18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zdążył na autobus...

Halman • 2019-12-19, 11:37

brak info skąd ta akcja ale czekamy aż wybije szambo z tatusiami 500+, może będą wiedzieć...

dżonyłojlker

2019-12-19, 12:09
No, zajebiście k***a :piwo: W końcu świetny temat.
p*zdowaci tatusiowie z rozpaczy zatańczą bred gęsa na swoich zj***nych łbach.

sars_80

2019-12-19, 12:20
patitati napisał/a:

No, zajebiście k***a W końcu świetny temat.
p*zdowaci tatusiowie z rozpaczy zatańczą bred gęsa na swoich zj***nych łbach.



bardziej będą nak***iać z żalu węgorza trala la la la la

r061071

2019-12-19, 12:28
hamował idealnie na głowie tego kaskadera

Wiewór

2019-12-19, 12:33
Użył głowy jako klina pod koło. Poj***ne ale skuteczne. Autobus zahamował.

cicik

2019-12-19, 12:39
nie szambo z tatusiami 500+, tylko głos dorosłych, zdrowych umysłowo silnych emocjonalnie facetów którzy wiedza to co spłodzić i wychowywać dzieci... ty zdebilały onanisto bez szans na przedłużenie genotypu (dzięki bogu i/lub naturze)
;)

Halman

2019-12-19, 12:45
cicik napisał/a:

nie szambo z tatusiami 500+, tylko głos dorosłych, zdrowych umysłowo silnych emocjonalnie facetów którzy wiedza to co spłodzić i wychowywać dzieci...



Jak to się stało że dorosły, zdrowy umysłowo, silny emocjonalnie facet poczuł się urażony pociskiem po patologicznych beneficjentach 500+ ?

Sajlenthill

2019-12-19, 12:53
HAL9000/2 napisał/a:

Dorosły, zdrowo umysłowy, silnie emocjonalnie facet poczuł się urażony pociskiem po patologicznych beneficjentach 500+



Dopij cole i idz dziecko do szkoly zamiat rozpisywac sie o tym co dzieje sie w twoim zyciu .

Halman

2019-12-19, 12:57
Sajlenthill napisał/a:

Dopij cole i idz dziecko do szkoly zamiat rozpisywac sie co w twoim zyciu sie dzieje niedobrego.



był już zmasowany atak dupeczek teraz zmasowany atak tatusiów urażonych podważeniem ich bezinteresownego ojcostwa, to ile naj***łeś z czystej miłości już tych bachorów?

Sajlenthill

2019-12-19, 13:01
HAL9000/2 napisał/a:

był już zmasowany atak dupeczek teraz zmasowany atak tatusiów urażonych podważeniem ich bezinteresownego ojcostwa, to ile naj***łeś z czystej miłości już tych bachorów?



Spytaj się ojca dlaczego Ci do wanny wchodzi.

Halman

2019-12-19, 13:05
Sajlenthill napisał/a:

Spytaj się ojca dlaczego Ci do wanny wchodzi.



zgodnie z przewidywaniami patoszambo wybiło..

Lolekmko11

2019-12-19, 13:07
Z tego co wiem to na każde dziecko jest teraz ➕ pincet. Żal ci dupe ściska że jeszcze nie wcieples czy o h*j ci chodzi bambrze

otomin

2019-12-19, 13:12
Sajlenthill napisał/a:

Dopij cole i idz dziecko do szkoly zamiat rozpisywac sie o tym co dzieje sie w twoim zyciu .



Ja pie**ole, lat 30 i taki dziecinny. W pracy pewnie mają ciebie za popychadlo że tak na swój wiek się Zachowujesz. A matka pewnie do dziś Ci obiadki robi. Albo i nie bo ja bym takiego gląba jak ty wypie**olil z domu bo aż wstyd k***a że takie coś wyszło...

dżonyłojlker

2019-12-19, 13:23
HAL9000/2, Edytowałeś opis tylko po to żeby wk***ić pewną grupę społeczną. Ja to szanuję :ok:

dyhayne

2019-12-19, 13:37
A nad czym tu płakać? Mam trójkę dzieci i jak tylko nauczyły się chodzić klepie im do tych pustych baniaków że trzeba mieć oczy z tyłu głowy. Hal, nie widze powodu aby w tym przypadku rozpaczać, może jedynie stanąć obok miejsca wypadku z rodzicami smarkacza i poczekać na nastepny autobus. To wina rodziców że autobus rozsmarował budyń po asfalcie.
Bulwers mam jak jakiś zjeb tnie, strzela, dusi, topi czy co tam chcecie jakieś dziecko. Które naprawdę nie jest niczemu winne. Niestety jest tak jsk jest, osoby dorosłe muszą myśleć za swoje pociechy, a przy okazji wbijać im do głów wiedzę. A takie śmiecie jak patitati, czy jak tam ten pojeb se wymyślił, są nic niewartym mięsem siedzącym przed kompem i wnoszącym do społeczeństwa zupełnie nic. Ty Hal przynajmniej wykazujesz jakieś oznaki inteligencji i chociaż nie zgadzam się z wieloma Twoimi komentarzami to jednak przypuszczam że szybciej w kwestii smarkaczy dodałbym się z Toba niż ludzmi pokroju patatata czy poligon.