18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zawzięty skurwiel

Pantilion • 2018-10-25, 05:05
Pitbull zaatakował dziewczynkę, później kobietę, która próbowała jej pomóc. Zwróćcie uwagę na gościa w 1:25. Biegał jak by mu się lać chciało i jeszcze to chowanie się za kobietą :D



Zdjęcie dziewczynki z szpitala

Heydash

2018-10-25, 05:25
Propsy dla kobiety. Wykazała się większą odwagą niż pękające ze strachu stulejki.

danielbiel1988

2018-10-25, 06:33
W takiej sytuacji, psa trzeba niezwłocznie zabić.

traf

2018-10-25, 08:01
tego psa to trzeba było puścić na wieczór wyborczy którejś z tych śmiesznych wygrywających partyjek :)

koksu.official

2018-10-25, 08:08
jak ten facet tak lata, zanućcie piosenke z Benny Hilla hahaha :D mnie rozwala

TeaWithLemon

2018-10-25, 08:54
wy chyba w zyciu pitbula na oczy nie widzieliscie, to zwykle mieszance sa.. Pitbul by ja barzdiej poharatal

poligon6

2018-10-25, 10:54
Dlatego każdego pchlarza latajacego luzem bez kagańca który do mnie podbiega, nawet merdajac ogonkiem traktuje z buta. Te wieksze z kagańcem, traktuje gazem (moga poszarpać łapami ubranie lub przewrócić).

A teraz darmowa rada. jeżeli jakis pchlarz was podrapie poszarpie nogawke. Od razu zgłaszajcie na policje, można dostać ładne odszkodowanie, sam dostałem za poszarpane dzinsy (drobne uszkodzenie) 500zł a było to ładne 10 lat temu. Tak samo jak potrącicie psa i macie szkody w aucie. Trzeba tresowac zarówno pchlarze jak i ich durnych włascicieli.

Byku35

2018-10-25, 12:44
młoda ogląda całe zdarzenie na sadolu i wpiepsza chrubki

janlew

2018-10-25, 13:09
W Polsce psów w strefie publicznej, i żydów w parlamencie nie powinno być wcale

chudy005

2018-10-25, 17:29
Nawet dostała w szpitalu ładny rysik do tabletu :D

pietrekpong

2018-10-25, 18:19
może się przyda, choć nikomu nie życzę..

W takim przypadku chwytacie atakującego psa za tylne nogi i staracie się podnieść do góry - pomoc drugiej osoby jest wskazana, bo trzeba unieść jego łeb nad ziemię a ręce/rękę mieć wyciągniętą przed siebie.
(te małe, czyli lekkie, zazwyczaj nie atakują pierwsze a już na pewno nie tak zawzięcie.)

co to da? pies was nie dosięgnie, a ból spowoduje że odpuści ofiarę. Co dalej to już osobny temat.

p.s. nie polecam traktowania z buta na dzień dobry - hajs hajsem, ale zawsze można trafić na psa z większymi jajami.

Essent

2018-10-25, 18:39
@up ch*ja to daje te całe łapanie kundla za tylne łapy.Siekierą w łeb i do piachu z takim sk***olem :kawa:

garfild

2018-10-25, 20:02
poligon6 napisał/a:

Dlatego każdego pchlarza latajacego luzem bez kagańca który do mnie podbiega, nawet merdajac ogonkiem traktuje z buta. Te wieksze z kagańcem, traktuje gazem (moga poszarpać łapami ubranie lub przewrócić).

A teraz darmowa rada. jeżeli jakis pchlarz was podrapie poszarpie nogawke. Od razu zgłaszajcie na policje, można dostać ładne odszkodowanie, sam dostałem za poszarpane dzinsy (drobne uszkodzenie) 500zł a było to ładne 10 lat temu. Tak samo jak potrącicie psa i macie szkody w aucie. Trzeba tresowac zarówno pchlarze jak i ich durnych włascicieli.



Już u mnie na osiedlu był taki jeden kozak. Sam oberwał z buta to szybko zaczął przepraszać. :idzwch*j:

wu...........py

2018-10-25, 20:06
janlew napisał/a:

W Polsce psów w strefie publicznej, i żydów w parlamencie nie powinno być wcale

poligonów6 tez :) bo z ich podejsciem sa bardziej niebezpieczni niz pies bez smyczy i kaganca. pozatym na zdjeciu jaka zadowolona, chyba jej sie podobalo.

Tata_Marcina

2018-10-25, 20:35
Na poduszce są znaczki KAU i wyzej jest tez napisane KALE, czy te poduszki są wypchane gównem?