18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zderzenie przy tej prędkości...

Jesse.Pinkman • 2022-02-10, 14:37
...to jak pie**olnięcie w betonowy mur więc raczej kiepsko widzę ich dalsze przygody na desce.

daihat

2022-02-11, 05:53
Poj***ło was, chyba nigdy nie byliście na stoku. Już nie ważne że ten z tyłu ma przewidywać. Ze 100m było widać linie przejazdu laski a ten zapie**ala prosto w nią . Typowy frajer z gopro, który nie potrafi jeździć inaczej niż na krechę. Co robi 1s przed uderzeniem? Wali w pług a gdyby wszedł na krawędź spokojnie by odbił. Jak z niej zrobił kalekę to powinien dostać sznur i drzewo albo jej płącić pensję do końca życia.

Krak

2022-02-11, 09:25
Iguor napisał/a:

@viposz1 - pełna zgoda + narciaż zapie**ala po płaskim jak typowy leszcz, snowboardzistę widać z daleka i widać jakie bierze zakręty. Mam nadzieję, że kamerujący k***iarz słono za to zapłaci.
a, i jestem ekpertem



Nie narciaŻ tylko narciaRZ a tak naprawdę snowboarder geniuszu.

unreall

2022-02-11, 10:15
Czasami ludzie na stoku przed Tobą potrafią odwalić nr i skręcić w nieoczekiwany sposób. ale TU...... Panowie i Panie...
Kryminał nagrywającego.
Przy takiej prędkości sama szybka reakcja niewiele pomoże, bo w ułamek sekundy jesteś kilka metrów bliżej "celu"

TyCioto

2022-02-11, 13:37
viposz1 napisał/a:

To nieźle masz napie**olone we łbie, będąc z tyłu to Ty masz uważać bo tamci przed Toba mają pierwszeństwo. Strzelić to mogę ja Ciebie albo twoją córkę boś stary cap jest ; )



Strzel to sobie w łeb i poczekaj jak kula Móżdżek znajdzie.