18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zbiorowa halucynacja

Su...........cz • 2010-06-12, 14:45
I gdzieniegdzie te młode kiełkujące cycuszki, czekające na pierwsze macanko..



Usta, usta tanćzą jego usta :cumshot:
Palec, palec tańczy jego palec :wali:

rafgrad

2010-06-13, 06:44
z wiara jest tak ze jedni maja ja we krwi a inni w dupie i dla tego robią badania krwi i kału

juniorzg

2010-06-13, 10:27
Cytat:

He he wies party to leca z tym koksem sensation ;p
a czy ja dobrze widze czy widze tam pana andrzeja huszcze polskiego bylego zuzlowca widac ze sie dobrze bawi kóleczka wciaz kręci 2:15 :D


chetek

2010-06-13, 10:59
Jakie to totalnie infantylne...

silverstar

2010-06-13, 11:35
Gdybym nakrecil cos takiego u siebie na wsi z zamiarem rozpropagowania w cyberswiecie, przyszliby z widlami i zagrozili, ze spala mi stodole. Matke i ojca w imie chrystusa na stosie a internet zabiora mi na dyskietce! :gilotyna:

T............G.

2010-06-13, 12:43
Mr Bean napisał/a:

Z czego się śmiejecie? Jesteście czarnymi owcami w naszym stadzie. Ta pieśń to modlitwa do Boga. W ten sposób się z nim rozmawia. Przyjmijcie Boga do swoich serc, a zrozumiecie o co chodzi tym ludziom na filmie.



fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu-
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu-
uuuuuuuuuuuuuuu
to nie miejsce na takie brednie...
co do filmiku... -> :hitler:

mblbn

2010-06-13, 14:09
WaterJetPenis napisał/a:

odbyt odbyt TAŃCZY JEGO ODBYT- no co?! odbytu jeszcze nie było!


zatańczy na plebanii za Snickersa :banany: :cumshot:

Mr Bean

2010-06-13, 15:15
woland napisał/a:


Śmiejemy się z takich jak ty i tobie podobnych na tym filmie. Do serca, to ja mogę przyjąć bajpas jak będzie mi potrzebny. Nigdy nie zrozumiemy o co chodzi w tym filmie, bo nadają na innych falach. Aha i miło być czarną owcą w stadzie baranów. Zamiast pisać tu posty, to lepiej pogadaj sobie z bogiem modląc się za te czarne owce, to przynajmniej spłynie na nas łaska... twojej nieobecności na tym forum :roll:


Będę się modlić o to byś przejrzał na oczy i przyjął Boga do swojego serca. Dowiesz się, że może być twoim dobrym kumplem. Ja się przekonałem parę lat temu i do dziś jesteśmy z Bogiem przyjaciółmi. Pokój z tobą.

croNese

2010-06-13, 15:34
Mr Bean napisał/a:


Będę się modlić o to byś przejrzał na oczy i przyjął Boga do swojego serca. Dowiesz się, że może być twoim dobrym kumplem. Ja się przekonałem parę lat temu i do dziś jesteśmy z Bogiem przyjaciółmi. Pokój z tobą.



Takie coś jak bóg jest dla słabych psychicznie ludzi, którzy nie potrafią znaleźć oparcia w samym sobie. Jesteś śmieszny, Twój bóg nie istnieje.

jonek00

2010-06-13, 16:31
oj woland woland. on sobie z ciebie kpi jawnie, a ty łykasz to jak młody pelikan. właśnie takie posty jak ten fasoli to świetna pułapka na machających piąstkami, głupiuteńkich "ateistów". wstyd.

Mr Bean

2010-06-13, 16:59
jonek00 napisał/a:

oj woland woland. on sobie z ciebie kpi jawnie, a ty łykasz to jak młody pelikan. właśnie takie posty jak ten fasoli to świetna pułapka na machających piąstkami, głupiuteńkich "ateistów". wstyd.


Żadna kpina! Bogu nie spodobało by się gdybym łamał jedno z jego przykazań. Nie mógłbym znieść jego potężnego spojrzenia w momencie ostatecznego sądu. Spojrzenia pełnego zawodu. Kocham Boga i nigdy go nie zawiodę!

BÃ...........³g

2010-06-13, 17:10
Mr Bean napisał/a:

Ja się przekonałem parę lat temu i do dziś jesteśmy z Bogiem przyjaciółmi. Pokój z tobą.



Wiesz wtedy byłem naprawde pijany i po prostu potrzebowałem by mi ktoś zrobił loda :-/

Su...........cz

2010-06-13, 18:09
Mr Bean napisał/a:


Będę się modlić o to byś przejrzał na oczy i przyjął Boga do swojego serca. Dowiesz się, że może być twoim dobrym kumplem. Ja się przekonałem parę lat temu i do dziś jesteśmy z Bogiem przyjaciółmi. Pokój z tobą.



Powiedz mi jak wygląda taka modlitwa? Gdy rozmawiasz ze swoim Bogiem to co Ci odpowiada? Na czym polega ta twoja przyjaźń ^^ Nie no k***a :samoboj:

Mr Bean

2010-06-13, 20:36
Bóg napisał/a:



Wiesz wtedy byłem naprawde pijany i po prostu potrzebowałem by mi ktoś zrobił loda :-/


Tak, w tamtym czasie sprzedawałem lody z automatu, ale straciłem swój biznes bo tuż obok otworzyli lodziarnię z amerykańskimi lodami.

HioHio

2010-06-13, 21:34
przynajmniej powychodziła ciemna masa się poruszać trochę

lubie_kopytka

2010-06-14, 01:14
Ciekawe co zobaczyli podczas tej halucynacji. Krasnoludki? Yeti? Różowe słonie? Jezusa?