18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zbigniew Religa u Manna i Materny

repowski • 2014-11-06, 00:05
Religa robi symulację przeszczepu serca ze swoją ekipą w programie MdM, nagranie z 1996 roku

Przy okazji dziś mija rocznica - 29 lat temu prof. Religa przeprowadził pierwszy udany przeszczep serca

Raczynski92

2014-11-06, 00:22
Wielki czlowiek, nauzeral sie z tymi sk***ysynami.

adrer

2014-11-06, 00:26
Jakby co to polecam film o Relidze. Warto obejrzeć mistrzostwo Kota.

markop4321

2014-11-06, 00:42
k***a oglądając materiał nie wiedziałem czy bedzie na serio czy na żarty. Jakoś jak widzę Manna to już mi się sama pucha śmieje.

adrer napisał/a:

Jakby co to polecam film o Relidze. Warto obejrzeć mistrzostwo Kota.



Co sie dziwić skoro to najlepszy Polski aktor.
Każda jego rola jest mistrzowska może oprócz Ciacha którego sam się wstydzi.

Co do Religi to prawdziwy Polak do tego światowej klasy specjalista. Szkoda że zmarł tak wcześnie.

kih0n

2014-11-06, 01:37
Ja też polecam film "Bogowie" z Kotem, zagrał rolę że szacunek mega. Sam Religa człowiek legenda, jestem z Zabrza i dumny jestem z mojego miasta głównie dzięki klinice ale nie tylko. Trzeba też głośno powiedzieć że chlał niestety sporo, nawet później a nie tylko w latach 80 i 90. Na mecze przychodził prawie zawsze.

Ja...........ec

2014-11-06, 08:55
markop4321 napisał/a:

Co sie dziwić skoro to najlepszy Polski aktor.
Każda jego rola jest mistrzowska może oprócz Ciacha którego sam się wstydzi.



Z tym że najlepszy to bym nie przesadzał.
Chyra, Więckiewicz, Olbrychski, Kondrat, Pszoniak, Gajos, Pieczka, Nowicki, Stuhr, Ferency, Pazura, Dorociński i jeszcze wielu innych to też aktorzy rewelacyjni.

pa...........lo

2014-11-06, 10:02
I co z tego, że Religa był ateistą?
Wypie**alaj z takimi żalami na Frondę, może tam znajdą się debile, którym to przeszkadza.

Ty masz obecnie 666 postów. Udaj się do egzorcysty. Zwal mu gruszkę, to może spłynie na Ciebie uzdrawiająca moc Pana.

Imie_jego_44

2014-11-06, 10:22
A myślisz, że jakby Religa nie był fundamentalnym ateistą to Gazeta Wyborcza wysmażyła by mu taką piękną laurkę?
Podobnej klasy specjalista, ale wierzący - prof. Chazan jest w tej samej gazecie opluwany i szykanowany! nie patrząc na jego wybitne osiągnięcia, jedynie z powodu tego, ze jest religijny i żyje zgodnie z przykazaniami.

pa...........lo

2014-11-06, 10:32
Chazan abortował ponad 500 dzieci zanim się nawrócił i zaczął zgrywać obrońcę zycia.
Ateistyczny religa nie abortował nikogo i uratował setki jak nie tysiące żyć, wprowadzając w kraju metodę bez której dawniej ludziom pozostawała jedynie śmierć, a Ty mi tu będziesz pieprzyć farmazony że Chazan jest lepszym człowiekiem, tylko dlatego że przez niego urodziło się dziecko, które kilka dni później zmarło w imię chorej zasady "wolności sumienia"?
Kogo tu porównujesz?
Lekarz ma być lekarzem, a nie księdzem. Swoją religię, ma zostawiać za sobą, przed wejściem do szpitala, chyba że zatrudni go szpital katolicki, a nie państwowy.
Litości.

Ja...........ec

2014-11-06, 10:37
Imie_jego_44 napisał/a:

Podobnej klasy specjalista, ale wierzący - prof. Chazan jest w tej samej gazecie opluwany i szykanowany! nie patrząc na jego wybitne osiągnięcia, jedynie z powodu tego, ze jest religijny i żyje zgodnie z przykazaniami.



Coś ci synku wytłumaczę. Chazan nie jest opluwany ze względu na swoją religijność, a dlatego że złamał prawo i okłamał pacjentkę, której winien był pomóc. Zresztą wiara Chazana to poza - dawniej skrobał kobiety ile wlezie.

O tobie mogę napisać dwie rzeczy:
1. Nie masz 37 lat (a tyle sobie wpisałeś w profilu).
2. Nie jesteś osobą wierzącą, choć na taką tutaj pozujesz. Znalazłeś sposób na zrobienie wokół siebie szumu i zgrywasz religijnego fanatyka, aby więcej osób się z tobą wykłócało.


panwpolo,
Brawo.

ErIgrek

2014-11-06, 10:40
Nie ma to tamto, miał serce do przeszczepów.

Hidalgo

2014-11-06, 10:56
Serio, porównywać Chazana do Religi.....serio?

Imie_jego_44

2014-11-06, 11:14
Obaj są wybitnymi specjalistami, obaj są niezłomni w dążeniu do celu, obaj nie dali się sk***ysynom!
Jeden był ministrem w rządzie PIS, drugi najprawdopodobniej będzie.

kih0n

2014-11-06, 11:27
k***a dajcie spokój jak można Chazana porównywać? hipokryta j***ny tyle, poczytajcie o tym co robił kiedyś a jakim teraz jest orędownikiem wiary. Chazan się nie dał? współpracował tak jak Religa, tylko że Religa robił to żeby pomagać a Chazan trzepał hajs.