18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zbiorowa halucynacja

Su...........cz • 2010-06-12, 14:45
I gdzieniegdzie te młode kiełkujące cycuszki, czekające na pierwsze macanko..



Usta, usta tanćzą jego usta :cumshot:
Palec, palec tańczy jego palec :wali:

Ca...........er

2010-06-14, 09:19
Mr Bean napisał/a:

Z czego się śmiejecie? Jesteście czarnymi owcami w naszym stadzie. Ta pieśń to modlitwa do Boga. W ten sposób się z nim rozmawia. Przyjmijcie Boga do swoich serc, a zrozumiecie o co chodzi tym ludziom na filmie.


W takim razie nie ulega wątpliwości, że bóg tych ludzi jest upośledzonym umysłowo dupkiem :lol:

Basika063

2010-06-14, 21:45
komornik1000 napisał/a:

Pora rozj***ć ich marną imitacje ...tu mam oryginał .
Swoją drogą dleczego tego jeszcze tu nikt nie wrzucił :)



bo to jest jeszcze gorsze od tej jak nazwałeś imitacji









:diabel: Chyba nie musze przedstawiac ...


Maupa

2010-07-01, 12:09
Mr Bean napisał/a:

Z czego się śmiejecie? Jesteście czarnymi owcami w naszym stadzie. Ta pieśń to modlitwa do Boga. W ten sposób się z nim rozmawia. Przyjmijcie Boga do swoich serc, a zrozumiecie o co chodzi tym ludziom na filmie.




Wytłumacz mi przyjacielu, co robisz k***a na takim forum ? Nie boisz się, że Twój Bóg wyśle Cię do piekła za oglądanie takich złych rzeczy ? Wiesz przecież dobrze o tym że Bóg ma taki notes w którym zapisuje ile razy nie powiedziałeś sąsiadce dzien dobry, ile razy zwaliłeś konia i ile razy pierdnąłeś w towarzystwie bo takie są postulaty tej popie**olonej wiary, prawda ? Za wchodzenie na sadola dostaniesz od Twojego Boga bana i pójdziesz do piekła :kupa: :ukrzyzowany: :kupa:

paskuda

2010-07-01, 12:25
i jak to ujął kiedyś wujek Titi a acid drinkers "narkotyki są dla ludzi ale nie dla wszystkich ;)

eLPi1990

2011-01-10, 03:04
Cycki, cycki... gdzie są k***a cycki?! :D