18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zawieszony

phrontch • 2020-04-14, 19:36
W czasie i przestrzeni




sars_80

2020-04-15, 06:49
poligon6 napisał/a:

Zapal marychę , będzie fajnie, mówili.
Nie powiem ilu widziałem zjaranych zjebów i jakie numery wywijali. Ale taki sie jeszcze nie trafił, a było bliski.
Ogólnie to gówno robi po paru latach takie dziury w mózgu jak gołda, zwłaszcza jak palisz regularnie.



Dziękujemy za świadectwo

Sspietras

2020-04-15, 08:20
Przynajmniej ma kolegów normalnych... inni to by patrzyli jak leci na pusty lep tylko żeby sie pośmiać ze sie zbetonil

poligon6

2020-04-15, 08:33
marvel321 napisał/a:

Ja pale 19 lat nałogowo zioło i jakoś jak to mówią "trzymam poziom" oraz znam takich jak ja WIELU, ale takiego dzieciucha z nerdowskiej rodziny jak Ty , to ja na internetach nigdy nie spotkałem. Po co ty się wgl udzielasz w tych sprawach (dragow) skoro nie masz o tym zielonego pojęcia. Jesteś przykladem najbardziej upodlonego przez życie trolla, który swoją apatie przelewa na innych. Ogarnij się facet, bo może życie Cię z twojej głupoty (bo przecież nie nazwę tego niewiedzą?) nie rozliczy, ale na starość jak zmądrzejesz to po prostu będzie Ci głupio.
I fajnie by bylo, żeby admin jednak tego nie kasowal, bo ile można znosić tego typa. Każdy mu jedzie, a zazwyczaj moj kom kasujecie.



Tia "trzymam poziom", jak zasrane alkusy pod sklepem. Niektórzy nawet sie myja i chodza do pracy. Co z tego ze bez uzywek nie moga żyć. Żal mi takich niewolników. Reszte pie**olenia pomine, bo widac jeszcze cie nie "pusciło".

Osaa

2020-04-15, 09:01
poligon6 napisał/a:

Zapal marychę , będzie fajnie, mówili.
Nie powiem ilu widziałem zjaranych zjebów i jakie numery wywijali. Ale taki sie jeszcze nie trafił, a było bliski.
Ogólnie to gówno robi po paru latach takie dziury w mózgu jak gołda, zwłaszcza jak palisz regularnie.



Wez lepiej wylacz sadola i wroc ogladac tvn


:roll:

marvel321

2020-04-15, 09:30
poligon6 napisał/a:

Tia "trzymam poziom", jak zasrane alkusy pod sklepem. Niektórzy nawet sie myja i chodza do pracy. Co z tego ze bez uzywek nie moga żyć. Żal mi takich niewolników. Reszte pie**olenia pomine, bo widac jeszcze cie nie "pusciło".



To pomiń i milcz nastepnym razem . Przejadłeś się już tutaj swoimi niczym nie podpartmi teoriami. Bananie ty.

poligon6

2020-04-15, 09:41
marvel321 napisał/a:

To pomiń i milcz nastepnym razem . Przejadłeś się już tutaj swoimi niczym nie podpartmi teoriami. Bananie ty.



Reprezentujecie typowy syndrom osoby uzależnionej. Jak mówi się o uzależnieniu to reagujecie agresją traktując to osobiscie.

Znam takich co bez lufki dziennie nie funkcjonują i tez pie**ola ze nie sa uzaleznieni i porównuja się do alkusów.

janlew

2020-04-15, 10:04
bigsexy napisał/a:

Wszystko idzie przedawkować, tyle, że w przypadku jarania skutki są w pełni odwracalne


Nie do końca są. Człowiek staje się matołem i leniem, co zazwyczaj prowadzi do zmarnowania sobie życia. A to już bardzo rzadko jest to odwracalne.

vortexture

2020-04-15, 17:27
To wygląda jak maczanka bazująca na fentanylu lub którymś z jego analogów

xarewy

2020-04-16, 13:23
poligon6 napisał/a:

Zapal marychę , będzie fajnie, mówili.
Nie powiem ilu widziałem zjaranych zjebów i jakie numery wywijali. Ale taki sie jeszcze nie trafił, a było bliski.
Ogólnie to gówno robi po paru latach takie dziury w mózgu jak gołda, zwłaszcza jak palisz regularnie.



Dobry bait, nie powiem. Jeśli pisałeś to serio to weź się zabij, proszę .

poligon6

2020-04-16, 13:55
xarewy napisał/a:

Dobry bait, nie powiem. Jeśli pisałeś to serio to weź się zabij, proszę .



Rozumiem, marycha jest nieszkodliwa, nie robi dziur w mózgu i nie zamienia ludzi w apatyczne k***y.

Azzurri

2020-04-16, 19:57
Coordinator napisał/a:

To nie marycha idioto
Thuốc lào - Suszone liście tego gatunku tytoniu zawierają do 9% nikotyny, tj. 3–10 razy więcej niż tytoń szlachetny (Wiki)
Tutaj więcej efektów (najlepiej wyłączyć dźwięk):



To raczej była szałwia wieszcza (Salvia divinorum) a raczej ekstrakt z niej, a robi się z niej w ch*j mocne ekstrakty, x100 itp.

Rozjebie

2020-04-17, 19:59
Azzurri napisał/a:

To raczej była szałwia wieszcza (Salvia divinorum) a raczej ekstrakt z niej, a robi się z niej w ch*j mocne ekstrakty, x100 itp.



Tez pomyślałem o szałwi, ale patrz: Po pierwsze szałwia jest droga, a rzecz się dzieje w jakichś slumsach, po drugie szałwie pali się z fajki/ lufki/ bonga podpalając zapalniczką żarową (bo Salvinorin A potrzebuje większej temp. spalania) a nie robiąc z tego skręty, a po trzecie wygląda jakby go raczej sparaliżowało po ogromnej ilości nikotyny, po szałwi raczej się ruszasz i sp***alasz przed halunami ;)

Ciekson

2021-07-13, 20:20
poligon6 napisał/a:

Zapal marychę , będzie fajnie, mówili.
Nie powiem ilu widziałem zjaranych zjebów i jakie numery wywijali. Ale taki sie jeszcze nie trafił, a było bliski.
Ogólnie to gówno robi po paru latach takie dziury w mózgu jak gołda, zwłaszcza jak palisz regularnie.



k***a skończony z ciebie idiota i bajkopisarz.
Marihuana robi dziury w pamięci fakt, ale to tylko w pamięci i są one krótkotrwałe.