18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zawodowi kucharze

TvStartCompilation • 2015-09-07, 22:49
A później wśród znajomych mówicie sobie jaką to pyszną pizze jedliście :lol: A jak komuś chrupie piasek między zębami, to mówicie żeby mocniej gryźć, bo to pieprz :mrgreen:



bebini

2015-09-08, 10:01
@up
ch*ja się znacie
wiem bo oglądam kuchenne rewolucje :)

bo...........ol

2015-09-08, 10:12
W McDonaldach wszystko co spadnie na podłogę jest wyrzucane bo podłogi są tak wypucowane wszelkimi chemikaliami że buty po miesiącu do niczego się nie nadają, a co dopiero jak jedzenie spadnie.

MrocznnyElfin

2015-09-08, 10:16
Batistuta1590 napisał/a:

Szajba_Man
Współczuje doświadczeń z pracy w gastronomi, nie wiem w jakim Ty miejscu pracowałeś, skoro nawet w macu jak coś spadnie na ziemie to automatycznie wyrzucają, jeśli podniesiesz coś z ziemi, typu papierek, albo dotkniesz ręką twarzy czy włosów, menager automatycznie wysyła Cię do umycia rąk. Skoro pracowałeś w takich spelunach że standardy mieliście niższe niż w sieci fastfood, to tego twierdzisz że jest to normalne, to mogę stwierdzić z cała pewnością że masz niedoj***nie mózgowe.





"nawet w macu". h*ja wiesz jak tam jest jełopie. masz żarcie od corpo po corpo cenach, a żeby móc je od nich sprzedawać za szmal i (też od nich) kupować za taniochę, musisz przestrzegać ich ''standardów''. owszem wszystko co na ziemi to i w koszu... ch*ja jak dojebie takich jełopów jak ty ze 40 i coś poleci to i tak będą próby "odratowania" bo taki ty w kolejce nie może czekać ponad 2 min bo do fast-foodu przylazł a nie do restauracji...

a w domu wypie**alasz 36 kurczaków 30min. po wysmażeniu bo panierka straciła 1 odcień koloru, bo tak jest w kfc. ch*ja wiesz nawet o fast-foodach a będziesz lemingu ludzi pouczał.

"że standardy mieliście niższe niż w sieci fastfood", gówno wiesz o branży standardy w fast-foodach muszą być zgodne nie tylko z sanepidem, ale również z zaleceniami brandu (kolorki, chrupkość, i inne detale nie mogą odbiegać od wzorca...) oraz zdaniem konsumenta (jak jakiś debil w burgerlandii oparzył się kawką to mac kawy na całym świecie otrzymały oznaczenie uwaga gorące).

Szajba_Man z trzodą nie wygrasz, więc pie**ol ich

I2ufu5

2015-09-08, 10:23
k***a mać to tylko pizza jest
ludzie dajcie se siana....

Nattsjel

2015-09-08, 10:23
Moim zdaniem jeśli ktoś dba o higienę to nie musi nosić rękawiczek. Ja mam 5 kotów w domu, psa i dziecko i oczywiście męża i mam czyściej niż w niektórych pseudorestauracjach.