18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zbiorowe loty w indiach...

Halman • 2019-05-24, 23:50

mają rozmach sk***ysyny...



wersja long dla zboczeńców...

LB...........BZ

2019-05-25, 12:52
k***a jedna rzecz mnie zastanawia. Dlaczego nie mieli dłuższych tych drabin.... Co za k***a straż pożarna.

Halman

2019-05-25, 12:58
LBZ napisał/a:

k***a jedna rzecz mnie zastanawia. Dlaczego nie mieli dłuższych tych drabin.... Co za k***a straż pożarna.


indyjska straż pożarna przechodzi na gaszenie z orbity...

munv

2019-05-25, 13:40
robsonx79 napisał/a:

Ta jasne, będą drabinki robić. Ciemno, nie możesz oddychać, wokół ścisk i krzyk, nie ogarniasz nic kompletnie. Zastanów się, co tam musiało się dziać, skoro skakali mimo wysokości, wbrew instynktowi.



Ale to nie chodziło o nich (-‸ლ) tylko o tych na dole..

Ho...........er

2019-05-25, 15:05
ciężkie te egzaminy na astronautę

Wiewór

2019-05-26, 00:12
Ten pożar nic nie zmienił. Wciąż ich za duzo

de_Sade

2019-05-26, 19:58
Xidgr00 napisał/a:

Weź sobie obejrzyj filmik poniżej, zwracając uwagę na czas w jakim rozprzestrzenia się pożar od zwykłej pierdoły (na dole masz czas nagrania więc trudno Ci nie będzie). Później poczytaj ile ludzi było rannych, ilu spaliło się żywcem, a później pie**ol bajki o robieniu drabinek albo prowizorycznych lin z ubrań. Temperatura, brak tlenu, zerowa widoczność, dym zapychający płuca i drażniący oczy. W takich warunkach byś nawet skórą trzy razy nie ruszył, a gadasz o bujaniu się na lianach z kabli.



Nie lekceważę ognia jako takiego. Na pewno bywają sytuację, że nawet nie masz szans na reakcję. Natomiast widzę jakie są warunki na filmiku z tematu i widzę co robią/ nie robią Ci ludzie. Sry ale nie rozumiem, że skaczą, zamiast ściągać spodnie. Pomijam, że jednemu gościowi udało się po prostu zeskoczyć tam, gdzie przeżycie było możliwe; i jeszcze złapał dwie laski( przy jednym kolesiu zaspał, bo też mógł mu pomóc).
A, bo byłbym zapomniał. Jak będziesz na stadionie, takim jak ten z Twojego filmiku, to nie rób drabinek z kabli, czy spodni, bo w tym przypadku to nie zadziała ;)