18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zderzenie z karetką

Tobiahus96 • 2020-11-29, 14:18
Jak w opisie zdarzenie karetki z osobówką w Szczecinie.


GrzechOOsadol

2020-11-29, 21:22
No tak ... czyli jak mam iło iło, to na pełenj k***ie wpadam na skrzyzowanie i narazam zycie i zdrowie innych, bo wioze chorego na wizyte lekarska.
Jestes na bank z transportu medycznego.. :-)

ra...........91

2020-11-29, 22:06
forneusmarou napisał/a:

Jak k***a w 2 klasie szkoly podstawowej dla osób z opoznionym rozwojem... jeszcze raz...
1)niebieskie światła
2)sygnal dzwiekowy przerywany
1+ 2 = pojazd uprzywilejowany
A teraz cytat:
"Poruszając się w ruchu drogowym kierowcy często są świadkami jadącej na sygnale karetki pogotowia ratunkowego, wozu strażackiego czy policyjnego radiowozu. To tak zwane pojazdy uprzywilejowane, którym należy bezwzględnie ustąpić pierwszeństwa. Pełnią one bardzo wyjątkową rolę, dlatego tak ważne, aby kierowcy byli wyczuleni na ich obecność na drodze. Często to właśnie sekundy decydują o życiu czy bezpieczeństwie innych osób."
Dotarło czy tak jak koledze mam ci tlumaczyc czym rozni sie przewóz śmieci od przewozu osób w stanie zagrozenia zyciem i dlaczego kolorki swiatelek sie różnią...?



Widzę kolejny nadmuchany palant który myśli że jest chodzącą encyklopedią.
Zrozum (tu wstaw sobie dowolną obelgę skierowaną do samego siebie :mrgreen: ) że kierowca pojazdu uprzywilejowanego, może nie stosować się do KRD ale jeżeli spowoduje wypadek czyli np. tak jak w tej sytuacji wjedzie na czerowonym to wina spada na NIEGO.
Użycie sygnałów świetlnych i dźwiękowych POZWALA na niestosowanie się do KRD z zachowaniem szczególnej ostrożności. I nie kłócić się proszę ze mną ponieważ wiem co mówię :-P
Masz obowiązek jako uczestnik ruchu drogowego ustąpić pierwszeństwa przejazdu owszem ale to na kierowcy pojazdu uprzywilejowanego należy zachowanie szczególnej ostrożności.

forneusmarou

2020-11-29, 23:16
GrzechOOsadol napisał/a:

No tak ... czyli jak mam iło iło, to na pełenj k***ie wpadam na skrzyzowanie i narazam zycie i zdrowie innych, bo wioze chorego na wizyte lekarska.
Jestes na bank z transportu medycznego..



Ała to ci rodzice zrobili... masz jasno napisane niebieskie swiatla, przerywany sygnal dźwiękowy to samochód uprzywilejowany. Mozwsz ozywiscie jechac i starac sie odczytac czy to jedzie transport medyczny, straż pożarna, czy OCHOTNICZA straz pożarna. I skonczysz wtedy jak ten idiota z filmiku. Albo tak jak kolega pare postów wyżej, on nie widzi roznicy miedzy niebieskimi kogutami a pomaranczowymi z mzk. Tez jestes taka ameba umysłowa???

:roll:

GrzechOOsadol napisał/a:

No tak ... czyli jak mam iło iło, to na pełenj k***ie wpadam na skrzyzowanie i narazam zycie i zdrowie innych, bo wioze chorego na wizyte lekarska.
Jestes na bank z transportu medycznego..


Ile tamj jest pasów??? Dla ciebie jeden, tzw dla debili...

ratmed91 napisał/a:

Widzę kolejny nadmuchany palant który myśli że jest chodzącą encyklopedią.
Zrozum (tu wstaw sobie dowolną obelgę skierowaną do samego siebie ) że kierowca pojazdu uprzywilejowanego, może nie stosować się do KRD ale jeżeli spowoduje wypadek czyli np. tak jak w tej sytuacji wjedzie na czerowonym to wina spada na NIEGO.
Użycie sygnałów świetlnych i dźwiękowych POZWALA na niestosowanie się do KRD z zachowaniem szczególnej ostrożności. I nie kłócić się proszę ze mną ponieważ wiem co mówię
Masz obowiązek jako uczestnik ruchu drogowego ustąpić pierwszeństwa przejazdu owszem ale to na kierowcy pojazdu uprzywilejowanego należy zachowanie szczególnej ostrożności.

ok. Masz rację, ale nie do konca mam 14 dni na zlozenie odwolania. A ty masz swoja wine na tzw. tasmie...

yippe_ki_yay

2020-11-30, 01:57
a po co ja coś w ogóle chce napisać. rozumu

RadosnyRabarbar

2020-11-30, 02:23
ch*jec69 napisał/a:

Nie miał pierwszeństwa



Mam nadzieję, że nie masz prawa jazdy. Albo nie masz i nie wiesz, albo jesteś wąsatym Januszem

lysy78

2020-11-30, 16:24

Profx5015

2020-12-01, 01:16
Co tu się pie**oli o winie karetki albo o tym, że to transportówka? To co, transport organów itp. może sobie poczekać aż obumrą i będą bezużyteczne dla biorcy? Co za imbecyle

lysy78

2020-12-03, 18:50
Profx5015 napisał/a:

Co tu się pie**oli o winie karetki albo o tym, że to transportówka? To co, transport organów itp. może sobie poczekać aż obumrą i będą bezużyteczne dla biorcy? Co za imbecyle



Ty k***a głupi jesteś? Czy tylko masz problem że zrozumieniem czytanego tekstu ?