18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zbiorowe loty w indiach...

Halman • 2019-05-24, 23:50

mają rozmach sk***ysyny...



wersja long dla zboczeńców...

de_Sade

2019-05-24, 23:59
Ja rozumiem, że w WTC na ostatnim piętrze mógł być kłopot, ale takich ludzi jak tu nigdy nie pojmę. W pomieszczeniach na pewno w ch*ja kabli, plandeki reklamowe na elewacji, oni sami ubrani w ciuchy, a na koniec możliwość stworzenia "ludzkiej drabinki", żeby zejść chociaż jedną kondygnację niżej... Nie! Oni będą skakać jak poj***ni z ostatniego piętra... A że to względnie nisko, to jeszcze pewnie część wylosuje wózek, zamiast trumny.

kulawiec

2019-05-25, 00:13
A jak sobie pomagają wzajemnie. Aż miło popatrzeć.

szamzkigrr

2019-05-25, 00:14
Szacunek dla goscia ktoremu udalo sie zatrzymac pietro nizej na gzymsie, czy tam parapecie i zamiast bezczynnie czekac na ratunek, probowal pomoc innym dostac sie tam gdzie on.

robsonx79

2019-05-25, 00:28
de_sade napisał/a:

a na koniec możliwość stworzenia "ludzkiej drabinki", żeby zejść chociaż jedną kondygnację niżej... Nie! Oni będą skakać jak poj***ni z ostatniego piętra... A że to względnie nisko, to jeszcze pewnie część wylosuje wózek, zamiast trumny.

Ta jasne, będą drabinki robić. Ciemno, nie możesz oddychać, wokół ścisk i krzyk, nie ogarniasz nic kompletnie. Zastanów się, co tam musiało się dziać, skoro skakali mimo wysokości, wbrew instynktowi.


twentyfree

2019-05-25, 01:18
de_sade napisał/a:

Ja rozumiem, że w WTC na ostatnim piętrze mógł być kłopot, ale takich ludzi jak tu nigdy nie pojmę. W pomieszczeniach na pewno w ch*ja kabli, plandeki reklamowe na elewacji, oni sami ubrani w ciuchy, a na koniec możliwość stworzenia "ludzkiej drabinki", żeby zejść chociaż jedną kondygnację niżej... Nie! Oni będą skakać jak poj***ni z ostatniego piętra... A że to względnie nisko, to jeszcze pewnie część wylosuje wózek, zamiast trumny.



No właśnie to jest przej***ne, że oni są tak zacofani. To co dla Ciebie jest normalne i oczywiste, dla nich jest fizyką kwantową. przecież tam służby porządkowe nie potrafią ogrnąc podstaw w takich sytuacjach. przez całą długośc filmiku ani jedna z drabin nawet nie drgnęła bo debile nie wiedzą co w takiej sytuacji robić. czarni przynajmniej potrafią skakać :D

r061071

2019-05-25, 01:30
chociaz jeden bohater/ a nie pie**olcie co i jak bo nie byliscie w sytulacji gdzie 99% w pada w panike i napiera na siebie i pomieszczenie pełne rżącego dymu itd

Gruszek83

2019-05-25, 06:06
Raczej wersja long szkoleniowa dla przyszłych astronautów

Touch_Of_Madness

2019-05-25, 07:42
de_sade napisał/a:

Ja rozumiem, że w WTC na ostatnim piętrze mógł być kłopot, ale takich ludzi jak tu nigdy nie pojmę. W pomieszczeniach na pewno w ch*ja kabli, plandeki reklamowe na elewacji, oni sami ubrani w ciuchy, a na koniec możliwość stworzenia "ludzkiej drabinki", żeby zejść chociaż jedną kondygnację niżej... Nie! Oni będą skakać jak poj***ni z ostatniego piętra... A że to względnie nisko, to jeszcze pewnie część wylosuje wózek, zamiast trumny.



Kiedyś myślałem podobnie aż do czasu kiedy nie musiałem sp***alać przed ogniem w palący się budynku. To jest niesamowity żywioł , który nie będzie czekał aż ty sobie zrobisz jakąś tam linę albo ułożysz plan ucieczki.

Putikonto

2019-05-25, 09:47
Na dole musiało być coś ciekawego, skoro tak prędko tam zmierzali

Retsam

2019-05-25, 09:49
zwaliłem se do tego

McQurwa

2019-05-25, 11:05
Program kosmiczny w Indiach, a tutaj trening kosmonautów ,brawo!

My...........er

2019-05-25, 11:10
Jedyny gościu oszukał przeznaczenie.

Xidgr00

2019-05-25, 11:54
de_sade napisał/a:

Ja rozumiem, że w WTC na ostatnim piętrze mógł być kłopot, ale takich ludzi jak tu nigdy nie pojmę. W pomieszczeniach na pewno w ch*ja kabli, plandeki reklamowe na elewacji, oni sami ubrani w ciuchy, a na koniec możliwość stworzenia "ludzkiej drabinki", żeby zejść chociaż jedną kondygnację niżej... Nie! Oni będą skakać jak poj***ni z ostatniego piętra... A że to względnie nisko, to jeszcze pewnie część wylosuje wózek, zamiast trumny.



Weź sobie obejrzyj filmik poniżej, zwracając uwagę na czas w jakim rozprzestrzenia się pożar od zwykłej pierdoły (na dole masz czas nagrania więc trudno Ci nie będzie). Później poczytaj ile ludzi było rannych, ilu spaliło się żywcem, a później pie**ol bajki o robieniu drabinek albo prowizorycznych lin z ubrań. Temperatura, brak tlenu, zerowa widoczność, dym zapychający płuca i drażniący oczy. W takich warunkach byś nawet skórą trzy razy nie ruszył, a gadasz o bujaniu się na lianach z kabli.