18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zdążył na autobus...

Halman • 2019-12-19, 11:37

brak info skąd ta akcja ale czekamy aż wybije szambo z tatusiami 500+, może będą wiedzieć...

cicik

2019-12-19, 13:55
HAL9000/2 napisał/a:

Jak to się stało że dorosły, zdrowy umysłowo, silny emocjonalnie facet poczuł się urażony pociskiem po patologicznych beneficjentach 500+ ?


bo pisząc o pato-beneficjentach 500+ wrzuciłeś do jednego wora wszystkich tych którzy komentując filmiki z rozj***nymi dziećmi wyrażają "ubolewanie ntt." ;)

Lyttald

2019-12-19, 16:07
Po rowerzyście nawet 500+ nie zostanie :P

DiKej

2019-12-19, 16:28
Hehehe
Już po opisie wyczułem gównoburze :D
I się nie zawiodłem.
Mam dwoje kochanych dzieci a dzieciak z filmu wj***ł się zajebiście :D aż mi łezka że śmiechu poszła :D
Jak go starzy nie nauczyli zachowania na drodze to ich ból dupy hehe :D
Selekcji naturalnej nie oszukaszl, jak jesteś debilem i jakimś cudem nie zginiesz to patogen zostanie usunięty w następnym pokoleniu :D

Budrys2000

2019-12-19, 16:50
p*zdowaci tatusiowie VS p*zdowaci impotenci

Emocji więcej niż na wczorajszych Gran Derbi

dżonyłojlker

2019-12-19, 17:19
Budrys2000 napisał/a:

p*zdowaci tatusiowie



Jestem z Ciebie dumny. Tekst który wymyśliłem i wprowadziłem do obiegu tak się przyjął że nawet przewodniczący tego klubu, czyli Ty, zaczął go używać. Dzięki Budrys, może uda się uzdrowić tą chorą sytuację, a zniewieściałe cioty przeniosą się ze swoimi lamentami na jakieś forum dla karmiących matek.

pozdrawiam Arni Sz.

Budrys2000

2019-12-19, 17:28
patitati napisał/a:

Jestem z Ciebie dumny. Tekst który wymyśliłem i wprowadziłem do obiegu tak się przyjął że nawet przewodniczący tego klubu, czyli Ty, zaczął go używać. Dzięki Budrys, może uda się uzdrowić tą chorą sytuację, a zniewieściałe cioty przeniosą się ze swoimi lamentami na jakieś forum dla karmiących matek.
pozdrawiam Arni Sz.



Cieszę się, że moja osoba wzbudza w tobie tyle pozytywnych emocji. Pozdrów tatę.

polakwrocek

2019-12-19, 18:51
500+ najbardziej boli tych co spermę w kanał mogą tylko spuszczać.

Ale faktycznie w Polsce za dużo kasy jest podpie**alane.
Jakbym miał wybór to nie bulił bym na ZUS, kasa co trafia do Zusu odłożona na najnudniejszej lokacie w szwajcarskim dała by 2 razy taki dochód -.-

Lolekmko11

2019-12-19, 18:53
polakwrocek napisał/a:

500+ najbardziej boli tych co spermę w kanał mogą tylko spuszczać.
Ale faktycznie w Polsce za dużo kasy jest podpie**alane.
Jakbym miał wybór to nie bulił bym na ZUS, kasa co trafia do Zusu odłożona na najnudniejszej lokacie w szwajcarskim dała by 2 razy taki dochód -.-



Dobrze mówi dać mu kawałek ukrainy

SPIERDOLIX

2019-12-19, 21:53
cicik napisał/a:

nie szambo z tatusiami 500+, tylko głos dorosłych, zdrowych umysłowo silnych emocjonalnie facetów którzy wiedza to co spłodzić i wychowywać dzieci... ty zdebilały onanisto bez szans na przedłużenie genotypu (dzięki bogu i/lub naturze)



Oglądając filmik śmiem twierdzić że natura właśnie wyeliminowała jednego debila bez szans na przedłużenie genotypu. I szkoda że tak późno ;D Na deser przydało by się żeby cała rodzinka z rozpaczy suicide zrobiła

MindBodyLightSound

2019-12-20, 13:27
polakwrocek napisał/a:

500+ najbardziej boli tych co spermę w kanał mogą tylko spuszczać.



Masz fart, że Twój stary połyka. Zazdro.