18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zatrzymany pedofil okazał się… wysokim oficerem policji

lubie_kornflejksy • 2013-06-17, 14:20


Pomorska prokuratura zatrzymała w Kościerzynie (woj. pomorskie) wysokiego oficera Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, stawiając mu zarzut dokonania czynności seksualnej na 14-latce. :banany: Mariusz Duszyński z kościerzyńskiej prokuratury poinformował w TVN24, że oficer „został przyłapany na gorącym uczynku” w sobotę w Wygoninie (woj. pomorskie).

Policjant przebywał tam ze swoimi znajomymi w domku letniskowym, najprawdopodbniej biorąc udział w libacji alkoholowej.. Właśnie tam miało dojść do spotkania z 14-latką.
(Swoją drogą to żałosna kara jak na taki czyn, większe odsiadki dostaje się za piractwa internetowe... :glowawmur: )


Policjantowi za zarzut dokonania „innej czynności seksualnej na osobie poniżej 15 roku życia” grozi od dwóch do 12 lat więzienia.
(Tak od siebie dodam że gość ma podwójnie przej***ne będąc wysokim funkcjonariuszem POlicji a także dzierżąc zacny tytuł pedofila idzie do więzienia, chyba domyśla się że nie będzie miał tam lekkiego życia kiedy jego napakowani kompani z paki dowiedzą się kim on jest i co zrobił :plzdie: to tyle tak skromnie ode mnie)

źródło

Tulkas

2013-06-17, 16:46
@wampirmdh
emerytury nie dostanie gdyż popełnił przestępstwo
jego losy (jeżeli przeżyje więzienie) będą takie
utrata pracy + utrata LAT PRACY (czytaj brak emerytury)
czyli nie ważne czy dociągnie do 67 emerytury mieć nie będzie chyba że z pracy jaką dostanie po wyjściu z więzienia

a co do tych 10 tysięcy o których wspomniałeś to tyle dostał zasłużony komendant wojewódzki nie oficer

MCL

2013-06-17, 16:49
Zauważyłem, że czegokolwiek by Bongman napisał i tak ktoś po nim pojedzie, bo będzie taki zajebisty, że ośmielił się pojechać po "znienawidzonym królem sucharów Bongmanie" i dostanie piwa, które za pojazd na kimkolwiek innym by nie dostał.
Nie od dziś wiadomo że policja w polsce to ch*j, ale dziwnym trafem znaleźli się obrońcy tej dziczy wobec takiego występku :homer:

abdul

2013-06-17, 16:51
@up piwa sa jeszcze za jechanie po mnie przez wzglad na ksywke. co do psa, to nie taki pedofil. seks z napalona czternastolatka to cos innego, niz molestowanie pieciolatki

ggesc

2013-06-17, 16:54
"Tak od siebie dodam że gość ma podwójnie przej***ne będąc wysokim funkcjonariuszem".
A moim zdaniem to nawet potrójnie. Bo wysoki to ma najdalej do podłogi sięgnąć jak mu coś spadnie i na niego pierwszego deszcz spada.

Tomor666

2013-06-17, 16:57
ch*j mnie obchodzi ze to policjant....każdy może być pedofilem. Jak ksiądz czy inna osoba publiczna okaże się być pedofilem to od razu afera.

bachor666

2013-06-17, 17:12

nie żebym coś sugerował...

przemek.bvb

2013-06-17, 17:16
@wampirmdh

10 tyś buahahaha na jakim ty swiecie zyjesz...

danielbudyn

2013-06-17, 17:16
lubie_kornflejksy napisał/a:


(Tak od siebie dodam że gość ma podwójnie przej***ne będąc wysokim funkcjonariuszem POlicji a także dzierżąc zacny tytuł pedofila idzie do więzienia, chyba domyśla się że nie będzie miał tam lekkiego życia kiedy jego napakowani kompani z paki dowiedzą się kim on jest i co zrobił :plzdie: to tyle tak skromnie ode mnie)


Myślę że jak jest wysoko postawiony to mu koledzy z celi nie podskoczą ;)

mamut360

2013-06-17, 17:25
Nie będzie miał wogule przej***ne, bo go dadzaą na ochronki. Tam zawsze dają albo psów za korupcje albo pedofili żeby ich nie pozabijali. Ten ma podwójny karnet.

Jason-X

2013-06-17, 17:40

zonk

2013-06-17, 17:49
Tulkas napisał/a:

@wampirmdh
emerytury nie dostanie gdyż popełnił przestępstwo
jego losy (jeżeli przeżyje więzienie) będą takie
utrata pracy + utrata LAT PRACY (czytaj brak emerytury)
czyli nie ważne czy dociągnie do 67 emerytury mieć nie będzie chyba że z pracy jaką dostanie po wyjściu z więzienia

a co do tych 10 tysięcy o których wspomniałeś to tyle dostał zasłużony komendant wojewódzki nie oficer


Jak przerobił 15 lat a na pewno przerobił to nabył uprawnienia emerytalne. Więc dostanie.

dzarul

2013-06-17, 18:07
Dajcie spokój BongManowi, on swojego czasu lubił Hankę Bufetową. I co tu od takiego jegomościa wymagać?

zorbak5

2013-06-17, 18:20
Prawo jest jakie jest i trzeba je przestrzegać, także dobrze, że nie odpuści mu się ze względu na znajomości. Ale w przypadku takich sytuacji nigdy nie mogę zrozumieć tego powszechnego zgorszenia, że: pedofil, zbok, wynaturzeniec, chory człowiek. A jakby poczekał te dajmy na to 7 miesięcy (nie wiem kiedy ta siksa ma urodziny) to by było wszystko okej. Przecież dzień urodzin (15-stych czy 18-stych) to nie jakaś magiczna granica po przekroczeniu której cokolwiek się zmienia. Ale nie... nie poczekał tego miesiąca to już mu trzeba strapona w dupala wciskać. To wszystko zależy od umowy społecznej: w starożytnej Grecji "pedofilia" była na porządku dziennym, a obecnie np w Meksyku dziewczyny wydawane są za mąż w wieku 15-16 lat (i to bynajmniej nie za mężczyzn w ich wieku). Prawdziwa pedofilia jest wtedy jak się to robi z dzieckiem przed okresem pokwitania. Nie jest też nic napisane żeby ją zgwałcił, a na takiej libacji to się raczej nie znalazła przypadkiem.

Tak jak napisałem na początku: dura lex, sed lex - nie sprzeciwiam się wyrokowi prokuratury. Ale ludzie opamiętajcie się: to prawo powinno dostosowywać się do zasad panujących w danym społeczenstwie, a nie na odwrót! Idąc tym tokiem rozumowania, jakby ktoś sobie wymyślił prawnie zakazać stosowania soli (niedawno burmistrz Nowego Jorku miał taki pomysł), to powinniście linczować każdego kto posoli frytki. A po zaostrzeniu przepisów odnośnie pedofili, obwiązać dzwiewczynki szmatami na głowie (żeby nikogo nie kusiło!).

teken

2013-06-17, 18:41
I tak go uniewinnią, bo powiedzą, że działał nieświadomie, pod wpływem alkoholu. To jest polska.