18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zbigniew Religa u Manna i Materny

repowski • 2014-11-06, 00:05
Religa robi symulację przeszczepu serca ze swoją ekipą w programie MdM, nagranie z 1996 roku

Przy okazji dziś mija rocznica - 29 lat temu prof. Religa przeprowadził pierwszy udany przeszczep serca

Alonso

2014-11-06, 11:50
Mnie osobiście wk***ia, że zarozumiali ludzie typu Religa uzurpują sobie prawo do poprawiania Pana Boga i do usiłowania zmiany boskich decyzji. Jeżeli Bóg chce żeby ktoś umarł na serce, to ma tak się stać. Choroba i śmierć jednego człowieka wpływa na innych ludzi - może wywołuje u nich jakieś zmiany na lepsze? Wyroki boskie są niezbadane. Działajmy według starego polskiego przysłowia "Niech się dzieje wola Nieba. Z nią się zawsze zgadzać trzeba". I kropka.

Ja...........ec

2014-11-06, 12:19
up
Powiedz to gdy u ciebie lub twojej żony/matki wykryją raka we wczesnym stadium.

Lekarz:
Możemy operować. Istnieje duża szansa wyleczenia.

Ty.
Nic z tych rzeczy. Jeśli Bóg zechce wyleczyć to sprawi cud i nowotwór zniknie.

weltmajster

2014-11-06, 12:43
Już tłumaczę: Alonso to troll, czeka tylko aż się wszyscy zaczną napinać jak plandeka na żuku. Ludzie z takimi poglądami nie zakładają tutaj konta tylko oglądają ziarno w tvp i woskują lufę jak widzą józefinę z plebanii.

KoniecZartow

2014-11-06, 13:02
:lol:

_Azazel

2014-11-06, 13:50
Alonso napisał/a:

Mnie osobiście wk***ia, że zarozumiali ludzie typu Religa uzurpują sobie prawo do poprawiania Pana Boga i do usiłowania zmiany boskich decyzji. Jeżeli Bóg chce żeby ktoś umarł na serce, to ma tak się stać. Choroba i śmierć jednego człowieka wpływa na innych ludzi - może wywołuje u nich jakieś zmiany na lepsze? Wyroki boskie są niezbadane. Działajmy według starego polskiego przysłowia "Niech się dzieje wola Nieba. Z nią się zawsze zgadzać trzeba". I kropka.



Skoro Bóg tak chciał, to czemu nie zatrzymał Religi przy udanej operacji przeszczepu serca? No wytłumacz mi bo jestem tego bardzo ciekaw ;)

sorra18

2014-11-06, 16:23
Nie ma ch*ja ze nie gosciu nie lubi golnac.

tranzystor

2014-11-06, 16:54
Nie ujmując osiągnięciom naukowym Religi trzeba dodać, że jak każdy szanujący się polski naukowiec był wobec niektórych (szczególnie innych naukowców podążających tą samą ścieżką naukową) ch*jem. Stracił też z moich oczach ładując się w politykę.

Torrtilla

2014-11-06, 19:19
panwpolo napisał/a:

Chazan abortował ponad 500 dzieci zanim się nawrócił i zaczął zgrywać obrońcę zycia.
Ateistyczny religa nie abortował nikogo i uratował setki jak nie tysiące żyć, wprowadzając w kraju metodę bez której dawniej ludziom pozostawała jedynie śmierć, a Ty mi tu będziesz pieprzyć farmazony że Chazan jest lepszym człowiekiem, tylko dlatego że przez niego urodziło się dziecko, które kilka dni później zmarło w imię chorej zasady "wolności sumienia"?
Kogo tu porównujesz?
Lekarz ma być lekarzem, a nie księdzem. Swoją religię, ma zostawiać za sobą, przed wejściem do szpitala, chyba że zatrudni go szpital katolicki, a nie państwowy.
Litości.



Taaaa.... ale to, że dziecko było z invitro to już nie jest ważne? Dajcie spokój. skoro jedni lekarze spiep#%&li robotę, nie zrzucajmy odpowiedzialności na innych! Aborcji powinien dokonać szpital, w którym tę kobite zapłodnili.
To, że się Chazan nawrócił... i dzięki Bogu! A, że Religa był ateistą... kto powiedział, że ateista nie może być dobry?

PolishSoldier

2014-11-06, 19:55
"Chazan abortował ponad 500 dzieci zanim się nawrócił i zaczął zgrywać obrońcę zycia.
Ateistyczny religa nie abortował nikogo i uratował setki jak nie tysiące żyć, wprowadzając w kraju metodę bez której dawniej ludziom pozostawała jedynie śmierć, a Ty mi tu będziesz pieprzyć farmazony że Chazan jest lepszym człowiekiem, tylko dlatego że przez niego urodziło się dziecko, które kilka dni później zmarło w imię chorej zasady "wolności sumienia"?
Kogo tu porównujesz?
Lekarz ma być lekarzem, a nie księdzem. Swoją religię, ma zostawiać za sobą, przed wejściem do szpitala, chyba że zatrudni go szpital katolicki, a nie państwowy.
Litości. "

Pan Jezus powiedział: "Większa będzie radość w niebie z jednego grzesznika, który się upamięta, niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu sprawiedliwych, którzy nie potrzebują upamiętania."

Chazan się nawrócił, więc to chyba dobrze.

A co do państwowych szpitali, szkół i tym podobnych to pie**ole to państwo, 3RP to nie jest mój kraj.

Samudaripen

2014-11-06, 21:11
k***a przecież Imie_Jego_44 to jest k***a internetowy troll..

comsonx

2014-11-06, 21:14
@panwpolo

To sobie przeczytaj k***a w jakim szpitalu Chazan pracował.
Nazywają hipokrytami ale mózgów już nie używają.
Ten szpital znany jest z podejścia do aborcji, a ta tępa dzida wybrała sobie akurat szpital im św. Rodziny?
Zresztą Chazan nie był lekarzem prowadzącym ciąże j***ni idioci. Nie wiecie podstawowych rzeczy na dany temat, ale jak coś o religijności to pierwsi do opluwania.

Gardze wami.

hoganisko

2014-11-07, 03:04
sp***alajcie z tym Chazanem

saikomiki

2014-11-07, 21:27
Ten człowiek wykonał operacje na dziadku mojej kobiety. Nie pamiętam czy chodziło o jakieś zastawki, bypassy czy cokolwiek innego, nie znam się na tym. Wiem, że sytuacja była natomiast krytyczna. Stało się to w czasach kiedy ja jeszcze byłem niemowlakiem, a żeby zawieźć tego dziadka do szpitala, to trzeba było niemal cuda robić.

Dziadka mojej dziewczyny nie poznałem za życia, bo zeszliśmy się parę lat po tym, gdy już zmarł (wylew krwi do mózgu).

Wiem, że Religa "dał" mu przynajmniej 14 lat życia. 14 lat więcej niż natura przewidziała. Dla rodziny to dar bezcenny.