18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zazdrość

haf3po3 • 2017-02-18, 15:17
Małpka w złości instynktownie rzuca tym co pod ręką.



Akcja świeża, wiem, że została aresztowana 11.02.2017.

Znalezione na HDL

artiee

2017-02-19, 00:09
Dlatego w UK uziemia się rurki z wodą(wymóg). Nigdy nie kumałem po ch*j. A to że jest to angielski film, nikomu nic się nie powinno stać wg tutaj obecnych ekspertów. Jebie fejkiem.

ol$zi

2017-02-19, 01:33
naprawcie w końcu ten j***ny player

artiee

2017-02-19, 02:36
@up nie becz, zawsze mozesz miec internt w Londynie :D

Chodzi jak gówno, a ten player w ogole nie dziala.


Obrazki oglądam

lemurguru

2017-02-19, 16:16
fake

babeczka z filmiku to jakaś aktoreczka amatorka - profil na mordoksiążce to Opal Culton.

Feragas

2017-02-19, 18:11
Jak tylu tu zdolnych elektryków to piszcie na priv kto z rejonu śląska jest to zapłacę za naprawienie mi żyrandolu :D

Pankracy_Młot

2017-02-20, 04:26
@Lololoney Mózgu. Impulsy elektryczne w biochemii to w dużym skrócie zmiaa stężenia elektronów dodatnich i ujemnych po obu stronach błony komórki nerwowej, a "prund" w gniazdku to uporządkowany ruch elektronów.

St...........on

2017-02-22, 18:49
Dawer17pl napisał/a:

Aż się musiałem zalogować . Ktoś tu pisał różnicówka i słabe bezpieczniki w hotelu...
zadziała ona jak jest przepływ prądu poza obieg L-N a więc musi być ubytek do ziemi. Niestety radio jest tylko na 2 przewody bo jest w obudowie ochronnej 2 typu bo producent nie przewidział wrzucenia do wanny pełnej wody,a wiec nie ma przewodu uziemiającego. Po za tym próg niebezpieczny to 30mA czyli 30/1000 ampera . Standardowe bezpieczniki w hotelach to 6-10 amper , a więc 6000-10000 mA. Nie uwolnisz się ...
Jestę ekspertę ;-)



Zimne piwerko dla Ciebie. W elektryku byłem w ch*j dawno temu dlatego nie chciałem operować cyframi co by głąby i pseudo-eksperci z gimbazjum nie zaczeli rzucać mięchem.

BrianGriffin napisał/a:



Nauczyć gówniarza, chodzi i powtarza. Oczywiście prąd zabija, ale nie ma prądu bez odpowiednio wysokiego napięcia (przy ustalonej rezystancji). Stwierdzenie, że to natężenie zabija a nie napięcie, to jak powiedzenie, że kogoś w tej wannie zabiło radio, a nie laska która je rzuciła. k***a won do szkoły, bo nie zdzierżę. :jezdziec:

P.S. W angielskim internecie piszą, że to fake ;-)



Zgoda, źle zformuowałem zdanie. Chodziło mi o to, że wolty powodują skurcz mięśni (co również może być śmiertelne- zależy ile woltów i w jakim miejscu ciała je przyłożymy), ale amperaż czyli natężenie jest o wiele bardziej niebezpieczne przy niskich wartościach niż napięcie przy niskich wartościach. A jeśli chodzi o szkołę to tak się składa elektryka robiłem w chuuuj lat temu tyle, że nie praktykuję (pracuję w lepiej opłacalnym zawodzie). Próbowałem to wytłumaczyć nieco łopatologicznie najmłodszym co by ich przesiąknięte "fejkiem" mózgi ogarnęły.

fantastico

2017-02-28, 13:37
Jak ja to mogłem ominać ;D