopie laske bo dba o siebie... Lepiej pobić i dalej rozj***ć się przed tv na kanapie i pić olej zagryzając samą panierka... Dla takiej szczyt dbania to jest zrobienie pazurów jakby facet miał je wydymać

pazuzu

2019-11-13, 20:07
A mąż w tym czasie pewnie siedzi na kanapie z piwkiem szukając nowej kochanki w necie :-)

McQurwa

2019-11-13, 20:20
Facio jest nieźle poj***ny wymienia paszkwila na innego paszkwila , tylko pogratulować

RIPSAW

2019-11-13, 20:56
Nigdy nie zrozumiem ćwierć-mózgów kopiących ludzi w głowę.

Tr...........ty

2019-11-13, 20:58
Nie popieram zdrady, ale przy takiej żonce facet mógł zostać nawet pedałem

Loaloa

2019-11-13, 21:14
Wycieruch kontra beczka smalcu, nawet gdybym był hetero, to dostałbym wzwodu do środka.

Cytat:

Lepiej pobić i dalej rozj***ć się przed tv na kanapie i pić olej zagryzając samą panierka... Dla takiej szczyt dbania to jest zrobienie pazurów jakby facet miał je wydymać



Pazury i brwi. Im większy pustak, tym dłuższe i bardziej pstrokate pazury. Co do brwi - przodują dwa trendy. Albo całkowicie wyskubane i narysowane cienką kredką, albo rozmiarów kortu tenisowego i zafarbowane na najczarniejszy z możliwych czarnych. Jedno bardziej obrzydliwe od drugiego.

dantee

2019-11-13, 21:22
też bym szukał innej kobiety, gdybym miał takiego morsa r*chać

Arachmit

2019-11-13, 21:33
ProVVe napisał/a:

Nie rozumiem bab... Zamiast dbac o siebie (nawet dla samej siebie), o wygląd w trakcie ciąży, po ciąży, w normalne dni żeby facetowi nadal się tez podobała (bo co w tym złego?). To się dziwi, że idzie na miasto "jeść". Większość bab myśli "aaaa zalana forma fagas złapany będę zawsze zrzucać na bachora i mam wyj***ne". Ruszyć dupkę kupić smary (kremiki regeneracyjne), poćwiczyć, omijać fastfoody, zaskoczyć faceta jakąś depilacja fajna okolic intymnych. To ta maciora co jej kałdun wybił spod koszulki kopie laske bo dba o siebie... Lepiej pobić i dalej rozj***ć się przed tv na kanapie i pić olej zagryzając samą panierka... Dla takiej szczyt dbania to jest zrobienie pazurów jakby facet miał je wydymać



Chciałem coś napisać w tym sensie co Ty ale zrobiłeś to dużo lepiej. Piwo. Też mnie właśnie dziwi że w 99% jakiś baleron klepie chudą laskę za to że ona sypia z jej facetem. Luster pewnie w chacie nie ma bo wszystkie zjadła.

serenity

2019-11-13, 22:10
ProVVe napisał/a:

Nie rozumiem bab... Zamiast dbac o siebie (nawet dla samej siebie), o wygląd w trakcie ciąży, po ciąży, w normalne dni żeby facetowi nadal się tez podobała (bo co w tym złego?). To się dziwi, że idzie na miasto "jeść". Większość bab myśli "aaaa zalana forma fagas złapany będę zawsze zrzucać na bachora i mam wyj***ne". Ruszyć dupkę kupić smary (kremiki regeneracyjne), poćwiczyć, omijać fastfoody, zaskoczyć faceta jakąś depilacja fajna okolic intymnych. To ta maciora co jej kałdun wybił spod koszulki kopie laske bo dba o siebie... Lepiej pobić i dalej rozj***ć się przed tv na kanapie i pić olej zagryzając samą panierka... Dla takiej szczyt dbania to jest zrobienie pazurów jakby facet miał je wydymać



Dałbym całą skrzynkę! Moja jednak się ocknęła i sama dla siebie (mam nadzieje) schudła i naprawdę się wzięła za siebie! Teraz się zastanawiam czy dla mnie! Qrwa, bo wylaszczyła się jak motyl z poczwarki!

