18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zawodnicy Arabii Saudyjskiej ignorują minutę ciszy

Jajcarz • 2017-06-09, 13:38
Podczas ostatniego meczu Australii z Arabią Saudyjską ciapaki nie wzięli udziały w minucie ciszy na rzecz ofiar z Manchesteru/Londynu. Niby jest to sprzecznę z ich religią, nie wiem dokładnie co może ktoś inny się wypowie, i informowali o tym przed meczem, że nie będą w tym uczestniczyć.


A tutaj kolejny dowód hipokryzji ciapaków i minuta ciszy w meczu Al-Ahli (drużyna właśnie z Arabii Saudyjskiej) przeciwko Barcelonie.
Minuty ciszy była w celu upamiętnienia piłkarzy, którzy zginęli podczas katastrofy samolotu wiozącego zawodników Chapecoense na finauł turnieju Copa Sudamericana (odpowiednik naszej ligi mistrzów).

b0r000

2017-06-10, 15:10
@Dick
A "pustynne murzyny" mogą być?

remi1982

2017-06-10, 20:00
Dick napisał/a:



k***aaa mać! Nauczcie sie do ch*ja!! Ciapak, to hindus! A hindus z arabem i muslimem ma tyle wspólnego co czarny z umową o prace. :facepalm:
To jak na komuchów mówić hitlerowcy deklu. Najpierw dowiedz sie kogo besztasz, a potem rób to porządnie :ok:



Czego Ty się spodziewasz po użytkownikach tego portalu :D

htp

2017-06-10, 20:06
b0r000 napisał/a:

@Dick
A "pustynne murzyny" mogą być?


Kiedyś nazywało się ich "przykurzonymi" :-)

mazga50

2017-06-10, 21:08
Dick napisał/a:



k***aaa mać! Nauczcie sie do ch*ja!! Ciapak, to hindus! A hindus z arabem i muslimem ma tyle wspólnego co czarny z umową o prace. :facepalm:
To jak na komuchów mówić hitlerowcy deklu. Najpierw dowiedz sie kogo besztasz, a potem rób to porządnie :ok:



zluzuj majty. ciapaki to także Pakistańczycy, którzy w większości są muslimami, a co za tym idzie podciągnięto wszystkich muslimów pod to "zaszczytne" miano. po prostu rozszerzono zakres.

cedotedoer

2017-06-10, 21:13
A po ch*j mają się solidaryzować ze szmatami z Londynu.
Dobrze że mają wyj***ne tak jak brytowie mają wyj***ne na wszystkich innych. Ale musi być minuta ciszy na pokaz.

Diux

2017-06-10, 22:49
W sumie jakby gdzieś na wschodzie był zamach i zginęła kupa ciapaków to ja bym na boisku jeszcze szampana otworzył... :D

kenzol

2017-06-10, 23:31
To że się nie przytulali nie oznacza że nie uczcili pamięci. Nie kontynuowali rozgrzewki, nie robili pompek, nie kopali gały i związek piłki nożnej Arabii Saudyjskiej potwierdził, że zawodnicy uczcili pamięć ofiar. Włączcie myślenie.

Ens

2017-06-11, 14:04
"Obie federacje zgodziły się na minutę ciszy. Zostaliśmy poinformowani przez Arabię Saudyjską, że ta tradycja nie jest kultywowana w ich kraju. Piłkarze rywali zajęli swoje pozycje na boisku, jednocześnie respektując to, że chcemy oddać hołd ofiarom" – czytamy w oświadczeniu Australijskiej Federacji Piłkarskiej."


W krajach Arabskich codziennie ginie więcej ludzi w zamachach i jakoś nie ma z tego powodu w Europie minuty ciszy przed meczem więc trochę taka hipokryzja :P

Policeman

2017-06-11, 20:16
@up. Ok, ale jest różnica. Arabów [załóżmy to zbiorcze określenie] zabija wojsko i rząd USA[i koalicji, nie wiem czy uk jest teraz w koalicji czy nie] za pomocą armii i są to ataki na cele wojskowe, rzadziej cywile, choć fakt, giną cywile [nie wiem tylko czy liczba ofiar cywilnych jest rzetelna, potem wyrywa się im kałachy z rąk i robi zdjęcie "niewinnych ofiar"].

W Europie jest atak na cywilów, taki tępy, bez żadnego innego przesłania jak "zabijanie niewiernych dla allaha". Zobacz, że USA atakując kalifat ma niby jakąś agendę, kalifat w końcu jawnie zapowiada zabijanie niewiernych i terroryzm na całym świecie i wprowadzanie islamu. To czy isis w ogóle jest prawdziwe - cóż, też w to wątpię.

ZRESZTĄ KOGO TO SZOKUJE? Przecież każdy wie, że asa to sponsor światowego terroryzmu, najgorszy odłam islamu - wahabizm, totalna walka i instalowanie elementów wybuchowych w każdym kraju za petrodolary [także w Polsce BTW]. I co, mają niby na pokaz płakać? Przecież ich "bracia" w wierze zabili niewierne świnie - w ich mniemaniu to piszę. Przynajmniej w tym całym szambie coś pozytywnego, że pokazali coś prawdziwego.


Mi to w ogóle chce się rzygać od tego całego emocjonalnego ekshibicjonizmu. Zgadzam się, że starczy już tego "ojej, nie zmienili flagi, nie złapali się za ramiona, nie śpiewali imagaine Lenona, nie rysowali na chodniku, nie płakali, nie wstawili hashtagów".

Kiedyś odpowiedzą europejczyków był krzyż, miecz i krucjata, ale tak na koniec, to ich sprawa - białych zachodnich frajerów, którzy oddają swoją wiarę, kulturę i ostatecznie życie i udają, że nic się nie dzieje, że jest ok.