18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zdenerwowany ojciec

Knegarn • 2017-10-30, 14:54
Robi porządek w parku.
Pobił dwóch 9cio latków


farah398

2017-10-31, 03:02
Bić sie z dwoma 9 latkami, to tak jakby z jednym 18 latkiem, a jak wiadomo w takim wieku niektórzy to już dobre dziki. Więc moralnie nie ma w tym nic złego.

elfis

2017-10-31, 06:17
nidzwiedz
niestety ale ja mam inny wniosek z twojej historii,
siedzę w takiej branży gdzie mam do czynienia dużo ze środowiskiem nauczycielskim i dawno już doszedłem do wniosku, że ci ludzie często są zj***ni i mają olbrzymie problemy z wychowywaniem własnych dzieci,
dlatego nie pierwszy raz już na sadolu piszę , aby jako partnera życiowego nie wybierać nauczyciela, choć i wśród wykładowców uczelni zjebów i prostaków obecnie nie brakuje

BigCohones

2017-10-31, 10:13
@up np. prof Pawłowicz

Fork

2017-10-31, 11:20
Batiushka napisał/a:

Takie małe śmiecie często same się proszą o wpie**ol bo myślą, że są bezkarne i wszystko im wolno. Za napie**alanie dzieci zawsze piwko.


Zgadzam sie w 100%. Kiedys ide z dziewczyna w sylwestra do domu i siedzi banda moze troche starszych niz ci tutaj ale nie duzo. Zeby przejsc miedzy nimi musielismy przejsc gesiego. Nie burzyłem sie a jedna z gowniar powiedziala "no ja mysle" tak mnie wk***ila tym glupim tekstem ze jak jej zaj***lem liscia to padla, reszta otworzyla mordy, dostali zjeby i nakaz wypie**alania do domu i tak sie skonczylo kozaczenie.

cieslikowy

2017-10-31, 12:23
a może to jego dzieci? :D

Diiii

2017-10-31, 17:10
Jest o tym cały artykuł. 'Ojciec' bijący to akurat patola. Synek się rozbijał po osiedlu i zaczepiał, dzieciaki się zebrały, bo skarżenie się nie dało rezultatów, i same chciały się uwolnić od oprawcy. Wtedy ojciec patus wkroczył. Więc nie jest tak, jak większość pisze. Pozdrawiam.

elfis

2017-10-31, 20:30
BigCohones
ale że co, bo nie rozumiem
możesz rozwinąć temat

Fork
i po ilu dniach obudziłeś się z bolącą gębą

Diiii
jeśli to wiarygodne że ten mały tak chojraczył,
to ojciec powinien czekać na ostry wpierdziel
czekam na drugą część