18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zbokol i dziesięcioletnia dziewczynka ..

~McSadol • 2022-04-30, 22:48
Gościu do odstrzału ... Dzerzhinsk ...


BambiPMT

2022-05-01, 11:35
miszczu77 napisał/a:

Ktoś mi wytłumaczy, czym gościu zasłużył na odstrzał?
Oglądnąłem 5 razy bo z komentarzy wynika, że tam dokonała się jakaś zbrodnia ale ja nic do ch*ja nie widzę do by klasyfikowano gościa na kryminał.
Gość wchodzi na klatkę schodową, zerka czy małolata już na tyle osbiegla do przodu żeby mógł wyciągnąć fujarę bez świadków i zrobić pamięciowe o lasce z warzywniaka - taki sam prawdopodobny scenariusz.



Widać tłumaczenie w sądzie masz już opanowane. Nie bój się w końcu cię złapią i zaorają ci dupsko w pierdlu.

Nyrewesa

2022-05-01, 12:09
Typowy rosjanin. Po tej nacji nie można spodziewać się niczego innego.

olekkrk

2022-05-01, 13:48
Nyrewesa napisał/a:

Typowy rosjanin. Po tej nacji nie można spodziewać się niczego innego.



Typowy idiota ocenia caly narod przez pryzmat jednego degenerata. Uwazaj zeby ciebie ktos tak nie ocenil.

McQurwa

2022-05-01, 14:12
Typek podchodzi pod profil co drugiego na tym forum.

Papież69

2022-05-01, 14:31
Choć generalnie gardzę murzynami to muszę przyznać że w takim wypadku mają cudowne lekarstwo na pedofilię a mianowicie oponkę z benzynką.

Aiden86

2022-05-01, 14:35
McQurwa napisał/a:

Typek podchodzi pod profil co drugiego na tym forum.



Jebie Wam się sk***ysyny we łbach już całkowicie. Powyższa wypowiedź + np poniższa...

Bambrych napisał/a:

Widać tłumaczenie w sądzie masz już opanowane. Nie bój się w końcu cię złapią i zaorają ci dupsko w pierdlu.



+ większość wypowiedzi pod tym tematem świadczy tylko i wyłącznie o sp***olinie Waszych umysłów. pie**olone lewackie cwe*iki, które dzierżąc w garści smartfona, mając na koszulce hwdp albo rybkę narysowaną będą z góry ferować wyroki. Cieszę się że jest tak dużo ameb, łatwo Wami sterować, prowadzać jak psy na smyczy. Tylko jedna osoba trzeźwo zauważyła, że ni ch*ja nie ma nic na tym filmiku co mogłoby wskazywać na pedofilię. Żadnej wstawki, żadnego odnośnika do artykułu, nic, k***a 0, ale już łajze pijaną będziecie wieszać, szczać na ryj, ucinać kacapskie ku*asy (w sumie i bez powodu warto) a zaraz ukrole Wam dupy przeorają.... Żeby to chociaż jakiś czarno-humorowy kontekst miało, ni ch*ja, spina na całego.
Hehe jacy Wy jesteście k***a durni.


BambiPMT

2022-05-01, 21:49
Aiden86 napisał/a:

Jebie Wam się sk***ysyny we łbach już całkowicie. Powyższa wypowiedź + np poniższa...
+ większość wypowiedzi pod tym tematem świadczy tylko i wyłącznie o sp***olinie Waszych umysłów. pie**olone lewackie cwe*iki, które dzierżąc w garści smartfona, mając na koszulce hwdp albo rybkę narysowaną będą z góry ferować wyroki. Cieszę się że jest tak dużo ameb, łatwo Wami sterować, prowadzać jak psy na smyczy. Tylko jedna osoba trzeźwo zauważyła, że ni ch*ja nie ma nic na tym filmiku co mogłoby wskazywać na pedofilię. Żadnej wstawki, żadnego odnośnika do artykułu, nic, k***a 0, ale już łajze pijaną będziecie wieszać, szczać na ryj, ucinać kacapskie ku*asy (w sumie i bez powodu warto) a zaraz ukrole Wam dupy przeorają.... Żeby to chociaż jakiś czarno-humorowy kontekst miało, ni ch*ja, spina na całego.
Hehe jacy Wy jesteście k***a durni.



Przyganiał kocioł garnkowi.

Bobik33

2022-05-01, 22:16
Typowy hetero katolik. Biega za dziećmi z fujarą i oszukuje w biedronce na wadze.

Ks...........aw

2022-05-05, 13:29
To brat Wacław. Znowu mu coś odj***ło i poszedł na dziewczynki.