18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zawsze jest ktoś większy

Don_Beck • 2020-01-20, 09:49
Podobno ten który dostaje pierwszy jest autystyczny, a nauczyciel jak zawsze broni agresora.


Twójwyrok

2020-01-20, 10:26
Nooo sadole,. Kto był którym?

maki1981

2020-01-20, 12:10
Z tego co się w mediach słyszy i widzi na ulicach, tak właśnie wygląda 99% polskich klas i uczniów od podstawówki po liceum...

Byku35

2020-01-20, 12:53
Pamiętam było kilku takich co się zaczynali i pobili

nie lubiłem szkoły

p47

2020-01-20, 13:20
Ze niby tylko jeden z autyzmem? :roll:

Budrys2000

2020-01-20, 14:08
To jakieś warsztaty terapii zajęciowej

ritu4l

2020-01-20, 14:23
Wygląda jakby tam sam ESy były.

piter210

2020-01-20, 16:06
Piwo dla Jakoba :piwo:

kanalistakp

2020-01-20, 16:55
Zawsze mnie to zastanawiało, to musi być jakiś międzynarodowy ewenement że gdy ktoś zaczepia to nauczyciel tego nie widzi ALE jak już ta osoba psychicznie pęka to k***a nagle widzisz wszystko i obwinia osobę broniącą albo obydwie. Ogólnie wyjątkową niechęcią podchodzę do tego zawodu biorąc pod uwagę jak niewielu z nich wkłada serce w prowadzone zajęcia aniżeli są typowymi leniwymi k***ami znęcającymi się swoją wyższą pozycją. Wystarczy zadać sobie pytanie ilu było w przeciągu Twojego życia spoko nauczycieli, a ilu ch*jowych? Do dzisiaj jakbym spotkał niektórych moich nauczycieli z okresu podstawówki/gimnazjum to chętnie naplułbym im w pysk chociaż to i tak ch*j przy studiach bo tam to dopiero są specjaliści od upokarzania. Sorry sadole za ten wywód, zesrałem się chyba.

~Velture

2020-01-20, 16:56
Ja go, ja go. Nie ty go, tylko on go.

Don_Beck

2020-01-20, 17:39
kanalistakp napisał/a:

Zawsze mnie to zastanawiało, to musi być jakiś międzynarodowy ewenement że gdy ktoś zaczepia to nauczyciel tego nie widzi ALE jak już ta osoba psychicznie pęka to k***a nagle widzisz wszystko i obwinia osobę broniącą albo obydwie. Ogólnie wyjątkową niechęcią podchodzę do tego zawodu biorąc pod uwagę jak niewielu z nich wkłada serce w prowadzone zajęcia aniżeli są typowymi leniwymi k***ami znęcającymi się swoją wyższą pozycją. Wystarczy zadać sobie pytanie ilu było w przeciągu Twojego życia spoko nauczycieli, a ilu ch*jowych? Do dzisiaj jakbym spotkał niektórych moich nauczycieli z okresu podstawówki/gimnazjum to chętnie naplułbym im w pysk chociaż to i tak ch*j przy studiach bo tam to dopiero są specjaliści od upokarzania. Sorry sadole za ten wywód, zesrałem się chyba.


Bo wielu nauczycieli myśli że jak nie będzie reagowało, to idiota się znudzi i odpuści. Niestety to częsty błąd, agresja narasta, poczucie bezkarności również. Reagują wtedy dopiero jak ktoś, komu takie zachowanie nie przystoi zaczyna oddawać. Wtedy dopiero mają przed oczami konsekwencje bójki i ruszają dupę do roboty. Tutaj potrzebna jest reforma, która będzie karała nauczycieli za nie reagowanie na agresję, wtedy nie będą dopuszczali do takich akcji.

Japiszon

2020-01-20, 18:28
Podobno Najman już go wyzwał do Famme MMA :D

wilkoala

2020-01-21, 02:30
Typ "mały sk***ysynek", widać że już mu się oczka świecą bo zaraz się będzie znęcać nad tym "spokojnym" p*zdowatym.
Od podstawówki wiem że są tacy ludzie z którymi się nie dyskutuje, tylko napie**ala wszelkimi dostępnymi metodami i narzędziami jeśli trzeba, bo inaczej to właśnie taki śmieć cię zje.

To jest jedyny język jaki rozumieją.

panar3

2020-01-21, 13:08
kanalistakp napisał/a:

Zawsze mnie to zastanawiało, to musi być jakiś międzynarodowy ewenement że gdy ktoś zaczepia to nauczyciel tego nie widzi ALE jak już ta osoba psychicznie pęka to k***a nagle widzisz wszystko i obwinia osobę broniącą albo obydwie. Ogólnie wyjątkową niechęcią podchodzę do tego zawodu biorąc pod uwagę jak niewielu z nich wkłada serce w prowadzone zajęcia aniżeli są typowymi leniwymi k***ami znęcającymi się swoją wyższą pozycją. Wystarczy zadać sobie pytanie ilu było w przeciągu Twojego życia spoko nauczycieli, a ilu ch*jowych? Do dzisiaj jakbym spotkał niektórych moich nauczycieli z okresu podstawówki/gimnazjum to chętnie naplułbym im w pysk chociaż to i tak ch*j przy studiach bo tam to dopiero są specjaliści od upokarzania. Sorry sadole za ten wywód, zesrałem się chyba.



Masz na 1000% rację, pomimo że się zesrałeś... nerwy i każdy normalny ci wybacza. Obmyj się tylko.