atomboy

2019-11-13, 22:12
a to nie męża powinna kopać tak? taka historia ode mnie z osiedla, facet notorycznie zdradzał sąsiadkę (swoją żonę) wiedział o tym cały blok. r*chał jakieś pruchna z dyskotek czasami przywlekał jakiegoś niedobitka a potem podczas delegacji żony w mieszkaniu były libacje alko i r*chanie przy otwartych oknach nawet ludzie sąsiadowi mówili żeby chociaż okna zamknął. Żona połapała temat i co zrobiła? zamontowała kamery w domu incognito :P minął jakiś czas a na osiedlu oraz przy jego pracy pojawiły się jebitne bilboardy z nieco zamazanymi postaciami ale było jego ryło widać z tekstem o zdradzie XD .
Bity miesiąc wisiały te bilboardy heheeh nawet w tv było. Grochów... eh

elda1987

2019-11-13, 22:28
Jebniete baby, które leja kochanki swoich fagasow, zamiast walnąć ewentualnie jemu porządnie. :roll:

~sensualna

2019-11-13, 22:32
ProVVe napisał/a:

Nie rozumiem bab... Zamiast dbac o siebie (nawet dla samej siebie), o wygląd w trakcie ciąży, po ciąży, w normalne dni żeby facetowi nadal się tez podobała (bo co w tym złego?). To się dziwi, że idzie na miasto "jeść". Większość bab myśli "aaaa zalana forma fagas złapany będę zawsze zrzucać na bachora i mam wyj***ne". Ruszyć dupkę kupić smary (kremiki regeneracyjne), poćwiczyć, omijać fastfoody, zaskoczyć faceta jakąś depilacja fajna okolic intymnych. To ta maciora co jej kałdun wybił spod koszulki kopie laske bo dba o siebie... Lepiej pobić i dalej rozj***ć się przed tv na kanapie i pić olej zagryzając samą panierka... Dla takiej szczyt dbania to jest zrobienie pazurów jakby facet miał je wydymać



ty serio myślisz że kobietom zależy na tym żeby podobać się swoim facetom? xdd :D :D sory ale większość nie trzyma adonisów w domu wręcz przeciwnie więc się nie mają dla kogo starać

_Gentleman_

2019-11-13, 23:23
ProVVe napisał/a:

Nie rozumiem bab... Zamiast dbac o siebie (nawet dla samej siebie), o wygląd w trakcie ciąży, po ciąży, w normalne dni żeby facetowi nadal się tez podobała (bo co w tym złego?). To się dziwi, że idzie na miasto "jeść". Większość bab myśli "aaaa zalana forma fagas złapany będę zawsze zrzucać na bachora i mam wyj***ne". Ruszyć dupkę kupić smary (kremiki regeneracyjne), poćwiczyć, omijać fastfoody, zaskoczyć faceta jakąś depilacja fajna okolic intymnych. To ta maciora co jej kałdun wybił spod koszulki kopie laske bo dba o siebie... Lepiej pobić i dalej rozj***ć się przed tv na kanapie i pić olej zagryzając samą panierka... Dla takiej szczyt dbania to jest zrobienie pazurów jakby facet miał je wydymać



W samo sedno.
sensualna napisał/a:

ty serio myślisz że kobietom zależy na tym żeby podobać się swoim facetom? xdd sory ale większość nie trzyma adonisów w domu wręcz przeciwnie więc się nie mają dla kogo starać



Czytaj ze zrozumieniem, on wyraźnie napisał ze kobietom NIE ZALEŻY i gdyby wzięły się za siebie to by nie było tylu zdrad. Na filmiku masz wyraźny przykład gdzie gruba locha znęca się nad lepszym modelem. My nie musimy być ,,Adonosami", wystarczy ze jesteśmy mądrzejsi i przynosimy pieniądze do domu, a jedyne co od was oczekujemy to ogolenia psiochy i jakiejś diety, czy to tak dużo?!