18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zawracanie na pasach dla pieszych

Azalians • 2014-08-17, 12:59
Mając przed nosem rondo, kierowca postanowił zawrócić 20 metrów przed nim, na pasach dla pieszych.

Hassos

2014-08-17, 14:43
up

Na r*chanko umówcie się na privie :roll:

oc...........ki

2014-08-17, 14:47
cholonek napisał/a:



Trzymam Cię za słowo! Ale najpierw stek, później wódka, a po wszystkim pacierz na odpuszczenie grzechów :D



muszę sobie przypomnieć formułki z pacierza :mrgreen:

O_Co_Ci_Chodzi

2014-08-17, 15:15
Nie pie**olcie...to Warszawa niezależnie od płci można to spotkać na drogach w stolicy. Wczoraj widziałem wypadek, gdzie tramwaj i samochód zablokowali pas w kierunku południowym (ale bez problemu można było skręcić na zachód i wschód), to zawsze obsrani warszawiacy zapie**ali pod prąd w kierunku południowym, skręcali na pasach i wbijali się we właściwy pas.

Jazda po chodnikach, zapie**alanie na zielonym, jazda 100 plus, śmiganie pod prąd, wymuszanie pierwszeństwa, parkowanie, gdzie popadnie (pasy, skrzyżowania, cały chodnik itd.), zawracanie w najmniej oczekiwanym momencie, jazda bez tłumika o 2 w nocy, wpie**alanie się na pasy pełne przechodniów to dzień powszechni dla warszawskich wieśniaków za kierownicą. Każdemu się śpieszy jakby jechał do r*chanej córki przez stado murzynów... oczywiście w celu przyłączenia się.

Owszem jest garstka super kierowców w Wawie, kultura, spokój, zachowanie godne mieszkańca stolicy Państwa itd. Jednakże większość to buraki, które nie mogą poczekać 15 sekund na skrzyżowaniu.

fx21

2014-08-17, 16:03
1. up. jeżdżąc dwa miesiące po warszawie nie zauważyłem ani razy opisywanych sytuacji przez ciebie. Wręcz mając porównanie z tym co się dzieje na śląsku warszawa (kierowcy) jeździ kulturalnie i dobrze.
2. czy tak jadąc komuś zaszkodziła ? stało się coś ? że taki szum...
3. Autorowi filmiku radzę zapoznać się z ustawą o ochronie danych osobowych.

mrVADER666

2014-08-17, 16:04
masz browara za muzyke, reszta ch*jowa i do tego matiz

JA...........or

2014-08-17, 16:08
No i ch*j Ci w dupe, ma prawo tak zawracac bo jest na blachach WI a ty j***ny sloiku wypie**alaj na wioche swoja buraki kosic

O_Co_Ci_Chodzi

2014-08-17, 16:10
JADoktor napisał/a:

No i ch*j Ci w dupe, ma prawo tak zawracac bo jest na blachach WI a ty j***ny sloiku wypie**alaj na wioche swoja buraki kosic



O taki wielki z ciebie warszawiak, bo ktoś kilka lat temu w wawie wydymał twoją starą. Faktycznie dużo masz do zaoferowania światu, miejsce urodzenia. Musisz być wyjątkową postacią, bo ze stolycy... Ja pie**ole, jednak niektórzy warszawiacy to kretyni z burakami zamiast mózgu.

kamruk111

2014-08-17, 16:11
Dlaczego nie dziwi mnie, że to znowu kobieta?

Azalians

2014-08-17, 16:21
JADoktor napisał/a:

No i ch*j Ci w dupe, ma prawo tak zawracac bo jest na blachach WI a ty j***ny sloiku wypie**alaj na wioche swoja buraki kosic




Hahahaha, jaki zakompleksiony :D A Ty masz prawo opieprzyć swoją matkę, ze Cię urodziła ;)

ko...........er

2014-08-17, 16:38
piwo za utwór w aucie

pawcio324

2014-08-17, 16:58
"ah k***a, jajek zapomniałam"

damyrade20

2014-08-17, 17:52
fx21 napisał/a:

Autorowi filmiku radzę zapoznać się z ustawą o ochronie danych osobowych



Tobie również bym proponował skoro twierdzisz że nr rejestracyjny jest zaliczany do danych osobowych.

panmorda

2014-08-17, 18:47
To ja rozumiem zawrócić w jakimś ch*jowym miejscu (z zachowaniem maximum ostrożności) gdzie jest jedyna możliwość na 30km np. na autostradzie jak sie zdarzy, ale NIE k***a 5 metrów przed j***nym rondem!

Maxi96

2014-08-17, 19:21
panmorda napisał/a:

To ja rozumiem zawrócić w jakimś ch*jowym miejscu (z zachowaniem maximum ostrożności) gdzie jest jedyna możliwość na 30km np. na autostradzie jak sie zdarzy, ale NIE k***a 5 metrów przed j***nym rondem!

Stary tu była komplikacja lepszy akcji :-D

Tak przy okazji kobiety mają łatwiej ze zdaniem prawa jazdy,
takie życie nie wyprzecie się tego.....

ark2601sad

2014-08-17, 22:57
za staniaszka w tle BROWAR !