18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zawieszony

phrontch • 2020-04-14, 19:36
W czasie i przestrzeni




fuNny

2020-04-14, 19:43
i teraz szybko do wora i do jeziora

luja27

2020-04-14, 19:43
Mieszkam w NL ale takiego palenia tutaj poproszę :mrgreen:

poligon6

2020-04-14, 19:45
Zapal marychę , będzie fajnie, mówili.

Nie powiem ilu widziałem zjaranych zjebów i jakie numery wywijali. Ale taki sie jeszcze nie trafił, a było bliski.

Ogólnie to gówno robi po paru latach takie dziury w mózgu jak gołda, zwłaszcza jak palisz regularnie.


Rozjebie

2020-04-14, 19:50
poligon6 napisał/a:

Zapal marychę , będzie fajnie, mówili.
Nie powiem ilu widziałem zjaranych zjebów i jakie numery wywijali. Ale taki sie jeszcze nie trafił, a było bliski.
Ogólnie to gówno robi po paru latach takie dziury w mózgu jak gołda, zwłaszcza jak palisz regularnie.



To nie marycha idioto :D

Thuốc lào - Suszone liście tego gatunku tytoniu zawierają do 9% nikotyny, tj. 3–10 razy więcej niż tytoń szlachetny (Wiki)
Tutaj więcej efektów (najlepiej wyłączyć dźwięk):




bigsexy

2020-04-14, 20:40
poligon6 napisał/a:

Zapal marychę , będzie fajnie, mówili.
Nie powiem ilu widziałem zjaranych zjebów i jakie numery wywijali. Ale taki sie jeszcze nie trafił, a było bliski.
Ogólnie to gówno robi po paru latach takie dziury w mózgu jak gołda, zwłaszcza jak palisz regularnie.



Wszystko idzie przedawkować, tyle, że w przypadku jarania skutki są w pełni odwracalne o ile nie zaczynasz mając 14-15 lat (musisz mieć pod kopułą wszystko rozwinięte jak osobnik dorosły czyli jakieś 20-21 lat).
Tak samo jest jak stary ma ten sam łańcuch dla kundla i syna :D

paczfiko

2020-04-14, 21:10
Na schodach najwygodniej, a co.

laser81

2020-04-14, 21:14
co takie kolorowe ma rece ??

marvel321

2020-04-14, 22:21
poligon6 napisał/a:

Zapal marychę , będzie fajnie, mówili.
Nie powiem ilu widziałem zjaranych zjebów i jakie numery wywijali. Ale taki sie jeszcze nie trafił, a było bliski.
Ogólnie to gówno robi po paru latach takie dziury w mózgu jak gołda, zwłaszcza jak palisz regularnie.



Ja pale 19 lat nałogowo zioło i jakoś jak to mówią "trzymam poziom" oraz znam takich jak ja WIELU, ale takiego dzieciucha z nerdowskiej rodziny jak Ty , to ja na internetach nigdy nie spotkałem. Po co ty się wgl udzielasz w tych sprawach (dragow) skoro nie masz o tym zielonego pojęcia. Jesteś przykladem najbardziej upodlonego przez życie trolla, który swoją apatie przelewa na innych. Ogarnij się facet, bo może życie Cię z twojej głupoty (bo przecież nie nazwę tego niewiedzą?) nie rozliczy, ale na starość jak zmądrzejesz to po prostu będzie Ci głupio.
I fajnie by bylo, żeby admin jednak tego nie kasowal, bo ile można znosić tego typa. Każdy mu jedzie, a zazwyczaj moj kom kasujecie.

~Imperator

2020-04-14, 22:35
Wirus wytnie takich w pień

outsidethebox86

2020-04-14, 23:55
poligon6 napisał/a:

Zapal marychę , będzie fajnie, mówili.
Nie powiem ilu widziałem zjaranych zjebów i jakie numery wywijali. Ale taki sie jeszcze nie trafił, a było bliski.
Ogólnie to gówno robi po paru latach takie dziury w mózgu jak gołda, zwłaszcza jak palisz regularnie.



Wolę dziury w mózgu od nałogowego jarania niż picia alko. Kto dużo jara, ten wie jaka jest różnica.

utrOne

2020-04-15, 00:41
Fajna nutka. Co to?

silwerbalk

2020-04-15, 01:14
Ale stone ładny jebną... :lol: pozwijało chłopaka

banana12462541

2020-04-15, 06:24
poligon6 napisał/a:

Zapal marychę , będzie fajnie, mówili.
Nie powiem ilu widziałem zjaranych zjebów i jakie numery wywijali. Ale taki sie jeszcze nie trafił, a było bliski.
Ogólnie to gówno robi po paru latach takie dziury w mózgu jak gołda, zwłaszcza jak palisz regularnie.



Sadistic robi większą dziurę. Uwierz, zioło. Palę 13 lat a sadistica jakieś 5 ogladam. I wiesz co? W sumie to nic nie szkodzi...