18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zawsze jest ktoś większy

Don_Beck • 2020-01-20, 09:49
Podobno ten który dostaje pierwszy jest autystyczny, a nauczyciel jak zawsze broni agresora.


mucha86

2020-01-21, 17:48
ja takich nauczycieli spotkałem 4, w tym takiego dzięki któremu poszedłem na historię, której on uczył. znakomity pedagog o ogromnej wiedzy i poczuciu humoru.

kenzol

2020-01-24, 23:52
Don_Beck napisał/a:

Bo wielu nauczycieli myśli że jak nie będzie reagowało, to idiota się znudzi i odpuści. Niestety to częsty błąd, agresja narasta, poczucie bezkarności również. Reagują wtedy dopiero jak ktoś, komu takie zachowanie nie przystoi zaczyna oddawać. Wtedy dopiero mają przed oczami konsekwencje bójki i ruszają dupę do roboty. Tutaj potrzebna jest reforma, która będzie karała nauczycieli za nie reagowanie na agresję, wtedy nie będą dopuszczali do takich akcji.



Nauczyciele dyplomowani, czyli elita nauczycielska, ci którzy zarabiają najwięcej, dostają na rękę ledwie średnią krajową. Osoby te odchodzą na coś w stylu wcześniejszej emerytury, gdzie przez dwa albo trzy lata dostają na rękę około 1000 zł i idą dorabiać do hipermarketów na magazyn. TAK, znam takie osoby. Takie przypadki mówią wszystko o tym zawodzie, skoro ktoś woli pracować fizycznie, zamiast dotrwać spokojnie do emerytury w cieplutkiej posadzie z dwoma miesiącami wakacji, ferii, świąt, długich weekendów, itp. Mnóstwo papierologii, coraz więcej obowiązków, bezkarność uczniów którzy mogą powiedzieć nauczycielowi "sp***alaj", a on nic nie może na to zrobić. Jesli wezwie rodziców na skargę, to jeszcze dostanie od nich opie**ol. I ty chcesz jeszcze karać ludzi, którzy prosto po studiach pracują tam za najniższą krajową??? Kto ci przyjdzie wtedy do pracy? Zgodziłbym się na kary za brak reakcji tylko w jednym przypadku: uczeń złapany na czymś takim z miejsca wylatuje ze szkoły na zbity pysk i dostaje wilczy bilet. A dla nauczyciela oczywiście premia.

Allkon

2020-05-02, 12:14
kanalistakp napisał/a:

Zawsze mnie to zastanawiało, to musi być jakiś międzynarodowy ewenement że gdy ktoś zaczepia to nauczyciel tego nie widzi ALE jak już ta osoba psychicznie pęka to k***a nagle widzisz wszystko i obwinia osobę broniącą albo obydwie. Ogólnie wyjątkową niechęcią podchodzę do tego zawodu biorąc pod uwagę jak niewielu z nich wkłada serce w prowadzone zajęcia aniżeli są typowymi leniwymi k***ami znęcającymi się swoją wyższą pozycją. Wystarczy zadać sobie pytanie ilu było w przeciągu Twojego życia spoko nauczycieli, a ilu ch*jowych? Do dzisiaj jakbym spotkał niektórych moich nauczycieli z okresu podstawówki/gimnazjum to chętnie naplułbym im w pysk chociaż to i tak ch*j przy studiach bo tam to dopiero są specjaliści od upokarzania. Sorry sadole za ten wywód, zesrałem się chyba.



Jak dla nnie nauczycielki jak większość kobiet nie uznają nękania czy prowokowania jako agresji. Dopiero jak ktoś kogoś uderzy to jest be, bo to już jest agresja.