18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zazdrosny sadol.

Kofe28 • 2013-05-07, 20:35
Pewien zazdrosny sadol postanowił zemścić się na swej lubej. Niestety, nie wyszło. :samoboj:



Wstawka z www.piekielni.pl

op...........ve

2013-05-08, 11:58
żaden sadol nie ma dziewczyny :hitler:

f355

2013-05-08, 12:18
wali fejkiem, tak sie sklada ze moja panna namietnie i permanentnie oglada desperate housewives no i siedzac obok ,jak mi sie cos loaduje na kompie to zerkam, i ze 3 dni temu zerkalem na jakis archiwalny odcinek gdzie taka blond panna zrobila dokladnie to samo. no ale nic,koncepcja calkiem sponio

skin88

2013-05-08, 12:26
Plan prawie idealny, to dopiero trza pragnąć zemsty Hie Hie Hie Hie

Maciek22377

2013-05-08, 12:39
Co to k***a jest? jeszcze brakuje bebzolów, niewiarygodne i innych ch*jowych stron ;/ nie wspominając o kwejku, który pojawia się tutaj min. 3x dziennie

Palozz

2013-05-08, 13:21
aaaaaaa byzydura :)

rusofil

2013-05-08, 16:35
Kaprys napisał/a:

Co jest podstawą związku? Zaufanie. Moja mi pisze sms, że idzie na piwo z koleżankami, i wróci późno, spoko. Raz dopytałem co gdzie, i kiedy. Pojechałem śledzić. Popiły sobie nieźle. Nie, nie zabrałem jej. Pojechałem sam do domu, a Ona autobusami z przesiadkami, dotarła godzinę później. Przytuliła się, zasnęła. Jestem sk***ielem :)



Ja jebię, jak można kontrolować swoją drugą połowę... :homer: Mam nadzieję, że szybko z tobą zerwie, bo jeszcze się okaże, iż jest ciągle inwigilowana.

Ne...........es

2013-05-13, 21:44
Fajnie jeat poczytac ze nie wszystkie 'kobiety' to k***y w tych zj***nych czasach :)
rusofil napisał/a:



Ja jebię, jak można kontrolować swoją drugą połowę... :homer: Mam nadzieję, że szybko z tobą zerwie, bo jeszcze się okaże, iż jest ciągle inwigilowana.




Typek ma racje, widac ze jestes niezle przyj***na -.-