18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zdenerwowany Janowicz

Quintessential • 2013-01-16, 07:13
Jerzy Janowicz pokazuje, co myśli o pracy baby na stanowisku sędziego.

gms

2013-01-16, 10:49
tak mi się skojarzyło :)

zDrwal

2013-01-16, 11:06
Widzę buledupy.
Ta babka to Chorwatka, a na tym korcie nie ma tego ultramegahipersprzętu do sprawdzania autów.

Zl...........ny

2013-01-16, 11:16
Jureczek jak pupcią potrząsa, też mi rozgwiazda.

kalion83

2013-01-16, 11:22
tribal216

A jak byś manipulował wynikami np. piłce kopanej ?

Bl3s

2013-01-16, 11:25
tribal216 napisał/a:

rozpie**alają mnie takie sytuacje w sporcie. dziś w dobie wypasionego sprzętu elektronicznego, kamer 5 razy hd, miliona klatek na sekunde nie da się po prostu zamontować sędziemu takiego ekraniku co by sobie sam zobaczył klatka po klatce czy był aut czy nie ? to samo w siatkówce, piłce nożnej itd. wiadomo kiedyś sędzia polegał tylko na własnym oku ale teraz ? totalny bezsens.....a co do filmu mógł ją nazwać po polsku tępą p*zdą - i tak by nie zrozumiała



Jak dla mnie to elektronika zabija trochę istotę sportu, usuwa z niego emocje. Ile to się człowiek na wk***iał, jak sędzia podjął decyzję na korzyść przeciwnej drużyny czy zawodnika? Ile było radości, jak po niezauważonym spalonym jednego z naszych padła bramka? ;) Oto chyba chodzi, błądzić jest rzeczą ludzką. Nie odbierajmy sobie sami człowieczeństwa ze sportu.

szmiglak

2013-01-16, 11:51
@up zawsze może się ową elektroniką posłużyć ale żeby właśnie nie zabijać istoty meczu jest to ograniczone do kilku prób na mecz - nazywa się to challenge. a co do meczu to oglądałem wczoraj i Jureczka i Radwańską, a tej drugiej właśnie challenge uratował kilka punktów

kulwon przez f

2013-01-16, 12:02
rozpie**ala mnie to, przeciez widac wyraznie, ze weszla pilka w linie

k0zi_5

2013-01-16, 12:13
W tenisie jest challange system umożliwiający odtworzenie toru lotu piłki, jednak ten system w Melbourne zainstalowany jest tylko na kortach głównych...

korinogaro

2013-01-16, 12:23
@up, wydaje się, że jest w polu ze względu na technologię kodowania obrazu w jakim zapisany jest filmik, zwyczajnie tamten fragment obrazu jest praktycznie w całości kopiowany z poprzedniej klatki i dlatego takie złudzenie. Gdybyś oglądał na żywo to widziałbyś, że uderzyła już za polem.

LICH0

2013-01-16, 12:37
Bardzo dobrze, niech broni swojej racji!

cocaine.animals

2013-01-16, 13:22
Bl3s napisał/a:



Jak dla mnie to elektronika zabija trochę istotę sportu, usuwa z niego emocje. Ile to się człowiek na wk***iał, jak sędzia podjął decyzję na korzyść przeciwnej drużyny czy zawodnika? Ile było radości, jak po niezauważonym spalonym jednego z naszych padła bramka? ;) Oto chyba chodzi, błądzić jest rzeczą ludzką. Nie odbierajmy sobie sami człowieczeństwa ze sportu.



Kompletnie się z Tobą nie zgadzam. To np. strzelony prawidłowo gol, albo minimalnie przestrzelony strzał mają dawać emocje i analogicznie w innych sportach, a nie k***a pomyłki sędziowskie. Mamy możliwości w tych czasach praktycznie nieograniczone a mimo tego dochodzi do takich absurdów, że widz na kanapie przed telewizorem wie np. że piłka przekroczyła linię bramkową a SĘDZIA tego nie wie...Dla mnie to właśnie pomyłki sędziowskie zabijają istotę sportu, ma wygrywać LEPSZY do k***y nędzy a nie farciarz któremu nieudolny sędzia sprzajał :evil:

Escalade

2013-01-16, 14:05
Na szczęście zaczynają myśleć nad wprowadzeniem piłek z wszytym nadajnikiem, żeby było wiadomo czy piłka minęła linię bramkową, czy nie.
A jeśli mówimy o siatkówce to w naszej lidze już działa system Challenge i spodobał się na tyle władzom światowym, że został tez wykorzystany w Klubowych Mistrzostwach Świata 2012.

nyypl

2013-01-16, 14:06
gwiazdorzy? wy p*zdy byście siedzieli cicho i dali się r*chać

willoo

2013-01-16, 14:15
Nie było możliwości sprawdzenia (tzw challange) - bo Janowicz grał na najmniejszym korcie, gdzie nie ma zainstalowanych kamer. Na innych kortach Australian Open są.

ziutek11113

2013-01-16, 14:30
Podrzuci ktoś linka tego filmu z youtuba?