18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zawzięty skurwiel

Pantilion • 2018-10-25, 05:05
Pitbull zaatakował dziewczynkę, później kobietę, która próbowała jej pomóc. Zwróćcie uwagę na gościa w 1:25. Biegał jak by mu się lać chciało i jeszcze to chowanie się za kobietą :D



Zdjęcie dziewczynki z szpitala

InnyName

2018-10-25, 21:08


Hmm, czyżby Wilkor się wk***ił?

dulek93

2018-10-25, 21:45
Słyszałem o przypadku że. Gość. Po prostu wydlubal palcami oczy pitbull owi gdy ten nie chciał puścić jego wybranki.

kszan

2018-10-26, 00:13
I gdzie teraz obroncy tych sk***ysynów z kłami co za kazdym razem jak podobny temat wjezdza na główną spuszczają się w komentarzach jakie to pieski nie są słodkie i bezpieczne. Teraz wyobraźcie sobie, że to wasza córka musi wk***iać się bliznami przez całe życie bo jakis pchlarz sobie zachciał ją pogryźć. To chore, żeby dziecko musiało nosić przy sobie nóż albo gaz bo WOLNOSC dla kazdego psiaka. One takie biedne są i robaki mają trzeba otworzyć skroniska, niech cieszą sie wolnością zagryzając niewinnych ludzi.

Kaszakisza

2018-10-26, 00:21
A zduszenie psu jajec sprawiłoby, że z bólu puściłby i zaczął skowytać, czy wgryzłby się jeszcze mocniej?

Haylash

2018-10-26, 01:01
Jak kocham psy, to tego pchlarza bym rozjechał. Kto k***a hoduje te pitbulle.

Gohan1345

2018-10-26, 01:18
Ten gościu ze sztachetą wyglądał jak by go wyj***ło z jakiegoś anime :D

maniunio

2018-10-26, 10:15
Zawsze się po takich filmikach zastanawiam czy but w jajca by załatwił sprawę. Ktoś próbował i może zdać relację?

PC_Majster_GNU

2018-10-26, 11:37
Na takie akcje mam scyzoryk.
Należy przeciąć tętnicę i odrazu ciśnienie schodzi :diabel:
Kiedyś kundel wpadł mi pod koła w rowerze, oberwał tak mocno ostrym kantem że się bidula wykrwawił :gmoch:

adrian312

2018-10-26, 11:55
Bol spowoduje ze pies odpusci.. nie zgodze sie ztym.. psy to zawziete skurczybyki i maja swoj dziki instynkt jak juz cos zlapia ni h*ja nie puszcza wiem bo raz mialem taka sytuacje, przeprowadzalem psa z jednego podworka na drugie pare metrow uznalem ze smycz nie jest potrzebna. Pech chcial ze akurat droga przechodzil pies sasiada, wynik taki ze musialem sie tlumaczyc sasiadowi czemu jego pies nie zyje. Napie**alalem z piesci z kopa ile tylko mialem sily a moj pies za nic nie puszczal moglem tylko stanac i czekac az sam odpusci

Adrian92

2018-10-26, 15:28
kszan napisał/a:

I gdzie teraz obroncy tych sk***ysynów z kłami co za kazdym razem jak podobny temat wjezdza na główną spuszczają się w komentarzach jakie to pieski nie są słodkie i bezpieczne. Teraz wyobraźcie sobie, że to wasza córka musi wk***iać się bliznami przez całe życie bo jakis pchlarz sobie zachciał ją pogryźć. To chore, żeby dziecko musiało nosić przy sobie nóż albo gaz bo WOLNOSC dla kazdego psiaka. One takie biedne są i robaki mają trzeba otworzyć skroniska, niech cieszą sie wolnością zagryzając niewinnych ludzi.



Ty idioto, jak człowiek Ci zrani czy zabije dziecko to znaczy, że wszystkich ludzi do odstrzału? Rasa to rasa, nie bądź amebą, nie myśl stereotypowo, wrzucając wszystkich do jednego wora bo jak mówię, ze psa tej rasy da się wychować na normalnego psa to się da bo mam w tym doświadczenie.
W Polsce jest dziesiątki tysięcy tych psów, żyją, żyją w zgodzie z ludźmi, da się. Wystarczy swój łeb wychylić poza internet i sadistica, bo na sadolu nie znajdziesz o tych psach nic pozytywnego, więc łatwo sobie wyrobić opinię, ale na podstawie kilku filmików opinie wyrabiają sobie tylko ameby, sorry.

90 % ludzi jest tak ograniczona, że to szok.
Tu nie chodzi o to aby zawzięcie tej czy innej rasy bronić, ale k***a ludzie.. wy zdajecie sobie sprawę ile tych psów żyje normalnie w Polsce, wśród normalnych rodzin? W ch*j.. więc o ile jestem w stanie się zgodzić, że dany osobnik do uspania o tyle nie potrafie pojąć takiego generalizowania, ze cała rasa do odstrzału bo jakiś tam pies kogoś pogryzł czy zagryzł. Wy byście chcieli być oceniani przez pryzmat innych ludzi?

mazga50

2018-10-26, 19:59
Heydash napisał/a:

Propsy dla kobiety. Wykazała się większą odwagą niż pękające ze strachu stulejki.



To ciapate albo muslimy, więc raczej stulejka nie wchodzi w grę.

grauper

2018-10-27, 15:18
Dlatego ZAWSZE należy mieć przy sobie gaz. Ledwo trafisz w sk***iela a sp***ala dalej niż pieprz rośnie.

Gymnorhinus

2018-10-27, 16:40
@Adrian92

Nie znam ani jednego normalnego człowieka który posiada takiego psa. Ale znam z widzenia przynajmniej 10 sebixów, którzy posiadają takie psy. To jest rasa dla patologii.