18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zazdrosny sadol.

Kofe28 • 2013-05-07, 20:35
Pewien zazdrosny sadol postanowił zemścić się na swej lubej. Niestety, nie wyszło. :samoboj:



Wstawka z www.piekielni.pl

ka...........ma

2013-05-07, 20:43
Taaa k***a a historię o tym że to miała być tylko zemsta sam jej później opowiedział. Powiesił się i tyle. Na ch*j drążyć temat.

Ps. swoją drogą podobną akcję miał mój ziomek. Tylko tyle że jego panna niezbyt pozytywnie zareagowała na jego oświadczyny. :evil:

Edit: dla jasności...to ziomek się powiesił a nie panna. Te suki są mniej uczuciowe od nas :dead:

~Griszon

2013-05-07, 20:43
Skąd wiedzieli, że taki był plan? Gość przecież się powiesił a o żadnym liście nie wspomnieli. ;-)

Safko666

2013-05-07, 20:56
@Up
No właśnie, planu nie było, a facet zrobił to co powinien. Ewakuował się z tego świata przed powrotem lubej :lol:

Kofe28

2013-05-07, 21:07
Griszon napisał/a:

Skąd wiedzieli, że taki był plan? Gość przecież się powiesił a o żadnym liście nie wspomnieli. ;-)



Lekarz jest w stanie określić kiedy nastąpił zgon. Dzięki temu można stwierdzić kiedy się powiesił i ustalić prawdopodobne motywy samobójstwa.

ka...........ma

2013-05-07, 21:11
Kofe28 napisał/a:



Lekarz jest w stanie określić kiedy nastąpił zgon. Dzięki temu można stwierdzić kiedy się powiesił i ustalić prawdopodobne motywy samobójstwa.



No tak...jak wiesza się przed przejściem swojej lubej to na bank żartował. Jak to 3 godziny przed przejściem to zwyczajnie jest pie**olnięty :idzwch*j:

Kaprys

2013-05-07, 21:13
Co jest podstawą związku? Zaufanie. Moja mi pisze sms, że idzie na piwo z koleżankami, i wróci późno, spoko. Raz dopytałem co gdzie, i kiedy. Pojechałem śledzić. Popiły sobie nieźle. Nie, nie zabrałem jej. Pojechałem sam do domu, a Ona autobusami z przesiadkami, dotarła godzinę później. Przytuliła się, zasnęła. Jestem sk***ielem :)

ka...........ma

2013-05-07, 21:18
Kaprys napisał/a:

Co jest podstawą związku? Zaufanie. Moja mi pisze sms, że idzie na piwo z koleżankami, i wróci późno, spoko. Raz dopytałem co gdzie, i kiedy. Pojechałem śledzić. Popiły sobie nieźle. Nie, nie zabrałem jej. Pojechałem sam do domu, a Ona autobusami z przesiadkami, dotarła godzinę później. Przytuliła się, zasnęła. Jestem sk***ielem :)



Ufać można tylko sobie. Nie neleży sprawdzać i być zazdrosnym bo jak się będzie chciała puścić to ch*j na ch*ju stanie a ona się puści ;)
Piwo za postawę kolego !

Kaprys

2013-05-07, 21:39
Od tego czasu nie sprawdzam. Tamta sytuacja była mi wyjątkowo podejrzliwa. Odtąd wiem, że choćby Ci h*j na h*ju stanął, masz zero (ZERO) szans. Sama mi opowiada, jak na nią chłopaki w robocie lecą, i na piwo zapraszają. a Ona uroczo odpowiada, że chyba ich poj***ło, jest ze mną tyle lat, zna mnie dokładnie, co mogę odj***ć, wie kiedy pierdnę :D A tu jacyś kolesie jej opowiadają, jak to z nimi nie będzie miała, fura, skóra i wszystko od tatka w prezencie. Takie bajki blacharze, a nie dziewczynie z poukładanymi klepkami pod sufitem.

ProVVe

2013-05-07, 22:03
Poprosiłbym info gdzie zakupiony został sznur (solidna firma)... Tudzież numer kontaktowy do tej laski to może ona mi pomoże...

straatveger

2013-05-07, 22:05
Fantazja z piekielni, a nie wstawka :)

ZomoDivision

2013-05-07, 22:21
zdrada jest gorsza od smierci ukochanej, a jesli leci na kase, gada sobie luzacko z innymi, imprezuje, kłamie to chłopie rzuć ją. Po co sobie zycie marnowac a potem taka odje.... cos i o samobójstwie myslec? nie! za wczasów albo ona jest porządna a bawicie sie razem albo niech ssss.... i szukaj normalnej jakiejs która będzie zasługiwać na Ciebie xd No! Pozdro xd

90luckypl

2013-05-08, 11:39
Nie wiem co trzeba miec w glowie zeby pol godziny chodzic w sluchawkach po mieszkaniu :D takze blef!(nie mam literowek, bo mam najlepszy windows - VISTA!!)