18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zderzenie przy tej prędkości...

Jesse.Pinkman • 2022-02-10, 14:37
...to jak pie**olnięcie w betonowy mur więc raczej kiepsko widzę ich dalsze przygody na desce.

maxkulczyk

2022-02-10, 14:48
Ładnie ja ustrzelil :D Miala caly pas a wj***la mu sie pod plug :D

viposz1

2022-02-10, 15:03
maxkulczyk napisał/a:

Ładnie ja ustrzelil Miala caly pas a wj***la mu sie pod plug



To nieźle masz napie**olone we łbie, będąc z tyłu to Ty masz uważać bo tamci przed Toba mają pierwszeństwo. Strzelić to mogę ja Ciebie albo twoją córkę boś stary cap jest ; )

Iguor

2022-02-10, 15:30
@viposz1 - pełna zgoda + narciaż zapie**ala po płaskim jak typowy leszcz, snowboardzistę widać z daleka i widać jakie bierze zakręty. Mam nadzieję, że kamerujący k***iarz słono za to zapłaci.

a, i jestem ekpertem

Hexagon

2022-02-10, 15:43
był czas żeby skręcić

maxkulczyk

2022-02-10, 16:17
viposz1 napisał/a:

To nieźle masz napie**olone we łbie, będąc z tyłu to Ty masz uważać bo tamci przed Toba mają pierwszeństwo. Strzelić to mogę ja Ciebie albo twoją córkę boś stary cap jest ; )



chlopcze widocznie nie dorosles jeszcze zeby zrozumiec sarkazm.
mysle ze kazdy ma naj***ne do bani w mniej czy wiecej takze nie bylbym taki do przodu z ta teza
jedyne co mozesz puknac to stara k***e z roksy jak zaplacisz
no i jeszcze wierzysz ze kazdy co podaje randomowa date to jest prawda , proponuje wyjsc z piwnicy i skonczyc gimnazjum

Zenonn

2022-02-10, 16:27
Snowboardziści mają szacunek równy pedalarzom. Pewnie to ci sami ludzie, tylko w różnych porach roku.

yunkie

2022-02-10, 16:28
Mam za sobą podobne zdarzenie...Czeszka wjechała mi wprost pod deske. Efekt: wstrząśnienie mózgu, drgawki, dwie piękne, krwiste p*zdy a'la Rocky od pękniętych gogli, pęknięty kask. A z czeszką....ch*j wie co się stało, ale potencjalnie kręgosłup wyszedł jej dupą.

el_kadafi

2022-02-10, 18:11
Pedzie na parapetach. Więcej siedzą na stoku niż jadą. A na orczykach wyglądają jak banda clownów.

donkapusta

2022-02-10, 18:30
Teraz będą mieć przygody o lasce.

Sraj1

2022-02-10, 18:32
Mózg kobiety widzi tylko na 3m i tylko do przodu.

zdrowoyebne

2022-02-10, 18:45
na stoku zasada jest kto jest przed toba ma pierwszenstwo,koles w sądzie z gory jest przegrnay bedzie ostro placil o ile przezyla

Presty

2022-02-10, 20:17
I dlatego coraz większy strach nastok wyjść.
Jedzie taki zjeb na maksa, nie umie jeździć,m tylko sprzęt go prowadzi, i nie zna PODSTAWOWEJ ZASADY narciarskiej:
Pierwszeństwo ma osoba jadąca przed tobą!!!

maxkulczyk napisał/a:

Ładnie ja ustrzelil Miala caly pas a wj***la mu sie pod plug



Myślisz, że nie spojrzała w lusterko albo w kamere cofania?

NafazowanyKoleś

2022-02-11, 01:08
Z jednej strony to logiczne, że ten przed ma pierwszeństwo na takim stoku. Ale z drugiej strony koleś jest prawie sam na zjeździe, zapewne specjalnie przyszedł bardzo wcześnie, obok leci tylko drugi speedruner, ale nawet w takich warunkach trafi się j***ny niedorozwój na desce do prasowania który musi jeździć ~~~~~~~~ tak. Wiem, że to paradoksalne bo ten jebnięty też pewnie po to przyszedł wcześnie.
Tyle, że to jednak ten kretyn jeździ całą szerokością stoku a ten który uderzył po prostu zapie**ala prosto. W pierwszej kolejności mimo wszystko do łagru wysłałbym tego który zajechał :amused:

Wac3

2022-02-11, 01:12
To ja też coś od siebie dodam nawiązując do poprzednich komentarzy.
Na filmie nie ma ani jednego narciarza. To po pierwsze.
Po drugie. To, że nagrywający jest winny zdarzenia jest niepodważalne.
Od początku nagrania widać dziewczynę jak jedzie, promień skrętu w trakcie uderzenie właściwie pokrywa się z torem jazdy poprzedniego skrętu,
moim zdaniem naprawdę trzeba się postarać o wypadek w takiej sytuacji.
Nie wiem jak się sytuacja potoczyła, ale samo zderzenie nie wyglądało poważnie. Wnioskuję po czasie hamowania nagrywającego.
Ekspertem nie jestem, ale swoje na stoku spędziłem. Pozdrawiam wszystkich.